| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 209.370 RON | 64.152 RON | 118.765 RON | 28.641 RON | 154.636 RON | 64.512 RON | 1 |
| 2016 | 128.359 RON | 52.706 RON | 81.446 RON | 39.056 RON | 84.164 RON |
| Indicator | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 209.370 RON |
| 41.774 RON |
| — |
| 2015 | 42.000 RON | 2.974 RON | 60.785 RON | 49.659 RON | 93 RON | -11.033 RON | 2 |
| 2014 | 35.000 RON | 707 RON | 99.661 RON | 60.300 RON | 25.355 RON | -14.006 RON | 2 |
| 2013 | 32.430 RON | 1.048 RON | 85.999 RON | 70.942 RON | 343 RON | -14.714 RON | 2 |
| 2012 | 4.000 RON | -15.962 RON | 117.899 RON | 81.583 RON | 20.554 RON | -15.762 RON | 1 |
| 128.359 RON |
| 42.000 RON |
| 35.000 RON |
| 32.430 RON |
| 4.000 RON |
| Venituri totale | 209.370 RON | 171.265 RON | 42.002 RON | 35.000 RON | 32.430 RON | 4.000 RON |
| Cheltuieli totale | 143.124 RON | 114.708 RON | 37.768 RON | 33.243 RON | 30.409 RON | 19.962 RON |
| Profit brut | 66.246 RON | 56.557 RON | 4.234 RON | 1.757 RON | 2.021 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 15.962 RON |
| Profit net | 64.152 RON | 52.706 RON | 2.974 RON | 707 RON | 1.048 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 15.962 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 28.641 RON | 39.056 RON | 49.659 RON | 60.300 RON | 70.942 RON | 81.583 RON |
| Active circulante | 154.636 RON | 84.164 RON | 93 RON | 25.355 RON | 343 RON | 20.554 RON |
| Creante | 66.400 RON | 6.332 RON | — | — | — | 20.435 RON |
| Casa si conturi la banci | 88.236 RON | 77.832 RON | 93 RON | 25.355 RON | 343 RON | — |
| Datorii totale | 118.765 RON | 81.446 RON | 60.785 RON | 99.661 RON | 85.999 RON | 117.899 RON |
| Capitaluri proprii | 64.512 RON | 41.774 RON | -11.033 RON | -14.006 RON | -14.714 RON | -15.762 RON |
| Capital subscris varsat | 300 RON | 300 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | — | 2 | 2 | 2 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
sectorul plaja Mamaia VII, subsectorul 21
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 83,33% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.