| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49.859 RON | 9.791 RON | 14.695 RON | 0 RON | 39.079 RON | 24.384 RON | 0 |
| 2024 | 65.494 RON | 14.353 RON | 9.638 RON | — | 42.451 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 32.813 RON |
| — |
| 2023 | 98.019 RON | 18.260 RON | 15.228 RON | — | 33.688 RON | 18.460 RON | 1 |
| 2022 | 99.060 RON | 27.777 RON | 11.905 RON | — | 39.882 RON | 27.977 RON | 1 |
| 2021 | 92.459 RON | 16.398 RON | 10.468 RON | — | 27.066 RON | 16.598 RON | 1 |
| 2020 | 62.240 RON | 12.226 RON | 15.521 RON | — | 41.595 RON | 26.074 RON | 1 |
| 2019 | 55.802 RON | -4.001 RON | 13.751 RON | — | 27.598 RON | 13.847 RON | 1 |
| 2018 | 68.821 RON | 30 RON | 14.346 RON | — | 32.194 RON | 17.848 RON | 1 |
| 2017 | 82.932 RON | 17.609 RON | 16.401 RON | — | 34.210 RON | 17.809 RON | 1 |
| 2016 | 76.075 RON | 21.255 RON | 17.934 RON | — | 39.389 RON | 21.455 RON | — |
| 2015 | 28.316 RON | 6.181 RON | 12.230 RON | — | 23.592 RON | 11.362 RON | — |
| 2014 | 24.216 RON | 4.593 RON | 15.015 RON | — | 20.366 RON | 5.351 RON | — |
| 2013 | 17.961 RON | -839 RON | 14.285 RON | — | 15.043 RON | 758 RON | — |
| 2012 | 9.366 RON | 1.397 RON | 7.066 RON | — | 8.663 RON | 1.597 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| Cifra de afaceri | 49.859 RON | 65.494 RON | 98.019 RON | 99.060 RON | 92.459 RON | 62.240 RON | 55.802 RON | 68.821 RON | 82.932 RON | 76.075 RON | 28.316 RON | 24.216 RON | 17.961 RON | 9.366 RON |
| Venituri totale | 49.859 RON | 65.494 RON | 98.023 RON | 114.908 RON | 96.363 RON | 62.243 RON | 55.803 RON | 72.421 RON | 90.132 RON | 76.075 RON | 28.316 RON | 24.216 RON | 17.961 RON | 9.366 RON |
| Cheltuieli totale | 37.851 RON | 48.376 RON | 78.363 RON | 86.160 RON | 78.793 RON | 49.290 RON | 59.246 RON | 71.702 RON | 71.376 RON | 52.538 RON | 21.285 RON | 18.896 RON | 18.296 RON | 7.703 RON |
| Profit brut | 12.008 RON | 17.118 RON | 19.660 RON | 28.748 RON | 17.570 RON | 12.953 RON | 0 RON | 719 RON | 18.756 RON | 23.537 RON | 7.031 RON | 5.320 RON | 0 RON | 1.663 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.443 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 335 RON | 0 RON |
| Profit net | 9.791 RON | 14.353 RON | 18.260 RON | 27.777 RON | 16.398 RON | 12.226 RON | 0 RON | 30 RON | 17.609 RON | 21.255 RON | 6.181 RON | 4.593 RON | 0 RON | 1.397 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.001 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 839 RON | 0 RON |
| Active circulante | 39.079 RON | 42.451 RON | 33.688 RON | 39.882 RON | 27.066 RON | 41.595 RON | 27.598 RON | 32.194 RON | 34.210 RON | 39.389 RON | 23.592 RON | 20.366 RON | 15.043 RON | 8.663 RON |
| Stocuri | 32.190 RON | 27.038 RON | 24.765 RON | 28.857 RON | 17.995 RON | 17.380 RON | 15.459 RON | 16.690 RON | 20.783 RON | 25.837 RON | 20.910 RON | 18.751 RON | 13.949 RON | 8.590 RON |
| Creante | 4.639 RON | 3.100 RON | 3.000 RON | 6.990 RON | 3.990 RON | 3.991 RON | 2.780 RON | 256 RON | 12.291 RON | -530 RON | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 2.250 RON | 12.313 RON | 5.923 RON | 4.035 RON | 5.081 RON | 20.224 RON | 9.359 RON | 15.248 RON | 1.136 RON | 14.082 RON | 2.682 RON | 1.615 RON | 1.094 RON | 73 RON |
| Datorii totale | 14.695 RON | 9.638 RON | 15.228 RON | 11.905 RON | 10.468 RON | 15.521 RON | 13.751 RON | 14.346 RON | 16.401 RON | 17.934 RON | 12.230 RON | 15.015 RON | 14.285 RON | 7.066 RON |
| Capitaluri proprii | 24.384 RON | 32.813 RON | 18.460 RON | 27.977 RON | 16.598 RON | 26.074 RON | 13.847 RON | 17.848 RON | 17.809 RON | 21.455 RON | 11.362 RON | 5.351 RON | 758 RON | 1.597 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
spațiul comercial VI
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
1 contract atribuit, in valoare de 2.224 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 2.225 lei.
Achizitii directe
1 contract
2.224 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 153 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 19:40).
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.