ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
oraşul Haţeg, Aleea Centralei
satul Densuş, comuna Densuş
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 399.865 RON | 87.206 RON | 323.710 RON | 346.057 RON | 345.766 RON | 368.113 RON | 1 |
| 2024 | 390.427 RON | 77.843 RON | 300.889 RON | 364.569 RON | 327.559 RON | 391.239 RON | 1 |
| 2023 | 544.121 RON | 166.702 RON | 376.741 RON | 421.905 RON | 268.232 RON | 313.396 RON | 1 |
| 2022 | 580.994 RON | 127.348 RON | 403.135 RON | 181.451 RON | 692.046 RON | 470.362 RON | 1 |
| 2021 | 582.639 RON | 212.679 RON | 444.114 RON | 336.311 RON | 450.816 RON | 343.013 RON | 2 |
| 2020 | 124.229 RON | 45.792 RON | 154.755 RON | 263.038 RON | 246.472 RON | 354.755 RON | 1 |
| 2019 | 92.499 RON | -4.126 RON | 514.919 RON | 264.832 RON | 559.050 RON | 308.963 RON | — |
| 2018 | 95.686 RON | -17.923 RON | 509.215 RON | 264.832 RON | 557.472 RON | 313.089 RON | 0 |
| 2017 | 165.364 RON | 11.479 RON | 267.171 RON | 71.330 RON | 526.853 RON | 331.012 RON | 1 |
| 2016 | 171.433 RON | 18.134 RON | 67.600 RON | 43.941 RON | 343.191 RON | 319.532 RON | 2 |
| 2015 | 631.707 RON | 140.770 RON | 114.911 RON | — | 416.309 RON | 301.398 RON | 2 |
| 2014 | 176.866 RON | 61.054 RON | 12.875 RON | — | 158.183 RON | 160.670 RON | 2 |
| 2013 | 117.904 RON | 4.524 RON | 84.480 RON | 87.000 RON | 51.222 RON | 99.658 RON | 2 |
| 2012 | 282.598 RON | 94.934 RON | 48.002 RON | 345 RON | 142.791 RON | 95.134 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 399.865 RON | 390.427 RON | 544.121 RON | 580.994 RON | 582.639 RON | 124.229 RON | 92.499 RON | 95.686 RON | 165.364 RON | 171.433 RON | 631.707 RON | 176.866 RON | 117.904 RON | 282.598 RON |
| Venituri totale | 404.496 RON | 390.430 RON | 544.190 RON | 715.649 RON | 586.866 RON | 124.357 RON | 92.559 RON | 96.143 RON | 165.410 RON | 171.486 RON | 631.766 RON | 264.886 RON | 117.975 RON | 282.623 RON |
| Cheltuieli totale | 305.155 RON | 300.874 RON | 372.046 RON | 583.426 RON | 368.318 RON | 75.921 RON | 94.063 RON | 111.180 RON | 151.859 RON | 149.427 RON | 464.183 RON | 195.885 RON | 110.145 RON | 169.606 RON |
| Profit brut | 99.341 RON | 89.556 RON | 172.144 RON | 132.223 RON | 218.548 RON | 48.436 RON | 0 RON | 0 RON | 13.551 RON | 22.059 RON | 167.583 RON | 69.001 RON | 7.830 RON | 113.017 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.504 RON | 15.037 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 87.206 RON | 77.843 RON | 166.702 RON | 127.348 RON | 212.679 RON | 45.792 RON | 0 RON | 0 RON | 11.479 RON | 18.134 RON | 140.770 RON | 61.054 RON | 4.524 RON | 94.934 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.126 RON | 17.923 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 346.057 RON | 364.569 RON | 421.905 RON | 181.451 RON | 336.311 RON | 263.038 RON | 264.832 RON | 264.832 RON | 71.330 RON | 43.941 RON | — | — | 87.000 RON | 345 RON |
| Active circulante | 345.766 RON | 327.559 RON | 268.232 RON | 692.046 RON | 450.816 RON | 246.472 RON | 559.050 RON | 557.472 RON | 526.853 RON | 343.191 RON | 416.309 RON | 158.183 RON | 51.222 RON | 142.791 RON |
| Stocuri | 128.365 RON | 97.799 RON | 45.250 RON | 45.250 RON | 45.250 RON | 49.171 RON | 52.254 RON | 44.005 RON | 33.089 RON | 30.369 RON | — | 29.893 RON | 37.994 RON | 27.175 RON |
| Creante | 193.953 RON | 183.408 RON | 192.710 RON | 410.370 RON | 292.219 RON | 185.499 RON | 482.727 RON | 508.461 RON | 470.759 RON | 171.797 RON | 113.494 RON | 39.269 RON | 9.605 RON | 98.563 RON |
| Casa si conturi la banci | 23.448 RON | 46.352 RON | 30.272 RON | 236.426 RON | 113.347 RON | 11.802 RON | 24.069 RON | 5.006 RON | 23.005 RON | 141.025 RON | 302.815 RON | 89.021 RON | 3.623 RON | 17.053 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 15.362 RON | 45.916 RON | — |
| Datorii totale | 323.710 RON | 300.889 RON | 376.741 RON | 403.135 RON | 444.114 RON | 154.755 RON | 514.919 RON | 509.215 RON | 267.171 RON | 67.600 RON | 114.911 RON | 12.875 RON | 84.480 RON | 48.002 RON |
| Capitaluri proprii | 368.113 RON | 391.239 RON | 313.396 RON | 470.362 RON | 343.013 RON | 354.755 RON | 308.963 RON | 313.089 RON | 331.012 RON | 319.532 RON | 301.398 RON | 160.670 RON | 99.658 RON | 95.134 RON |
| Capital subscris varsat | 80.200 RON | 80.200 RON | 80.200 RON | 80.200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | — | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.