| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 14.450 RON | -1.322 RON | 7.805 RON | — | 152.596 RON | 144.791 RON | — |
| 2017 | 23.680 RON | 18.400 RON | 35.974 RON | — | 182.087 RON |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| 146.113 RON |
| 0 |
| 2016 | 43.081 RON | 22.985 RON | 21.099 RON | — | 148.812 RON | 127.713 RON | 2 |
| 2015 | 44.279 RON | 6.732 RON | 43.282 RON | — | 148.010 RON | 104.728 RON | 1 |
| 2014 | 48.952 RON | -9.039 RON | 30.040 RON | — | 128.036 RON | 97.996 RON | — |
| 2013 | 49.519 RON | 24.411 RON | 7.107 RON | — | 114.143 RON | 107.036 RON | 1 |
| 2012 | 102.232 RON | 82.425 RON | 4.974 RON | — | 87.599 RON | 82.625 RON | 1 |
| 14.450 RON |
| 23.680 RON |
| 43.081 RON |
| 44.279 RON |
| 48.952 RON |
| 49.519 RON |
| 102.232 RON |
| Venituri totale | 14.450 RON | 23.680 RON | 43.081 RON | 44.279 RON | 49.036 RON | 49.633 RON | 102.314 RON |
| Cheltuieli totale | 15.339 RON | 4.570 RON | 18.804 RON | 36.956 RON | 56.527 RON | 23.708 RON | 16.822 RON |
| Profit brut | 0 RON | 19.110 RON | 24.277 RON | 7.323 RON | 0 RON | 25.925 RON | 85.492 RON |
| Pierdere bruta | 889 RON | 0 RON | 0 RON | — | 7.491 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 18.400 RON | 22.985 RON | 6.732 RON | 0 RON | 24.411 RON | 82.425 RON |
| Pierdere neta | 1.322 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.039 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 152.596 RON | 182.087 RON | 148.812 RON | 148.010 RON | 128.036 RON | 114.143 RON | 87.599 RON |
| Stocuri | 12.787 RON | 29.461 RON | 11.728 RON | 6.899 RON | — | — | — |
| Creante | 24.432 RON | 21.837 RON | 9.437 RON | 9.038 RON | 8.804 RON | 8.532 RON | 7.286 RON |
| Casa si conturi la banci | 115.377 RON | 130.789 RON | 127.647 RON | 132.073 RON | 119.232 RON | 105.611 RON | 80.313 RON |
| Datorii totale | 7.805 RON | 35.974 RON | 21.099 RON | 43.282 RON | 30.040 RON | 7.107 RON | 4.974 RON |
| Capitaluri proprii | 144.791 RON | 146.113 RON | 127.713 RON | 104.728 RON | 97.996 RON | 107.036 RON | 82.625 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 100 RON | 100 RON | — |
| Nr. mediu salariati | — | 0 | 2 | 1 | — | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.