Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.066.934 RON | 24.541 RON | 50.329 RON | 20.505 RON | 148.317 RON | 168.918 RON | 3 |
| 2024 | 1.118.869 RON | 14.274 RON | 57.994 RON | 21.324 RON | 114.420 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 144.377 RON |
| 4 |
| 2023 | 984.964 RON | 29.939 RON | 36.233 RON | 29.822 RON | 112.876 RON | 130.103 RON | 3 |
| 2022 | 856.731 RON | 24.898 RON | 87.112 RON | 52.380 RON | 134.896 RON | 100.164 RON | 3 |
| 2021 | 661.490 RON | 8.676 RON | 148.049 RON | 71.159 RON | 152.156 RON | 75.266 RON | 2 |
| 2020 | 690.340 RON | 22.256 RON | 119.091 RON | 0 RON | 185.681 RON | 66.590 RON | 2 |
| 2019 | 648.295 RON | 13.725 RON | 90.937 RON | 0 RON | 128.271 RON | 44.334 RON | 2 |
| 2018 | 542.225 RON | 5.465 RON | 93.569 RON | 0 RON | 102.888 RON | 30.609 RON | 2 |
| 2017 | 502.791 RON | 6.826 RON | 98.767 RON | 6.167 RON | 96.382 RON | 25.144 RON | 2 |
| 2016 | 427.626 RON | 3.078 RON | 55.590 RON | 7.727 RON | 61.643 RON | 18.317 RON | 2 |
| 2015 | 499.772 RON | 14.290 RON | 48.735 RON | 11.056 RON | 80.386 RON | 42.707 RON | 2 |
| 2014 | 445.196 RON | 16.454 RON | 77.722 RON | 15.337 RON | 90.802 RON | 28.417 RON | 2 |
| 2013 | 401.884 RON | 4.914 RON | 160.318 RON | 21.478 RON | 148.247 RON | 11.963 RON | 2 |
| 2012 | 352.519 RON | 5.358 RON | 148.686 RON | 23.784 RON | 131.951 RON | 7.049 RON | 2 |
| 2011 | 429.857 RON | 7.190 RON | 110.212 RON | 23.784 RON | 88.118 RON | 1.690 RON | 4 |
| 2010 | 455.356 RON | 466 RON | 82.019 RON | 3.367 RON | 68.438 RON | -5.499 RON | 3 |
| 2009 | 394.553 RON | -2.699 RON | 106.770 RON | 14.243 RON | 72.407 RON | -5.965 RON | 4 |
| 2008 | 408.489 RON | 1.051 RON | 98.039 RON | 22.473 RON | 58.145 RON | -3.266 RON | 4 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.066.934 RON | 1.118.869 RON | 984.964 RON | 856.731 RON | 661.490 RON | 690.340 RON | 648.295 RON | 542.225 RON | 502.791 RON | 427.626 RON | 499.772 RON | 445.196 RON | 401.884 RON | 352.519 RON | 429.857 RON | 455.356 RON | 394.553 RON | 408.489 RON |
| Venituri totale | 1.066.935 RON | 1.119.697 RON | 1.043.576 RON | 858.985 RON | 661.494 RON | 690.343 RON | 648.295 RON | 542.225 RON | 502.791 RON | 427.627 RON | 499.773 RON | 445.197 RON | 401.885 RON | 352.520 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 1.038.500 RON | 1.077.282 RON | 1.005.463 RON | 828.260 RON | 647.358 RON | 661.684 RON | 628.427 RON | 531.338 RON | 490.937 RON | 422.564 RON | 482.984 RON | 425.931 RON | 396.209 RON | 345.512 RON | ||||
| Profit brut | 28.435 RON | 42.415 RON | 38.113 RON | 30.725 RON | 14.136 RON | 28.659 RON | 19.868 RON | 10.887 RON | 11.854 RON | 5.063 RON | 16.789 RON | 19.266 RON | 5.676 RON | 7.008 RON | ||||
| Profit net | 24.541 RON | 14.274 RON | 29.939 RON | 24.898 RON | 8.676 RON | 22.256 RON | 13.725 RON | 5.465 RON | 6.826 RON | 3.078 RON | 14.290 RON | 16.454 RON | 4.914 RON | 5.358 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 20.505 RON | 21.324 RON | 29.822 RON | 52.380 RON | 71.159 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.167 RON | 7.727 RON | 11.056 RON | 15.337 RON | 21.478 RON | 23.784 RON | ||||
| Active circulante | 148.317 RON | 114.420 RON | 112.876 RON | 134.896 RON | 152.156 RON | 185.681 RON | 128.271 RON | 102.888 RON | 96.382 RON | 61.643 RON | 80.386 RON | 90.802 RON | 148.247 RON | 131.951 RON | ||||
| Stocuri | 87.054 RON | 80.574 RON | 76.852 RON | 42.808 RON | 96.502 RON | 56.718 RON | 54.385 RON | 64.089 RON | 79.973 RON | 54.560 RON | 39.952 RON | 82.638 RON | 138.616 RON | 117.334 RON | ||||
| Creante | 6.499 RON | 14.294 RON | 14.983 RON | 10.947 RON | 7.068 RON | 2.121 RON | 8.056 RON | 458 RON | 2.747 RON | 2.505 RON | 6.593 RON | 5.668 RON | 5.930 RON | 2.930 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 54.764 RON | 19.552 RON | 21.041 RON | 81.141 RON | 48.586 RON | 126.842 RON | 65.830 RON | 38.341 RON | 13.662 RON | 4.578 RON | 33.841 RON | 2.496 RON | 3.701 RON | 11.687 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 50.425 RON | 66.627 RON | 23.638 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.000 RON | 21.290 RON | 21.362 RON | 4.537 RON | — | — | 2.556 RON | — | ||||
