| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 311.858 RON | 87.792 RON | 45.607 RON | 46.079 RON | 84.864 RON | 88.032 RON | 2 |
| 2024 | 285.743 RON | 95.364 RON | 23.396 RON | 28.521 RON | 91.373 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 97.666 RON |
| 2 |
| 2023 | 227.416 RON | 65.107 RON | 24.042 RON | 11.155 RON | 77.362 RON | 65.347 RON | 2 |
| 2022 | 231.155 RON | 66.202 RON | 21.760 RON | 12.261 RON | 74.462 RON | 66.442 RON | 2 |
| 2021 | 202.406 RON | 60.309 RON | 18.719 RON | 6.379 RON | 70.029 RON | 60.549 RON | 2 |
| 2020 | 197.942 RON | 72.233 RON | 20.798 RON | 10.154 RON | 80.984 RON | 72.473 RON | 2 |
| 2019 | 198.218 RON | 110.917 RON | 13.741 RON | 222 RON | 122.701 RON | 111.157 RON | 2 |
| 2018 | 220.739 RON | 73.606 RON | 20.160 RON | 723 RON | 91.690 RON | 73.846 RON | 2 |
| 2017 | 184.891 RON | 51.932 RON | 18.710 RON | 2.497 RON | 66.984 RON | 52.172 RON | 2 |
| 2016 | 164.844 RON | 73.467 RON | 12.623 RON | 3.172 RON | 82.401 RON | 73.707 RON | 1 |
| 2015 | 137.906 RON | 58.992 RON | 9.110 RON | 4.745 RON | 62.906 RON | 59.232 RON | 1 |
| 2014 | 148.041 RON | 73.347 RON | 12.015 RON | 3.450 RON | 82.243 RON | 73.678 RON | 1 |
| 2013 | 129.966 RON | 38.866 RON | 11.480 RON | 5.617 RON | 44.969 RON | 39.106 RON | 1 |
| 2012 | 160.986 RON | 66.948 RON | 10.546 RON | 10.948 RON | 66.746 RON | 67.148 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| Cifra de afaceri | 311.858 RON | 285.743 RON | 227.416 RON | 231.155 RON | 202.406 RON | 197.942 RON | 198.218 RON | 220.739 RON | 184.891 RON | 164.844 RON | 137.906 RON | 148.041 RON | 129.966 RON | 160.986 RON |
| Venituri totale | 311.858 RON | 285.743 RON | 227.416 RON | 231.155 RON | 202.406 RON | 197.942 RON | 198.218 RON | 220.739 RON | 185.333 RON | 165.060 RON | 138.058 RON | 148.197 RON | 130.092 RON | 161.083 RON |
| Cheltuieli totale | 219.399 RON | 187.578 RON | 160.080 RON | 162.639 RON | 140.113 RON | 123.859 RON | 85.319 RON | 144.926 RON | 131.548 RON | 89.587 RON | 74.924 RON | 70.404 RON | 87.323 RON | 89.302 RON |
| Profit brut | 92.459 RON | 98.165 RON | 67.336 RON | 68.516 RON | 62.293 RON | 74.083 RON | 112.899 RON | 75.813 RON | 53.785 RON | 75.473 RON | 63.134 RON | 77.793 RON | 42.769 RON | 71.781 RON |
| Profit net | 87.792 RON | 95.364 RON | 65.107 RON | 66.202 RON | 60.309 RON | 72.233 RON | 110.917 RON | 73.606 RON | 51.932 RON | 73.467 RON | 58.992 RON | 73.347 RON | 38.866 RON | 66.948 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 46.079 RON | 28.521 RON | 11.155 RON | 12.261 RON | 6.379 RON | 10.154 RON | 222 RON | 723 RON | 2.497 RON | 3.172 RON | 4.745 RON | 3.450 RON | 5.617 RON | 10.948 RON |
| Active circulante | 84.864 RON | 91.373 RON | 77.362 RON | 74.462 RON | 70.029 RON | 80.984 RON | 122.701 RON | 91.690 RON | 66.984 RON | 82.401 RON | 62.906 RON | 82.243 RON | 44.969 RON | 66.746 RON |
| Creante | 69.419 RON | 73.179 RON | 47.044 RON | 49.022 RON | 49.930 RON | 59.932 RON | 36.927 RON | 71.755 RON | 33.940 RON | 26.411 RON | 41.956 RON | 67.672 RON | 27.038 RON | 62.183 RON |
| Casa si conturi la banci | 15.445 RON | 18.194 RON | 30.318 RON | 25.440 RON | 20.099 RON | 21.052 RON | 85.774 RON | 19.935 RON | 33.044 RON | 55.990 RON | 20.950 RON | 14.571 RON | 17.931 RON | 4.563 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.696 RON | 1.168 RON | 872 RON | 1.479 RON | 2.860 RON | 2.133 RON | 1.975 RON | 1.593 RON | 1.401 RON | 757 RON | 691 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 45.607 RON | 23.396 RON | 24.042 RON | 21.760 RON | 18.719 RON | 20.798 RON | 13.741 RON | 20.160 RON | 18.710 RON | 12.623 RON | 9.110 RON | 12.015 RON | 11.480 RON | 10.546 RON |
| Capitaluri proprii | 88.032 RON | 97.666 RON | 65.347 RON | 66.442 RON | 60.549 RON | 72.473 RON | 111.157 RON | 73.846 RON | 52.172 RON | 73.707 RON | 59.232 RON | 73.678 RON | 39.106 RON | 67.148 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
camera 1.12, etaj 1
parter, ap. 1, cam. 2
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.