AGRO BEST PLANT S.R.L.
- J40/7625/2012BUCURESTIdin 02.07.2012
- J23/3662/2021ILFOVdin 14.06.2021in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 146.635 RON | 4.341 RON | 303.811 RON | 12.730 RON | 306.013 RON | 14.932 RON | — |
| 2020 | 297.571 RON | -34.760 RON | 522.426 RON | 23.637 RON | 509.136 RON | 10.592 RON | 1 |
| 2019 | 611.532 RON | 126.719 RON | 459.589 RON | 34.641 RON | 470.068 RON | 45.352 RON | 1 |
| 2018 | 1.020.360 RON | -157.508 RON | 666.621 RON | 45.482 RON | 539.433 RON | -81.368 RON | 1 |
| 2017 | 576.462 RON | 104.741 RON | 196.206 RON | 2.696 RON | 269.651 RON | 76.141 RON | 1 |
| 2016 | 604.461 RON | 265 RON | 466.397 RON | 6.198 RON | 431.599 RON | -28.600 RON | 1 |
| 2015 | — | -13.811 RON | 29.140 RON | — | 275 RON | -28.865 RON | 1 |
| 2014 | 0 RON | -10.279 RON | 15.278 RON | — | 224 RON | -15.054 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -3.508 RON | 5.183 RON | — | 409 RON | -4.774 RON | 1 |
| 2012 | 0 RON | -1.466 RON | 1.597 RON | 40 RON | 291 RON | -1.266 RON | 1 |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 146.635 RON | 297.571 RON | 611.532 RON | 1.020.360 RON | 576.462 RON | 604.461 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 146.660 RON | 297.701 RON | 611.532 RON | 1.020.360 RON | 576.462 RON | 604.461 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 137.563 RON | 328.752 RON | 476.616 RON | 1.166.869 RON | 463.496 RON | 591.253 RON | 13.811 RON | 10.279 RON | 3.508 RON | 1.466 RON |
| Profit brut | 9.097 RON | 0 RON | 134.916 RON | 0 RON | 112.966 RON | 13.208 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 31.051 RON | 0 RON | 146.509 RON | 0 RON | 0 RON | — | 10.279 RON | 3.508 RON | 1.466 RON |
| Profit net | 4.341 RON | 0 RON | 126.719 RON | 0 RON | 104.741 RON | 265 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 34.760 RON | 0 RON | 157.508 RON | 0 RON | 0 RON | 13.811 RON | 10.279 RON | 3.508 RON | 1.466 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 12.730 RON | 23.637 RON | 34.641 RON | 45.482 RON | 2.696 RON | 6.198 RON | — | — | — | 40 RON |
| Active circulante | 306.013 RON | 509.136 RON | 470.068 RON | 539.433 RON | 269.651 RON | 431.599 RON | 275 RON | 224 RON | 409 RON | 291 RON |
| Stocuri | — | 40.054 RON | 1.055 RON | 35.671 RON | — | — | — | — | 205 RON | — |
| Creante | 274.431 RON | 430.687 RON | 422.022 RON | 474.690 RON | 261.281 RON | 426.858 RON | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 31.582 RON | 38.395 RON | 46.991 RON | 29.072 RON | 8.370 RON | 4.741 RON | 275 RON | 224 RON | 204 RON | 291 RON |
| Cheltuieli in avans | — | 245 RON | 232 RON | 338 RON | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 303.811 RON | 522.426 RON | 459.589 RON | 666.621 RON | 196.206 RON | 466.397 RON | 29.140 RON | 15.278 RON | 5.183 RON | 1.597 RON |
| Capitaluri proprii | 14.932 RON | 10.592 RON | 45.352 RON | -81.368 RON | 76.141 RON | -28.600 RON | -28.865 RON | -15.054 RON | -4.774 RON | -1.266 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.