ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.582.271 RON | 70.944 RON | 1.191.426 RON | 651.780 RON | 661.490 RON | 72.295 RON | 6 |
| 2024 | 4.954.175 RON | 37.382 RON | 404.334 RON | 425.667 RON | 198.922 RON | 183.477 RON | 7 |
| 2023 | 4.654.446 RON | 151.389 RON | 886.812 RON | 597.035 RON | 479.322 RON | 352.619 RON | 6 |
| 2022 | 3.720.635 RON | 200.990 RON | 806.548 RON | 696.235 RON | 630.830 RON | 201.230 RON | 7 |
| 2021 | 7.703.119 RON | 1.003.992 RON | 740.908 RON | 894.658 RON | 1.037.078 RON | 1.004.232 RON | 8 |
| 2020 | 6.393.823 RON | 608.344 RON | 501.267 RON | 743.511 RON | 460.620 RON | 608.584 RON | 10 |
| 2019 | 5.197.999 RON | 450.775 RON | 537.176 RON | 261.194 RON | 741.653 RON | 451.015 RON | 15 |
| 2018 | 8.611.749 RON | 548.424 RON | 849.399 RON | 375.880 RON | 662.569 RON | 548.664 RON | 23 |
| 2017 | 6.904.709 RON | 481.148 RON | 824.326 RON | 367.213 RON | 917.990 RON | 481.388 RON | 19 |
| 2016 | 3.397.471 RON | 124.522 RON | 408.129 RON | 447.770 RON | 16.925 RON | 109.577 RON | 12 |
| 2015 | 1.143.958 RON | 28.950 RON | 413.819 RON | — | 465.058 RON | 51.239 RON | 12 |
| 2014 | 251.254 RON | -44.094 RON | 109.860 RON | 100 RON | 132.049 RON | 22.289 RON | 10 |
| 2013 | 185.608 RON | 54.948 RON | 2.108 RON | — | 68.492 RON | 66.384 RON | 8 |
| 2012 | 46.472 RON | 11.236 RON | 6.182 RON | 167 RON | 17.451 RON | 11.436 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.582.271 RON | 4.954.175 RON | 4.654.446 RON | 3.720.635 RON | 7.703.119 RON | 6.393.823 RON | 5.197.999 RON | 8.611.749 RON | 6.904.709 RON | 3.397.471 RON | 1.143.958 RON | 251.254 RON | 185.608 RON | 46.472 RON |
| Venituri totale | 2.868.798 RON | 5.021.183 RON | 4.784.728 RON | 4.410.759 RON | 8.091.635 RON | 6.575.222 RON | 5.218.406 RON | 8.640.572 RON | 7.136.768 RON | 3.399.890 RON | 1.143.994 RON | 255.749 RON | 185.629 RON | 46.473 RON |
| Cheltuieli totale | 2.754.349 RON | 4.946.756 RON | 4.587.419 RON | 4.143.808 RON | 6.908.127 RON | 5.863.095 RON | 4.675.038 RON | 7.997.724 RON | 6.555.088 RON | 3.245.861 RON | 1.115.044 RON | 292.170 RON | 125.347 RON | 33.842 RON |
| Profit brut | 114.449 RON | 74.427 RON | 197.309 RON | 266.951 RON | 1.183.508 RON | 712.127 RON | 543.368 RON | 642.848 RON | 581.680 RON | 154.029 RON | 28.950 RON | 0 RON | 60.282 RON | 12.631 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 36.421 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 70.944 RON | 37.382 RON | 151.389 RON | 200.990 RON | 1.003.992 RON | 608.344 RON | 450.775 RON | 548.424 RON | 481.148 RON | 124.522 RON | 28.950 RON | 0 RON | 54.948 RON | 11.236 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 44.094 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 651.780 RON | 425.667 RON | 597.035 RON | 696.235 RON | 894.658 RON | 743.511 RON | 261.194 RON | 375.880 RON | 367.213 RON | 447.770 RON | — | 100 RON | — | 167 RON |
| Active circulante | 661.490 RON | 198.922 RON | 479.322 RON | 630.830 RON | 1.037.078 RON | 460.620 RON | 741.653 RON | 662.569 RON | 917.990 RON | 16.925 RON | 465.058 RON | 132.049 RON | 68.492 RON | 17.451 RON |
| Stocuri | 673.645 RON | 370.154 RON | 538.218 RON | 884.852 RON | 249.460 RON | 138.670 RON | 835.467 RON | 89.187 RON | 613.049 RON | 325 RON | — | — | 83 RON | — |
| Creante | 107.528 RON | 274.562 RON | 142.858 RON | 173.811 RON | 155.428 RON | 418.287 RON | 98.579 RON | 195.476 RON | 323.126 RON | 284.899 RON | 285.378 RON | 69.693 RON | 1.300 RON | — |
| Casa si conturi la banci | -119.683 RON | -445.794 RON | -201.754 RON | -427.833 RON | 632.190 RON | -96.337 RON | -192.393 RON | 377.906 RON | -18.185 RON | -268.299 RON | 179.680 RON | 62.356 RON | 67.109 RON | 17.451 RON |
| Cheltuieli in avans | 38.638 RON | 14.873 RON | 609.855 RON | 96.813 RON | 24.018 RON | 290.348 RON | 5.205 RON | 359.614 RON | 20.511 RON | 178.433 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 1.191.426 RON | 404.334 RON | 886.812 RON | 806.548 RON | 740.908 RON | 501.267 RON | 537.176 RON | 849.399 RON | 824.326 RON | 408.129 RON | 413.819 RON | 109.860 RON | 2.108 RON | 6.182 RON |
| Venituri in avans | 88.187 RON | 51.651 RON | 446.781 RON | 416.100 RON | 210.614 RON | 384.628 RON | 19.861 RON | — | — | 125.422 RON | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 72.295 RON | 183.477 RON | 352.619 RON | 201.230 RON | 1.004.232 RON | 608.584 RON | 451.015 RON | 548.664 RON | 481.388 RON | 109.577 RON | 51.239 RON | 22.289 RON | 66.384 RON | 11.436 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 7 | 6 | 7 | 8 | 10 | 15 | 23 | 19 | 12 | 12 | 10 | 8 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 22.563 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 7.564 lei.
Achizitii directe
1 contract
7.563 lei
Licitatii publice
1 contract
15.000 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.238.380 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 05:02).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
IMPROVE ARCHITECTURE SRLCUI 24032654 | 3 | ofertant · l-a avut subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
| 3 | ofertant · l-a avut subcontractant | 3 | — | vezi ↗ | |
MAGNUM INSTAL TECHNOLOGY SRLCUI 33717304 | 3 | ofertant · l-a avut subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
GEROM INTERNATIONAL PRODIMEX SRLCUI 4695288 | 5 | ofertant · l-a avut subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
MAGNUM EXPERT BUILDING SRLCUI 29019605 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
GENERAL STAR CONSULTING SRLCUI 23453442 | 3 | co-subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
BERLUNI SERVICE S.R.L.CUI 39454827 | 4 | co-subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
GEROM INTERNATIONAL PRODIMEX SRLCUI 4695288 | 5 | co-subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
RTGAW ELECTRIC S.R.L.CUI 44669369 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
PROMPT GAZ SRLCUI 16155397 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 19 subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.