| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 1.591.565 RON | 14.030 RON | 249.599 RON | — | 267.920 RON | 18.321 RON | — |
| 2012 | 1.449.600 RON | 4.091 RON | 323.009 RON | 1.789 RON | 325.511 RON |
| Indicator | 2013 | 2012 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.591.565 RON | 1.449.600 RON |
| Venituri totale | 1.645.946 RON | 1.462.375 RON |
| 4.291 RON |
| — |
| Cheltuieli totale | 1.628.502 RON | 1.457.094 RON |
| Profit brut | 17.444 RON | 5.281 RON |
| Profit net | 14.030 RON | 4.091 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 1.789 RON |
| Active circulante | 267.920 RON | 325.511 RON |
| Stocuri | 25.438 RON | 38.382 RON |
| Creante | 125.120 RON | 168.129 RON |
| Casa si conturi la banci | 112.898 RON | 119.000 RON |
| Datorii totale | 249.599 RON | 323.009 RON |
| Capitaluri proprii | 18.321 RON | 4.291 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.