LERA'S NAILS SRL
- LERAS NAILS SRLdocumentat pana in 2020
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
sector 1, et. 2, ap. 4
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 95.856 RON | -65.670 RON | 113.635 RON | 8.715 RON | 239.619 RON | 134.699 RON | 1 |
| 2024 | 196.580 RON | 18.860 RON | 104.362 RON | 61.006 RON | 243.725 RON | 200.369 RON | 1 |
| 2023 | 169.087 RON | 8.874 RON | 95.621 RON | 113.298 RON | 163.832 RON | 181.509 RON | 1 |
| 2022 | 101.739 RON | -2.656 RON | 124.830 RON | 165.590 RON | 131.875 RON | 172.635 RON | 1 |
| 2021 | 54.055 RON | 49.344 RON | 517 RON | — | 175.809 RON | 175.292 RON | — |
| 2020 | 20.830 RON | 12.480 RON | 238 RON | — | 126.186 RON | 125.948 RON | — |
| 2019 | 21.075 RON | 15.746 RON | 102 RON | — | 113.570 RON | 113.468 RON | — |
| 2018 | 42.692 RON | 36.513 RON | 8.732 RON | — | 106.455 RON | 97.723 RON | 1 |
| 2017 | 40.390 RON | 31.833 RON | 17.500 RON | — | 78.710 RON | 61.210 RON | 1 |
| 2016 | 37.573 RON | 5.769 RON | 16.134 RON | — | 45.509 RON | 29.375 RON | 1 |
| 2015 | 32.223 RON | 2.463 RON | 8.822 RON | — | 32.428 RON | 23.606 RON | 1 |
| 2014 | 39.239 RON | 18.118 RON | 1.287 RON | — | 26.332 RON | 25.045 RON | 1 |
| 2013 | 44.603 RON | 11.601 RON | 1.140 RON | — | 8.067 RON | 6.927 RON | 2 |
| 2012 | 17.809 RON | -4.874 RON | 7.109 RON | 201 RON | 2.234 RON | -4.674 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 95.856 RON | 196.580 RON | 169.087 RON | 101.739 RON | 54.055 RON | 20.830 RON | 21.075 RON | 42.692 RON | 40.390 RON | 37.573 RON | 32.223 RON | 39.239 RON | 44.603 RON | 17.809 RON |
| Venituri totale | 96.225 RON | 196.580 RON | 169.087 RON | 101.741 RON | 54.055 RON | 20.830 RON | 21.075 RON | 42.692 RON | 40.390 RON | 37.573 RON | 32.223 RON | 39.239 RON | 44.603 RON | 17.809 RON |
| Cheltuieli totale | 160.932 RON | 175.754 RON | 159.008 RON | 102.526 RON | 3.116 RON | 7.725 RON | 4.697 RON | 5.181 RON | 8.154 RON | 31.052 RON | 28.792 RON | 19.945 RON | 31.664 RON | 22.149 RON |
| Profit brut | 0 RON | 20.826 RON | 10.079 RON | 0 RON | 50.939 RON | 13.105 RON | 16.378 RON | 37.511 RON | 32.236 RON | 6.521 RON | 3.431 RON | 19.294 RON | 12.939 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 64.707 RON | 0 RON | 0 RON | 785 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 4.340 RON |
| Profit net | 0 RON | 18.860 RON | 8.874 RON | 0 RON | 49.344 RON | 12.480 RON | 15.746 RON | 36.513 RON | 31.833 RON | 5.769 RON | 2.463 RON | 18.118 RON | 11.601 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 65.670 RON | 0 RON | 0 RON | 2.656 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.874 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 8.715 RON | 61.006 RON | 113.298 RON | 165.590 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 201 RON |
| Active circulante | 239.619 RON | 243.725 RON | 163.832 RON | 131.875 RON | 175.809 RON | 126.186 RON | 113.570 RON | 106.455 RON | 78.710 RON | 45.509 RON | 32.428 RON | 26.332 RON | 8.067 RON | 2.234 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 500 RON | 500 RON | 500 RON | — | — | — | — |
| Creante | 207.352 RON | 206.031 RON | 152.352 RON | 4 RON | 1 RON | 1 RON | 4.340 RON | 4.700 RON | 13.675 RON | 4.913 RON | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 32.267 RON | 37.694 RON | 11.480 RON | 131.871 RON | 175.808 RON | 126.185 RON | 109.230 RON | 101.255 RON | 64.535 RON | 40.096 RON | 32.428 RON | 26.332 RON | 8.067 RON | 2.234 RON |
| Datorii totale | 113.635 RON | 104.362 RON | 95.621 RON | 124.830 RON | 517 RON | 238 RON | 102 RON | 8.732 RON | 17.500 RON | 16.134 RON | 8.822 RON | 1.287 RON | 1.140 RON | 7.109 RON |
| Capitaluri proprii | 134.699 RON | 200.369 RON | 181.509 RON | 172.635 RON | 175.292 RON | 125.948 RON | 113.468 RON | 97.723 RON | 61.210 RON | 29.375 RON | 23.606 RON | 25.045 RON | 6.927 RON | -4.674 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.