ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firma e marcata in insolventa, dar nu putem arata dosarul, tribunalul si data deschiderii: nu exista nicio publicare pentru ea in Buletin. Buletinul a inceput in august 2006, iar procedurile mai vechi nu au fost publicate in el.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -268.448 RON | 1.792 RON | 0 RON | 612.598 RON | 610.806 RON | 0 |
| 2024 | — | 0 RON | -20.000 RON | 268.449 RON | 820.804 RON | 1.109.253 RON | 0 |
| 2023 | 1.392.438 RON | 461.664 RON | 437.963 RON | 268.449 RON | 1.278.767 RON | 1.109.253 RON | 23 |
| 2022 | 2.095.755 RON | 446.113 RON | 622.762 RON | 268.449 RON | 1.000.677 RON | 646.364 RON | 47 |
| 2021 | 1.757.035 RON | 376.407 RON | 133.475 RON | 119.283 RON | 764.443 RON | 750.251 RON | 45 |
| 2020 | 1.841.148 RON | 533.032 RON | 140.259 RON | 104.977 RON | 409.126 RON | 373.844 RON | 43 |
| 2019 | 1.259.171 RON | 50.754 RON | 176.459 RON | -1 RON | 17.271 RON | -159.189 RON | 43 |
| 2018 | 313.270 RON | 16.620 RON | 114.791 RON | — | 43.250 RON | -71.541 RON | 21 |
| 2017 | 217.566 RON | -63.967 RON | 245.313 RON | 8.981 RON | 2.644 RON | -233.688 RON | 23 |
| 2015 | 208.566 RON | 10.485 RON | 35.265 RON | — | 141.859 RON | 106.594 RON | — |
| 2014 | 121.992 RON | 21.412 RON | 42.214 RON | — | 138.294 RON | 96.080 RON | 19 |
| 2013 | 164.632 RON | 75.196 RON | 1.150 RON | — | 75.818 RON | 74.668 RON | 38 |
| 2012 | 0 RON | -728 RON | 750 RON | — | 222 RON | -528 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | 1.392.438 RON | 2.095.755 RON | 1.757.035 RON | 1.841.148 RON | 1.259.171 RON | 313.270 RON | 217.566 RON | 208.566 RON | 121.992 RON | 164.632 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 1.392.438 RON | 2.095.755 RON | 1.757.035 RON | 1.841.148 RON | 1.259.171 RON | 323.270 RON | 217.566 RON | 208.566 RON | 121.992 RON | 166.396 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 268.448 RON | — | 919.198 RON | 1.628.684 RON | 1.363.631 RON | 1.289.705 RON | 1.198.318 RON | 303.518 RON | 279.358 RON | 191.824 RON | 96.920 RON | 88.137 RON | 728 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 473.240 RON | 467.071 RON | 393.404 RON | 551.443 RON | 60.853 RON | 19.752 RON | 0 RON | 16.742 RON | 25.072 RON | 78.259 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 268.448 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 61.792 RON | — | 0 RON | 0 RON | 728 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 461.664 RON | 446.113 RON | 376.407 RON | 533.032 RON | 50.754 RON | 16.620 RON | 0 RON | 10.485 RON | 21.412 RON | 75.196 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 268.448 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 63.967 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 728 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 268.449 RON | 268.449 RON | 268.449 RON | 119.283 RON | 104.977 RON | -1 RON | — | 8.981 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 612.598 RON | 820.804 RON | 1.278.767 RON | 1.000.677 RON | 764.443 RON | 409.126 RON | 17.271 RON | 43.250 RON | 2.644 RON | 141.859 RON | 138.294 RON | 75.818 RON | 222 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | 2.444 RON | 4.187 RON | — | 3.997 RON | 4.199 RON | 2.474 RON | — | — | 9.497 RON | — |
| Creante | 612.000 RON | 820.207 RON | 1.207 RON | 200.546 RON | 272.201 RON | 287.903 RON | 6.292 RON | 6.960 RON | — | 38.244 RON | 69.866 RON | 33.280 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 598 RON | 597 RON | 1.277.560 RON | 797.687 RON | 488.055 RON | 121.223 RON | 6.982 RON | 32.091 RON | 170 RON | 103.615 RON | 68.428 RON | 33.041 RON | 222 RON |
| Datorii totale | 1.792 RON | -20.000 RON | 437.963 RON | 622.762 RON | 133.475 RON | 140.259 RON | 176.459 RON | 114.791 RON | 245.313 RON | 35.265 RON | 42.214 RON | 1.150 RON | 750 RON |
| Capitaluri proprii | 610.806 RON | 1.109.253 RON | 1.109.253 RON | 646.364 RON | 750.251 RON | 373.844 RON | -159.189 RON | -71.541 RON | -233.688 RON | 106.594 RON | 96.080 RON | 74.668 RON | -528 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 0 | 0 | 23 | 47 | 45 | 43 | 43 | 21 | 23 | — | 19 | 38 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.