ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 56.445 RON | 27.422 RON | 0 RON | 0 RON | 390.455 RON | 390.455 RON | 0 |
| 2024 | 50.344 RON | 16.701 RON | 2.788 RON | — | 365.820 RON | 363.032 RON | — |
| 2023 | 32.434 RON | 16.474 RON | 321 RON | — | 346.652 RON | 346.331 RON | — |
| 2022 | 27.790 RON | 20.087 RON | 589 RON | — | 330.446 RON | 329.857 RON | — |
| 2021 | 70.284 RON | 44.526 RON | 5.711 RON | — | 315.481 RON | 309.770 RON | — |
| 2020 | 59.107 RON | 53.766 RON | 4.535 RON | — | 269.779 RON | 265.244 RON | — |
| 2019 | 53.831 RON | 38.193 RON | 360 RON | — | 211.839 RON | 211.479 RON | — |
| 2018 | 86.284 RON | 66.898 RON | 658 RON | — | 173.943 RON | 173.285 RON | — |
| 2017 | 73.379 RON | 70.979 RON | 2.202 RON | — | 108.590 RON | 106.388 RON | — |
| 2016 | 12.413 RON | 6.205 RON | 72 RON | — | 35.481 RON | 35.409 RON | — |
| 2015 | 7.465 RON | 7.126 RON | 2.385 RON | — | 31.589 RON | 29.204 RON | — |
| 2014 | 26.046 RON | 19.944 RON | 2.266 RON | — | 24.344 RON | 22.078 RON | — |
| 2013 | 3.030 RON | 1.992 RON | 2.077 RON | — | 4.211 RON | 2.134 RON | — |
| 2012 | 1.567 RON | -58 RON | 2.000 RON | — | 2.142 RON | 142 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 56.445 RON | 50.344 RON | 32.434 RON | 27.790 RON | 70.284 RON | 59.107 RON | 53.831 RON | 86.284 RON | 73.379 RON | 12.413 RON | 7.465 RON | 26.046 RON | 3.030 RON | 1.567 RON |
| Venituri totale | 56.567 RON | 50.344 RON | 32.434 RON | 27.790 RON | 70.284 RON | 59.107 RON | 53.831 RON | 86.284 RON | 73.379 RON | 12.413 RON | 7.465 RON | 26.046 RON | 3.030 RON | 1.567 RON |
| Cheltuieli totale | 24.532 RON | 26.291 RON | 13.709 RON | 6.910 RON | 23.691 RON | 3.567 RON | 14.023 RON | 16.838 RON | 198 RON | 5.872 RON | 115 RON | 5.321 RON | 947 RON | 1.625 RON |
| Profit brut | 32.035 RON | 24.053 RON | 18.725 RON | 20.880 RON | 46.593 RON | 55.540 RON | 39.808 RON | 69.446 RON | 73.181 RON | 6.541 RON | 7.350 RON | 20.725 RON | 2.083 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 58 RON |
| Profit net | 27.422 RON | 16.701 RON | 16.474 RON | 20.087 RON | 44.526 RON | 53.766 RON | 38.193 RON | 66.898 RON | 70.979 RON | 6.205 RON | 7.126 RON | 19.944 RON | 1.992 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 58 RON |
| Active circulante | 390.455 RON | 365.820 RON | 346.652 RON | 330.446 RON | 315.481 RON | 269.779 RON | 211.839 RON | 173.943 RON | 108.590 RON | 35.481 RON | 31.589 RON | 24.344 RON | 4.211 RON | 2.142 RON |
| Creante | 378.917 RON | 358.970 RON | 296.970 RON | 296.470 RON | 300.598 RON | 232 RON | — | — | 44.139 RON | — | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 11.538 RON | 6.850 RON | 49.682 RON | 33.976 RON | 14.883 RON | 269.547 RON | 211.839 RON | 173.943 RON | 64.451 RON | 35.481 RON | 31.589 RON | 24.344 RON | 4.211 RON | 2.142 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 2.788 RON | 321 RON | 589 RON | 5.711 RON | 4.535 RON | 360 RON | 658 RON | 2.202 RON | 72 RON | 2.385 RON | 2.266 RON | 2.077 RON | 2.000 RON |
| Capitaluri proprii | 390.455 RON | 363.032 RON | 346.331 RON | 329.857 RON | 309.770 RON | 265.244 RON | 211.479 RON | 173.285 RON | 106.388 RON | 35.409 RON | 29.204 RON | 22.078 RON | 2.134 RON | 142 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 3.648 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 3.650 lei.
Achizitii directe
2 contracte
3.648 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 12:40).