| Datorii totale | 50.329 RON | 57.994 RON | 36.233 RON | 87.112 RON | 148.049 RON | 119.091 RON | 90.937 RON | 93.569 RON | 98.767 RON | 55.590 RON | 48.735 RON | 77.722 RON | 160.318 RON | 148.686 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 168.918 RON | 144.377 RON | 130.103 RON | 100.164 RON | 75.266 RON | 66.590 RON | 44.334 RON | 30.609 RON | 25.144 RON | 18.317 RON | 42.707 RON | 28.417 RON | 11.963 RON | 7.049 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 3 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 430.857 RON |
| 456.619 RON |
| 394.555 RON |
| 408.489 RON |
| 422.200 RON |
| 451.278 RON |
| 392.921 RON |
| 407.438 RON |
| 8.657 RON |
| 5.341 RON |
| 1.634 RON |
| 1.051 RON |
| 7.190 RON |
| 466 RON |
| — |
| 1.051 RON |
| 0 RON |
| — |
| 2.699 RON |
| — |
| 23.784 RON |
| 3.367 RON |
| 14.243 RON |
| 22.473 RON |
| 88.118 RON |
| 68.438 RON |
| 72.407 RON |
| 58.145 RON |
| 83.485 RON |
| 57.795 RON |
| 67.403 RON |
| 42.292 RON |
| 2.930 RON |
| 3.087 RON |
| 864 RON |
| 238 RON |
| 1.703 RON |
| 7.556 RON |
| 4.140 RON |
| 15.615 RON |
| — |
| 4.715 RON |
| 14.155 RON |
| 14.155 RON |
| 110.212 RON |
| 82.019 RON |
| 106.770 RON |
| 98.039 RON |
| 1.690 RON |
| -5.499 RON |
| -5.965 RON |
| -3.266 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 3 |
| 4 |
| 4 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea formulată de reclamanta DSVASA HARGHITA, în contradictoriu cu pârâta C SRL. Obligă pârâta către reclamantă la plata sumei de 434,88 lei, reprezentând debit principal rezultat din contravaloarea serviciilor de control oficial conform Ordinului ANSVSA nr.113/2008. Executorie de drept conform art.1031 alin.(3) Cod procedură civilă. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Odorheiu Secuiesc. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei la data de 20 ianuarie 2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Amână pronunţarea la 20.01.2025
Amână pronunţarea la 13.01.2026
Amână pronunţarea la 30.12.2025
Amână pronunţarea la 17.12.2025
Admite cererea formulată de reclamanta DIRECŢIA SANITAR VETERINARĂ ŞI PENTRU SIGURANŢA ALIMENTELOR HARGHITA, în contradictoriu cu pârâta COMPAPP SRL, ?i în consecin?ă: Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 398,70 lei, reprezentând contravaloarea serviciilor de control oficial, efectuate conform Ordinului ANSVSA nr.113/2008, aferente: - Facturii nr.0072415/08.08.2024 pentru suma de 360,00 lei; - Facturii nr.0073061/19.09.2024 pentru suma de 16,20 lei; - Facturii nr.0073513/15.10.2024 pentru suma de 22,50 lei; Executorie de drept, conform art.1031 alin.(3) din Codul de procedură civilă. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea ?i motivele de apel se depun la Judecătoria Odorheiu Secuiesc, sub sanc?iunea nulită?ii, conform dispozi?iilor art.471 alin.(1) din Codul de procedură civilă. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor de către grefa instan?ei, astăzi, 24.04.2025.
în vederea emiterii unei adrese către reclamantă
54 de contracte atribuite, in valoare de 43.039 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 37.941 lei.
Achizitii directe
48 de contracte
37.893 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
6 contracte
5.146 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.784 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.946.520 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.784 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.247.323 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 156 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 08:22).
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.