ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.575.431 RON | 85.806 RON | 812.696 RON | 2.501 RON | 1.014.568 RON | 204.373 RON | 3 |
| 2024 | 1.673.469 RON | 116.731 RON | 509.696 RON | 3.126 RON | 1.025.138 RON | 518.568 RON | 3 |
| 2023 | 1.510.500 RON | 115.184 RON | 505.072 RON | 4.601 RON | 902.308 RON | 401.837 RON | 3 |
| 2022 | 1.411.199 RON | 148.059 RON | 496.272 RON | 39.990 RON | 742.935 RON | 286.653 RON | 3 |
| 2021 | 1.337.665 RON | 89.255 RON | 343.660 RON | 83.767 RON | 970.159 RON | 710.266 RON | 3 |
| 2020 | 1.330.588 RON | 163.781 RON | 324.106 RON | 132.623 RON | 812.494 RON | 621.011 RON | 2 |
| 2019 | 1.041.696 RON | 101.977 RON | 242.960 RON | 182.277 RON | 517.913 RON | 457.230 RON | 3 |
| 2018 | 928.340 RON | 110.022 RON | 214.734 RON | 35.842 RON | 534.146 RON | 355.254 RON | 3 |
| 2017 | 908.096 RON | 98.996 RON | 249.862 RON | 47.394 RON | 447.700 RON | 245.232 RON | 3 |
| 2016 | 876.250 RON | 84.627 RON | 273.202 RON | 56.419 RON | 363.019 RON | 146.236 RON | 3 |
| 2015 | 895.795 RON | 108.973 RON | 265.307 RON | 52.092 RON | 590.614 RON | 377.399 RON | 4 |
| 2014 | 1.040.194 RON | 162.971 RON | 269.266 RON | 16.942 RON | 520.750 RON | 268.426 RON | 3 |
| 2013 | 570.090 RON | 94.294 RON | 269.230 RON | 3.822 RON | 370.863 RON | 105.455 RON | 2 |
| 2012 | 129.950 RON | 10.961 RON | 132.287 RON | 4.735 RON | 138.713 RON | 11.161 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.575.431 RON | 1.673.469 RON | 1.510.500 RON | 1.411.199 RON | 1.337.665 RON | 1.330.588 RON | 1.041.696 RON | 928.340 RON | 908.096 RON | 876.250 RON | 895.795 RON | 1.040.194 RON | 570.090 RON | 129.950 RON |
| Venituri totale | 1.578.468 RON | 1.674.886 RON | 1.513.084 RON | 1.411.243 RON | 1.337.865 RON | 1.330.652 RON | 1.043.440 RON | 929.217 RON | 911.219 RON | 887.031 RON | 907.489 RON | 1.046.218 RON | 575.034 RON | 134.825 RON |
| Cheltuieli totale | 1.474.957 RON | 1.513.942 RON | 1.384.586 RON | 1.249.282 RON | 1.236.836 RON | 1.154.519 RON | 931.029 RON | 809.903 RON | 802.706 RON | 786.284 RON | 778.259 RON | 852.158 RON | 462.292 RON | 121.776 RON |
| Profit brut | 103.511 RON | 160.944 RON | 128.498 RON | 161.961 RON | 101.029 RON | 176.133 RON | 112.411 RON | 119.314 RON | 108.513 RON | 100.747 RON | 129.230 RON | 194.060 RON | 112.742 RON | 13.049 RON |
| Profit net | 85.806 RON | 116.731 RON | 115.184 RON | 148.059 RON | 89.255 RON | 163.781 RON | 101.977 RON | 110.022 RON | 98.996 RON | 84.627 RON | 108.973 RON | 162.971 RON | 94.294 RON | 10.961 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.501 RON | 3.126 RON | 4.601 RON | 39.990 RON | 83.767 RON | 132.623 RON | 182.277 RON | 35.842 RON | 47.394 RON | 56.419 RON | 52.092 RON | 16.942 RON | 3.822 RON | 4.735 RON |
| Active circulante | 1.014.568 RON | 1.025.138 RON | 902.308 RON | 742.935 RON | 970.159 RON | 812.494 RON | 517.913 RON | 534.146 RON | 447.700 RON | 363.019 RON | 590.614 RON | 520.750 RON | 370.863 RON | 138.713 RON |
| Stocuri | 769.215 RON | 606.632 RON | 546.260 RON | 481.535 RON | 362.788 RON | 369.821 RON | 231.786 RON | 162.645 RON | 143.522 RON | 111.267 RON | 112.213 RON | 46.547 RON | 73.500 RON | 77.548 RON |
| Creante | 114.141 RON | 123.865 RON | 140.499 RON | 129.803 RON | 146.317 RON | 145.755 RON | 112.108 RON | 136.524 RON | 97.560 RON | 28.099 RON | 86.071 RON | 230.192 RON | 221.307 RON | 50.228 RON |
| Casa si conturi la banci | 131.212 RON | 294.641 RON | 215.549 RON | 131.597 RON | 461.054 RON | 296.918 RON | 174.019 RON | 234.977 RON | 206.618 RON | 223.653 RON | 392.330 RON | 244.011 RON | 76.056 RON | 10.937 RON |
| Datorii totale | 812.696 RON | 509.696 RON | 505.072 RON | 496.272 RON | 343.660 RON | 324.106 RON | 242.960 RON | 214.734 RON | 249.862 RON | 273.202 RON | 265.307 RON | 269.266 RON | 269.230 RON | 132.287 RON |
| Capitaluri proprii | 204.373 RON | 518.568 RON | 401.837 RON | 286.653 RON | 710.266 RON | 621.011 RON | 457.230 RON | 355.254 RON | 245.232 RON | 146.236 RON | 377.399 RON | 268.426 RON | 105.455 RON | 11.161 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 2 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.