CONTIPART TRANS S.R.L.
- J35/238/2012TIMISdin 10.02.2012
- J11/30/2023CARASSEVERINdin 19.01.2023in vigoare
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 968.893 RON | -184.382 RON | 878.848 RON | 11.034 RON | 432.469 RON | -435.345 RON | 3 |
| 2024 | 1.895.888 RON | -74.977 RON | 915.205 RON | 446.918 RON | 202.006 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 | 2016 | 2015 |
|---|
| -250.963 RON |
| 7 |
| 2023 | 390.687 RON | -173.801 RON | 881.920 RON | 617.900 RON | 111.656 RON | -128.003 RON | 3 |
| 2022 | — | -2.292 RON | 5.327.054 RON | — | 7.754.893 RON | 2.432.315 RON | — |
| 2021 | — | 0 RON | 5.444.672 RON | — | 7.757.185 RON | 2.316.989 RON | — |
| 2020 | 0 RON | -300 RON | 5.444.972 RON | — | 7.757.185 RON | 2.316.689 RON | — |
| 2018 | 3.429.647 RON | -789.334 RON | 6.270.950 RON | — | 8.379.772 RON | 2.113.298 RON | 13 |
| 2016 | 4.512.047 RON | 224.296 RON | 6.609.844 RON | — | 8.625.005 RON | 2.019.637 RON | 11 |
| 2015 | 7.477.979 RON | 1.191.216 RON | 10.006.713 RON | — | 11.797.578 RON | 1.795.341 RON | 18 |
| 2014 | 7.170.883 RON | 624.055 RON | 8.952.126 RON | 457.927 RON | 9.074.838 RON | 606.690 RON | 20 |
| 2013 | 8.598.939 RON | -53.969 RON | 8.760.711 RON | 342.246 RON | 8.406.241 RON | 976 RON | 19 |
| 2012 | 5.928.603 RON | 54.745 RON | 4.965.228 RON | — | 5.002.932 RON | 54.945 RON | 14 |
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| Cifra de afaceri | 968.893 RON | 1.895.888 RON | 390.687 RON | — | — | 0 RON | 3.429.647 RON | 4.512.047 RON | 7.477.979 RON | 7.170.883 RON | 8.598.939 RON | 5.928.603 RON |
| Venituri totale | 1.246.713 RON | 1.896.370 RON | 393.358 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.462.221 RON | 4.680.716 RON | 8.608.917 RON | 8.875.194 RON | 9.340.160 RON | 6.344.426 RON |
| Cheltuieli totale | 1.431.095 RON | 1.971.347 RON | 567.159 RON | 2.292 RON | — | 300 RON | 4.217.096 RON | 4.412.797 RON | 7.187.883 RON | 8.077.240 RON | 9.394.129 RON | 6.278.584 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 267.919 RON | 1.421.034 RON | 797.954 RON | 0 RON | 65.842 RON |
| Pierdere bruta | 184.382 RON | 74.977 RON | 173.801 RON | 2.292 RON | 0 RON | 300 RON | 754.875 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 53.969 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 224.296 RON | 1.191.216 RON | 624.055 RON | 0 RON | 54.745 RON |
| Pierdere neta | 184.382 RON | 74.977 RON | 173.801 RON | 2.292 RON | 0 RON | 300 RON | 789.334 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 53.969 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 11.034 RON | 446.918 RON | 617.900 RON | — | — | — | — | — | — | 457.927 RON | 342.246 RON | — |
| Active circulante | 432.469 RON | 202.006 RON | 111.656 RON | 7.754.893 RON | 7.757.185 RON | 7.757.185 RON | 8.379.772 RON | 8.625.005 RON | 11.797.578 RON | 9.074.838 RON | 8.406.241 RON | 5.002.932 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 93 RON | — | — | — | 76.026 RON | 76.026 RON | 76.026 RON | 76.026 RON | 261.566 RON | — |
| Creante | 382.290 RON | 153.373 RON | 87.798 RON | 7.752.975 RON | 7.755.267 RON | 7.755.267 RON | 8.113.500 RON | 8.896.255 RON | 14.272.523 RON | 11.348.831 RON | 7.945.796 RON | 4.906.873 RON |
| Casa si conturi la banci | 50.179 RON | 48.633 RON | 23.765 RON | 1.918 RON | 1.918 RON | 1.918 RON | 190.246 RON | -347.276 RON | -2.550.971 RON | -2.350.019 RON | 198.879 RON | 96.059 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 15.318 RON | 24.361 RON | 4.476 RON | 4.476 RON | 4.476 RON | 4.476 RON | 4.476 RON | 4.476 RON | 26.051 RON | 13.200 RON | 17.241 RON |
| Datorii totale | 878.848 RON | 915.205 RON | 881.920 RON | 5.327.054 RON | 5.444.672 RON | 5.444.972 RON | 6.270.950 RON | 6.609.844 RON | 10.006.713 RON | 8.952.126 RON | 8.760.711 RON | 4.965.228 RON |
| Capitaluri proprii | -435.345 RON | -250.963 RON | -128.003 RON | 2.432.315 RON | 2.316.989 RON | 2.316.689 RON | 2.113.298 RON | 2.019.637 RON | 1.795.341 RON | 606.690 RON | 976 RON | 54.945 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 7 | 3 | — | — | — | 13 | 11 | 18 | 20 | 19 | 14 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăfostă nu mai e administratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.