ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
bl. 75, sc. B, spațiul 3
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 55,61% |
| persoană | 44,39% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 654.783 RON | 597.448 RON | 166.836 RON | 114.267 RON | 734.222 RON | 681.653 RON | 4 |
| 2024 | 470.076 RON | 3.177 RON | 391.258 RON | 66.117 RON | 407.291 RON | 84.205 RON | 4 |
| 2023 | 505.255 RON | 1.826 RON | 153.790 RON | 105.242 RON | 122.831 RON | 81.030 RON | 4 |
| 2022 | 565.534 RON | 37.088 RON | 125.562 RON | 93.228 RON | 129.286 RON | 109.205 RON | 3 |
| 2021 | 460.543 RON | 13.441 RON | 146.353 RON | 119.176 RON | 94.187 RON | 85.558 RON | 3 |
| 2020 | 507.606 RON | 42.323 RON | 166.680 RON | 145.768 RON | 107.434 RON | 112.116 RON | 4 |
| 2019 | 611.147 RON | 39.733 RON | 100.965 RON | 73.669 RON | 122.090 RON | 94.794 RON | 3 |
| 2018 | 440.422 RON | -40.098 RON | 160.548 RON | 93.086 RON | 122.523 RON | 55.061 RON | 3 |
| 2017 | 542.586 RON | 948 RON | 110.071 RON | 75.853 RON | 97.377 RON | 63.159 RON | 3 |
| 2016 | 656.590 RON | 29.105 RON | 132.503 RON | 81.862 RON | 132.852 RON | 82.211 RON | 3 |
| 2015 | 579.751 RON | 89.841 RON | 153.225 RON | 48.808 RON | 200.861 RON | 96.444 RON | 2 |
| 2014 | 392.495 RON | -13.140 RON | 116.763 RON | 66.916 RON | 56.451 RON | 6.604 RON | — |
| 2013 | 329.048 RON | 12.427 RON | 131.571 RON | 85.025 RON | 66.290 RON | 19.744 RON | 2 |
| 2012 | 179.540 RON | 7.067 RON | 274.304 RON | 103.134 RON | 178.487 RON | 7.317 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 654.783 RON | 470.076 RON | 505.255 RON | 565.534 RON | 460.543 RON | 507.606 RON | 611.147 RON | 440.422 RON | 542.586 RON | 656.590 RON | 579.751 RON | 392.495 RON | 329.048 RON | 179.540 RON |
| Venituri totale | 1.367.898 RON | 484.568 RON | 514.314 RON | 565.667 RON | 461.132 RON | 508.630 RON | 616.147 RON | 441.774 RON | 550.217 RON | 656.652 RON | 579.756 RON | 392.580 RON | 329.117 RON | 179.540 RON |
| Cheltuieli totale | 735.278 RON | 472.839 RON | 508.156 RON | 522.924 RON | 443.086 RON | 461.223 RON | 570.233 RON | 477.466 RON | 542.369 RON | 619.601 RON | 472.812 RON | 396.168 RON | 306.817 RON | 171.127 RON |
| Profit brut | 632.620 RON | 11.729 RON | 6.158 RON | 42.743 RON | 18.046 RON | 47.407 RON | 45.914 RON | 0 RON | 7.848 RON | 37.051 RON | 106.944 RON | 0 RON | 22.300 RON | 8.413 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 35.692 RON | 0 RON | 0 RON | — | 3.588 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 597.448 RON | 3.177 RON | 1.826 RON | 37.088 RON | 13.441 RON | 42.323 RON | 39.733 RON | 0 RON | 948 RON | 29.105 RON | 89.841 RON | 0 RON | 12.427 RON | 7.067 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 40.098 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.140 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 114.267 RON | 66.117 RON | 105.242 RON | 93.228 RON | 119.176 RON | 145.768 RON | 73.669 RON | 93.086 RON | 75.853 RON | 81.862 RON | 48.808 RON | 66.916 RON | 85.025 RON | 103.134 RON |
| Active circulante | 734.222 RON | 407.291 RON | 122.831 RON | 129.286 RON | 94.187 RON | 107.434 RON | 122.090 RON | 122.523 RON | 97.377 RON | 132.852 RON | 200.861 RON | 56.451 RON | 66.290 RON | 178.487 RON |
| Stocuri | 0 RON | 5.628 RON | 3.896 RON | 4.728 RON | 3.696 RON | 6.239 RON | 3.994 RON | 8.667 RON | 29.386 RON | 26.199 RON | 10.023 RON | 6.543 RON | 13.490 RON | 7.368 RON |
| Creante | 92.870 RON | 19.033 RON | 33.424 RON | 41.623 RON | 43.109 RON | 64.244 RON | 72.827 RON | 52.168 RON | 59.307 RON | 68.481 RON | 90.724 RON | 25.784 RON | 28.228 RON | 123.838 RON |
| Casa si conturi la banci | 26.352 RON | 382.630 RON | 85.511 RON | 82.935 RON | 47.382 RON | 36.951 RON | 45.269 RON | 61.688 RON | 8.684 RON | 38.172 RON | 100.114 RON | 24.124 RON | 24.572 RON | 47.281 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 2.055 RON | 6.747 RON | 12.253 RON | 18.548 RON | 25.594 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 166.836 RON | 391.258 RON | 153.790 RON | 125.562 RON | 146.353 RON | 166.680 RON | 100.965 RON | 160.548 RON | 110.071 RON | 132.503 RON | 153.225 RON | 116.763 RON | 131.571 RON | 274.304 RON |
| Capitaluri proprii | 681.653 RON | 84.205 RON | 81.030 RON | 109.205 RON | 85.558 RON | 112.116 RON | 94.794 RON | 55.061 RON | 63.159 RON | 82.211 RON | 96.444 RON | 6.604 RON | 19.744 RON | 7.317 RON |
| Capital subscris varsat | 32.250 RON | 32.250 RON | 32.250 RON | 32.250 RON | 32.250 RON | 32.250 RON | 32.250 RON | 32.250 RON | 250 RON | 250 RON | — | 250 RON | 250 RON | 250 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | — | 2 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
480 de contracte atribuite, in valoare de 576.055 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 515.740 lei.
Achizitii directe
444 de contracte
515.296 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
36 de contracte
60.759 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 01:11).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
COMPACT CONSTRUCT SRLCUI 1756720 | 4 | ofertant · l-a avut subcontractant | 4 | — | vezi ↗ |
INSTALATII GEVIS SRLCUI 5452945 | 4 | co-subcontractant | 4 | — | vezi ↗ |
EXETECH COMPUTERS SRLCUI 9142459 | 2 | co-subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
STRUCTUR PROIECT SRLCUI 22029156 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.