| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 60.016 RON | -100.816 RON | 1.693 RON | — | 38.830 RON | 37.137 RON | — |
| 2017 | — | 495 RON | 3 RON | — | 28.603 RON |
| Indicator | 2023 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| 73.600 RON |
| — |
| 2016 | — | 10.144 RON | 3 RON | — | 73.109 RON | 73.106 RON | — |
| 2015 | — | 29.470 RON | 11.554 RON | 0 RON | 74.516 RON | 62.962 RON | — |
| 2014 | 49.829 RON | 17.320 RON | 3 RON | — | 33.494 RON | 33.491 RON | — |
| 2013 | 4.335 RON | -9.360 RON | 11.233 RON | — | 27.404 RON | 16.171 RON | 10 |
| 2012 | 3.680 RON | 25.031 RON | 9.308 RON | — | 34.839 RON | 25.531 RON | — |
| 60.016 RON |
| — |
| — |
| — |
| 49.829 RON |
| 4.335 RON |
| 3.680 RON |
| Venituri totale | 60.016 RON | 119.097 RON | 111.923 RON | 120.353 RON | 49.829 RON | 95.556 RON | 46.814 RON |
| Cheltuieli totale | 160.832 RON | 115.017 RON | 98.421 RON | 87.619 RON | 32.509 RON | 104.786 RON | 21.780 RON |
| Profit brut | 0 RON | 4.080 RON | 13.502 RON | 32.734 RON | 17.320 RON | 0 RON | 25.034 RON |
| Pierdere bruta | 100.816 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 9.230 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 495 RON | 10.144 RON | 29.470 RON | 17.320 RON | 0 RON | 25.031 RON |
| Pierdere neta | 100.816 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.360 RON | 0 RON |
| Active circulante | 38.830 RON | 28.603 RON | 73.109 RON | 74.516 RON | 33.494 RON | 27.404 RON | 34.839 RON |
| Stocuri | — | 27.393 RON | 27.393 RON | 27.393 RON | 27.392 RON | 27.392 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 38.830 RON | 1.210 RON | 45.716 RON | 47.123 RON | 6.102 RON | 12 RON | 34.839 RON |
| Cheltuieli in avans | — | 45.000 RON | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 1.693 RON | 3 RON | 3 RON | 11.554 RON | 3 RON | 11.233 RON | 9.308 RON |
| Capitaluri proprii | 37.137 RON | 73.600 RON | 73.106 RON | 62.962 RON | 33.491 RON | 16.171 RON | 25.531 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | — | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | 10 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoanăadministrator | — |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge pana la numar, deci cheia ar aduna toata strada.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.