| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 375.777 RON | -5.636 RON | 97.476 RON | 40.003 RON | 107.133 RON | 49.660 RON | 2 |
| 2024 | 201.803 RON | -47.401 RON | 77.234 RON | 47.934 RON | 84.596 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 55.296 RON |
| 3 |
| 2023 | 360.054 RON | 39.619 RON | 91.229 RON | 55.864 RON | 138.062 RON | 102.697 RON | 3 |
| 2022 | 354.463 RON | 180 RON | 136.246 RON | 63.794 RON | 155.030 RON | 82.578 RON | 1 |
| 2021 | 467.834 RON | 70.716 RON | 21.539 RON | 30.115 RON | 148.326 RON | 112.398 RON | 1 |
| 2020 | 266.871 RON | 29.971 RON | 221.829 RON | — | 283.512 RON | 61.683 RON | 2 |
| 2019 | 296.692 RON | 27.100 RON | 126.708 RON | — | 158.420 RON | 31.712 RON | 2 |
| 2018 | 270.948 RON | 4.540 RON | 80.607 RON | — | 85.219 RON | 4.612 RON | 2 |
| 2017 | 0 RON | 0 RON | 128 RON | — | 200 RON | 72 RON | — |
| 2016 | 0 RON | 0 RON | 128 RON | — | 201 RON | 73 RON | 0 |
| 2013 | 0 RON | -510 RON | 128 RON | — | 201 RON | 73 RON | — |
| 2012 | 184.381 RON | 383 RON | 232.926 RON | 510 RON | 232.999 RON | 583 RON | 0 |
| 2016 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| Cifra de afaceri | 375.777 RON | 201.803 RON | 360.054 RON | 354.463 RON | 467.834 RON | 266.871 RON | 296.692 RON | 270.948 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 184.381 RON |
| Venituri totale | 395.094 RON | 226.950 RON | 400.970 RON | 370.776 RON | 467.834 RON | 280.371 RON | 301.192 RON | 270.948 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 184.381 RON |
| Cheltuieli totale | 394.667 RON | 272.636 RON | 357.928 RON | 367.444 RON | 393.001 RON | 247.808 RON | 271.125 RON | 263.699 RON | — | — | 510 RON | 183.925 RON |
| Profit brut | 427 RON | 0 RON | 43.042 RON | 3.332 RON | 74.833 RON | 32.563 RON | 30.067 RON | 7.249 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 456 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 45.686 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 510 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 39.619 RON | 180 RON | 70.716 RON | 29.971 RON | 27.100 RON | 4.540 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 383 RON |
| Pierdere neta | 5.636 RON | 47.401 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 510 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 40.003 RON | 47.934 RON | 55.864 RON | 63.794 RON | 30.115 RON | — | — | — | — | — | — | 510 RON |
| Active circulante | 107.133 RON | 84.596 RON | 138.062 RON | 155.030 RON | 148.326 RON | 283.512 RON | 158.420 RON | 85.219 RON | 200 RON | 201 RON | 201 RON | 232.999 RON |
| Stocuri | 99.717 RON | 38.778 RON | 49.645 RON | 48.974 RON | 96.899 RON | 279.963 RON | 157.158 RON | 84.625 RON | — | — | — | — |
| Creante | 1.625 RON | 17.452 RON | 81.402 RON | 106.033 RON | 46.758 RON | — | — | — | — | 1 RON | 1 RON | 228.633 RON |
| Casa si conturi la banci | 5.791 RON | 28.366 RON | 7.015 RON | 23 RON | 4.669 RON | 3.549 RON | 1.262 RON | 594 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 4.366 RON |
| Datorii totale | 97.476 RON | 77.234 RON | 91.229 RON | 136.246 RON | 21.539 RON | 221.829 RON | 126.708 RON | 80.607 RON | 128 RON | 128 RON | 128 RON | 232.926 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 44.504 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 49.660 RON | 55.296 RON | 102.697 RON | 82.578 RON | 112.398 RON | 61.683 RON | 31.712 RON | 4.612 RON | 72 RON | 73 RON | 73 RON | 583 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | — | 0 | — | 0 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
satul Pungeşti, comuna Pungeşti
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.