ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Ia act de renun?area petentei la judecarea cererii având ca obiect validare poprire, privind pe creditorul, debitorul ?i ter?ul poprit. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Ploie?ti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi 26.02.2025
Admite excepţia litispendenţei, invocată de intimată. Respinge excepţia conexităţii, astfel cum a fost calificată, ca rămasă fără obiect. Trimite dosarul înregistrat sub numărul 2106/105/2024, completului 20 FCIV din cadrul Tribunalului Prahova - Sec?ia I Civilă, instanţă învestită cu judecarea dosarului înregistrat sub numărul 846/105/2024. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţată astăzi, 16.04.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
În vederea administrării probelor propuse.
lipsă apărare
pentru a se lua cunoştinţă de înscrisuri
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18.687.941 RON | 30.437 RON | 6.970.181 RON | 3.109.761 RON | 4.795.566 RON | 1.041.637 RON | 67 |
| 2024 | 17.524.311 RON | 46.838 RON | 6.015.778 RON | 3.284.284 RON | 3.129.305 RON | 503.042 RON | 57 |
| 2023 | 15.210.762 RON | 700.274 RON | 3.839.218 RON | 3.102.283 RON | 2.097.224 RON | 1.456.204 RON | 49 |
| 2022 | 11.814.877 RON | 2.721.548 RON | 1.322.127 RON | 1.641.383 RON | 2.330.410 RON | 2.755.930 RON | 36 |
| 2021 | 7.866.303 RON | 1.176.431 RON | 943.620 RON | 562.413 RON | 1.490.602 RON | 1.184.382 RON | 31 |
| 2020 | 3.642.991 RON | 546.570 RON | 1.178.280 RON | 469.612 RON | 1.243.566 RON | 557.688 RON | 24 |
| 2019 | 4.098.692 RON | 364.032 RON | 1.254.850 RON | 498.136 RON | 1.123.719 RON | 371.118 RON | 28 |
| 2018 | 3.184.444 RON | 94.596 RON | 422.148 RON | 8.707 RON | 510.377 RON | 97.086 RON | 25 |
| 2017 | 781.970 RON | 18.985 RON | 236.126 RON | 24.072 RON | 214.544 RON | 2.490 RON | 9 |
| 2016 | 442.511 RON | 871 RON | 118.331 RON | 41.999 RON | 59.837 RON | -16.495 RON | 9 |
| 2015 | 500.449 RON | 55.857 RON | 127.598 RON | 51.542 RON | 37.255 RON | -17.366 RON | 9 |
| 2014 | 248.434 RON | -23.633 RON | 208.256 RON | 53.999 RON | 43.604 RON | -71.925 RON | 8 |
| 2013 | 466.429 RON | -77.090 RON | 203.315 RON | 67.796 RON | 48.786 RON | -48.292 RON | 15 |
| 2012 | 599.188 RON | 28.598 RON | 45.728 RON | 2.663 RON | 67.585 RON | 28.798 RON | 15 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 18.687.941 RON | 17.524.311 RON | 15.210.762 RON | 11.814.877 RON | 7.866.303 RON | 3.642.991 RON | 4.098.692 RON | 3.184.444 RON | 781.970 RON | 442.511 RON | 500.449 RON | 248.434 RON | 466.429 RON | 599.188 RON |
| Venituri totale | 18.910.286 RON | 17.666.846 RON | 15.362.159 RON | 12.664.264 RON | 7.940.983 RON | 3.687.922 RON | 4.131.986 RON | 3.200.442 RON | 847.454 RON | 513.633 RON | 697.521 RON | 330.836 RON | 639.176 RON | 600.264 RON |
| Cheltuieli totale | 18.764.463 RON | 17.521.858 RON | 14.538.405 RON | 9.922.682 RON | 6.618.297 RON | 3.109.004 RON | 3.726.760 RON | 3.074.397 RON | 819.983 RON | 512.664 RON | 632.394 RON | 354.469 RON | 716.266 RON | 564.260 RON |
| Profit brut | 145.823 RON | 144.988 RON | 823.754 RON | 2.741.582 RON | 1.322.686 RON | 578.918 RON | 405.226 RON | 126.045 RON | 27.471 RON | 969 RON | 65.127 RON | 0 RON | 0 RON | 36.004 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.633 RON | 77.090 RON | 0 RON |
| Profit net | 30.437 RON | 46.838 RON | 700.274 RON | 2.721.548 RON | 1.176.431 RON | 546.570 RON | 364.032 RON | 94.596 RON | 18.985 RON | 871 RON | 55.857 RON | 0 RON | 0 RON | 28.598 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.633 RON | 77.090 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.109.761 RON | 3.284.284 RON | 3.102.283 RON | 1.641.383 RON | 562.413 RON | 469.612 RON | 498.136 RON | 8.707 RON | 24.072 RON | 41.999 RON | 51.542 RON | 53.999 RON | 67.796 RON | 2.663 RON |
| Active circulante | 4.795.566 RON | 3.129.305 RON | 2.097.224 RON | 2.330.410 RON | 1.490.602 RON | 1.243.566 RON | 1.123.719 RON | 510.377 RON | 214.544 RON | 59.837 RON | 37.255 RON | 43.604 RON | 48.786 RON | 67.585 RON |
| Stocuri | 3.745.444 RON | 2.255.467 RON | 1.060.483 RON | 369.688 RON | 243.746 RON | 164.886 RON | 186.918 RON | 71.873 RON | 100.757 RON | 40.103 RON | 6.873 RON | 40.163 RON | 40.231 RON | 49.641 RON |
| Creante | 942.709 RON | 662.659 RON | 732.336 RON | 1.561.524 RON | 390.730 RON | 264.288 RON | 274.052 RON | 59.086 RON | 28.611 RON | 19.126 RON | 25.101 RON | 3.221 RON | 4.122 RON | 6.770 RON |
| Casa si conturi la banci | 107.413 RON | 211.179 RON | 304.405 RON | 399.198 RON | 856.126 RON | 814.392 RON | 662.749 RON | 379.418 RON | 85.176 RON | 608 RON | 5.281 RON | 220 RON | 4.433 RON | 11.174 RON |
| Cheltuieli in avans | 106.491 RON | 105.231 RON | 95.915 RON | 106.264 RON | 89.156 RON | 22.790 RON | 10.780 RON | 150 RON | — | — | 21.435 RON | 38.728 RON | 38.441 RON | 4.278 RON |
| Datorii totale | 6.970.181 RON | 6.015.778 RON | 3.839.218 RON | 1.322.127 RON | 943.620 RON | 1.178.280 RON | 1.254.850 RON | 422.148 RON | 236.126 RON | 118.331 RON | 127.598 RON | 208.256 RON | 203.315 RON | 45.728 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 14.169 RON | — | 6.667 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.041.637 RON | 503.042 RON | 1.456.204 RON | 2.755.930 RON | 1.184.382 RON | 557.688 RON | 371.118 RON | 97.086 RON | 2.490 RON | -16.495 RON | -17.366 RON | -71.925 RON | -48.292 RON | 28.798 RON |
| Capital subscris varsat | 200.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 67 | 57 | 49 | 36 | 31 | 24 | 28 | 25 | 9 | 9 | 9 | 8 | 15 | 15 |
2 contracte atribuite, in valoare de 5.046 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
5.046 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 23:31).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.