SEEDAGRO INTERNATIONAL S.R.L.
- J51/262/2012CALARASIdin 11.07.2012
- J2020001864298PRAHOVAdin 13.10.2020in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| firmă | 99,91% |
| 1 deținător în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 99,91% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.682.385 RON | 41.531 RON | 3.945.128 RON | 5.335.556 RON | 1.883.226 RON | 2.278.054 RON | 2 |
| 2024 | 1.127.008 RON | 352 RON | 3.160.551 RON | 2.450.280 RON | 4.688.249 RON | 2.236.523 RON | 2 |
| 2023 | 2.029.596 RON | 214.429 RON | 2.463.636 RON | 2.381.921 RON | 2.317.886 RON | 2.236.171 RON | 2 |
| 2022 | 2.410.436 RON | 998.170 RON | 1.460.186 RON | 1.621.927 RON | 2.807.091 RON | 2.968.832 RON | 2 |
| 2021 | 1.536.641 RON | 527.242 RON | 2.054.612 RON | 830.920 RON | 3.194.353 RON | 1.970.661 RON | 2 |
| 2020 | 246.540 RON | -447.307 RON | 778.537 RON | 1.210.170 RON | 1.011.787 RON | 1.443.420 RON | 4 |
| 2019 | 839.227 RON | 522.222 RON | 1.280.481 RON | 1.301.914 RON | 955.678 RON | 977.111 RON | 6 |
| 2018 | 1.012.800 RON | 106.704 RON | 1.322.875 RON | 1.035.338 RON | 792.425 RON | 504.888 RON | 6 |
| 2017 | 848.258 RON | 157.522 RON | 1.362.542 RON | 820.028 RON | 1.065.305 RON | 522.791 RON | — |
| 2016 | 1.469.262 RON | 155.325 RON | 1.524.585 RON | 1.055.323 RON | 932.405 RON | 463.143 RON | — |
| 2015 | 1.113.570 RON | 62.095 RON | 1.144.261 RON | 919.541 RON | 532.538 RON | 307.818 RON | — |
| 2014 | 936.299 RON | 181.446 RON | 471.096 RON | 374.302 RON | 341.706 RON | 244.912 RON | — |
| 2013 | 837.865 RON | 63.336 RON | 95.243 RON | 23.542 RON | 135.167 RON | 63.466 RON | — |
| 2012 | 0 RON | -70 RON | 107.909 RON | 17.952 RON | 90.087 RON | 130 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.682.385 RON | 1.127.008 RON | 2.029.596 RON | 2.410.436 RON | 1.536.641 RON | 246.540 RON | 839.227 RON | 1.012.800 RON | 848.258 RON | 1.469.262 RON | 1.113.570 RON | 936.299 RON | 837.865 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 1.958.068 RON | 1.837.427 RON | 2.512.733 RON | 3.508.639 RON | 2.102.615 RON | 647.645 RON | 1.863.877 RON | 1.211.327 RON | 1.373.692 RON | 1.836.675 RON | 1.283.901 RON | 997.890 RON | 870.888 RON | 77.233 RON |
| Cheltuieli totale | 1.914.980 RON | 1.836.500 RON | 2.274.631 RON | 2.487.034 RON | 1.556.081 RON | 1.091.947 RON | 1.329.051 RON | 1.094.495 RON | 1.207.687 RON | 1.648.069 RON | 1.201.471 RON | 781.883 RON | 795.488 RON | 77.303 RON |
| Profit brut | 43.088 RON | 927 RON | 238.102 RON | 1.021.605 RON | 546.534 RON | 0 RON | 534.826 RON | 116.832 RON | 166.005 RON | 188.606 RON | 82.430 RON | 216.007 RON | 75.400 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 444.302 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 70 RON |
| Profit net | 41.531 RON | 352 RON | 214.429 RON | 998.170 RON | 527.242 RON | 0 RON | 522.222 RON | 106.704 RON | 157.522 RON | 155.325 RON | 62.095 RON | 181.446 RON | 63.336 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 447.307 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 70 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 5.335.556 RON | 2.450.280 RON | 2.381.921 RON | 1.621.927 RON | 830.920 RON | 1.210.170 RON | 1.301.914 RON | 1.035.338 RON | 820.028 RON | 1.055.323 RON | 919.541 RON | 374.302 RON | 23.542 RON | 17.952 RON |
| Active circulante | 1.883.226 RON | 4.688.249 RON | 2.317.886 RON | 2.807.091 RON | 3.194.353 RON | 1.011.787 RON | 955.678 RON | 792.425 RON | 1.065.305 RON | 932.405 RON | 532.538 RON | 341.706 RON | 135.167 RON | 90.087 RON |
| Stocuri | 1.186.606 RON | 2.075.561 RON | 1.531.404 RON | 1.854.316 RON | 1.610.371 RON | 751.733 RON | 358.277 RON | 377.816 RON | 491.457 RON | 260.353 RON | 229.813 RON | 145.772 RON | 108.701 RON | 75.411 RON |
| Creante | 596.522 RON | 2.526.335 RON | 706.168 RON | 433.570 RON | 1.319.400 RON | 190.894 RON | 596.706 RON | 414.487 RON | 516.851 RON | 504.494 RON | 268.393 RON | 195.651 RON | 18.875 RON | 14.019 RON |
| Casa si conturi la banci | 100.098 RON | 86.353 RON | 80.314 RON | 519.205 RON | 264.582 RON | 69.160 RON | 695 RON | 122 RON | 56.997 RON | 167.558 RON | 34.332 RON | 283 RON | 7.591 RON | 657 RON |
| Cheltuieli in avans | 6.138 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 3.945.128 RON | 3.160.551 RON | 2.463.636 RON | 1.460.186 RON | 2.054.612 RON | 778.537 RON | 1.280.481 RON | 1.322.875 RON | 1.362.542 RON | 1.524.585 RON | 1.144.261 RON | 471.096 RON | 95.243 RON | 107.909 RON |
| Venituri in avans | 1.001.738 RON | 1.741.455 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 2.278.054 RON | 2.236.523 RON | 2.236.171 RON | 2.968.832 RON | 1.970.661 RON | 1.443.420 RON | 977.111 RON | 504.888 RON | 522.791 RON | 463.143 RON | 307.818 RON | 244.912 RON | 63.466 RON | 130 RON |
| Capital subscris varsat | 1.207.900 RON | 1.207.900 RON | 1.207.900 RON | 1.207.900 RON | 1.207.900 RON | 1.207.900 RON | 1.010 RON | 1.010 RON | 1.010 RON | 1.010 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 6 | 6 | — | — | — | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.