ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
satul Ernei, com. Ernei
oraşul Ungheni
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 95,24% |
| persoană | 4,76% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 185.166 RON | 4.513 RON | 474.395 RON | 519.181 RON | 825.862 RON | 534.181 RON | 0 |
| 2024 | 96.201 RON | -330.277 RON | 983.818 RON | 614.183 RON | 1.273.115 RON | 529.668 RON | 1 |
| 2023 | 1.176.043 RON | 670.181 RON | 980.671 RON | 662.999 RON | 1.593.305 RON | 859.944 RON | 2 |
| 2022 | 263.569 RON | 186.561 RON | 420.085 RON | 415.280 RON | 665.500 RON | 189.763 RON | 1 |
| 2021 | 98.414 RON | 4.344 RON | 20.983 RON | 72.110 RON | 252.075 RON | 303.202 RON | 2 |
| 2020 | 842.192 RON | 225.025 RON | 3.793 RON | 83.944 RON | 218.707 RON | 298.858 RON | 1 |
| 2019 | 1.307.546 RON | 237.759 RON | 242.933 RON | 74.837 RON | 592.726 RON | 289.630 RON | 1 |
| 2018 | 60.041 RON | 783 RON | 116.873 RON | 8.000 RON | 160.744 RON | 51.871 RON | 1 |
| 2017 | 27.000 RON | 305 RON | 61.838 RON | 8.000 RON | 104.926 RON | 51.088 RON | 1 |
| 2016 | 18.000 RON | 101 RON | 35.124 RON | 8.000 RON | 77.887 RON | 50.763 RON | 2 |
| 2015 | 74.224 RON | 1.005 RON | 16.874 RON | 8.000 RON | 59.536 RON | 50.662 RON | 1 |
| 2014 | 59.400 RON | 56.918 RON | 18.782 RON | 8.000 RON | 60.439 RON | 49.657 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -1.205 RON | 17.000 RON | 8.328 RON | 1.411 RON | -7.261 RON | 1 |
| 2012 | 0 RON | -6.256 RON | 7.948 RON | 492 RON | 1.400 RON | -6.056 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 185.166 RON | 96.201 RON | 1.176.043 RON | 263.569 RON | 98.414 RON | 842.192 RON | 1.307.546 RON | 60.041 RON | 27.000 RON | 18.000 RON | 74.224 RON | 59.400 RON | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 223.654 RON | 136.620 RON | 1.428.819 RON | 263.569 RON | 98.417 RON | 842.604 RON | 1.307.759 RON | 60.239 RON | 27.000 RON | 18.000 RON | 79.224 RON | 59.400 RON | 0 RON | 177 RON |
| Cheltuieli totale | 217.339 RON | 466.897 RON | 746.963 RON | 74.425 RON | 93.207 RON | 609.849 RON | 1.056.923 RON | 58.156 RON | 26.425 RON | 17.359 RON | 75.842 RON | 700 RON | 1.205 RON | 6.433 RON |
| Profit brut | 6.315 RON | 0 RON | 681.856 RON | 189.144 RON | 5.210 RON | 232.755 RON | 250.836 RON | 2.083 RON | 575 RON | 641 RON | 3.382 RON | 58.700 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 330.277 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 1.205 RON | 6.256 RON |
| Profit net | 4.513 RON | 0 RON | 670.181 RON | 186.561 RON | 4.344 RON | 225.025 RON | 237.759 RON | 783 RON | 305 RON | 101 RON | 1.005 RON | 56.918 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 330.277 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.205 RON | 6.256 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 519.181 RON | 614.183 RON | 662.999 RON | 415.280 RON | 72.110 RON | 83.944 RON | 74.837 RON | 8.000 RON | 8.000 RON | 8.000 RON | 8.000 RON | 8.000 RON | 8.328 RON | 492 RON |
| Active circulante | 825.862 RON | 1.273.115 RON | 1.593.305 RON | 665.500 RON | 252.075 RON | 218.707 RON | 592.726 RON | 160.744 RON | 104.926 RON | 77.887 RON | 59.536 RON | 60.439 RON | 1.411 RON | 1.400 RON |
| Stocuri | 108.884 RON | 59.961 RON | 67.730 RON | 20.927 RON | — | 17.159 RON | 67.499 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 677.415 RON | 1.175.415 RON | 1.480.748 RON | 612.046 RON | 244.256 RON | 172.128 RON | 344.220 RON | 159.944 RON | 104.673 RON | 77.490 RON | 59.490 RON | 60.438 RON | 929 RON | 889 RON |
| Casa si conturi la banci | 39.563 RON | 37.739 RON | 44.827 RON | 32.527 RON | 7.819 RON | 29.420 RON | 181.007 RON | 800 RON | 253 RON | 397 RON | 46 RON | 1 RON | 482 RON | 511 RON |
| Datorii totale | 474.395 RON | 983.818 RON | 980.671 RON | 420.085 RON | 20.983 RON | 3.793 RON | 242.933 RON | 116.873 RON | 61.838 RON | 35.124 RON | 16.874 RON | 18.782 RON | 17.000 RON | 7.948 RON |
| Venituri in avans | 336.467 RON | 373.812 RON | 415.689 RON | 470.932 RON | — | — | 135.000 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 534.181 RON | 529.668 RON | 859.944 RON | 189.763 RON | 303.202 RON | 298.858 RON | 289.630 RON | 51.871 RON | 51.088 RON | 50.763 RON | 50.662 RON | 49.657 RON | -7.261 RON | -6.056 RON |
| Capital subscris varsat | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | — | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.