Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 5.727 RON | -2.004 RON | 91.740 RON | 51.842 RON | 6.735 RON | -33.163 RON | 1 |
| 2015 | 8.003 RON | -6.651 RON | 93.279 RON | 51.933 RON | 10.187 RON |
| Indicator | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 5.727 RON | 8.003 RON | 52.983 RON |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
| -31.159 RON |
| 1 |
| 2014 | 52.983 RON | 2.413 RON | 52.840 RON | 23.174 RON | 5.158 RON | -24.508 RON | 1 |
| 2013 | 110.122 RON | -24.794 RON | 73.013 RON | 22.916 RON | 23.177 RON | -26.920 RON | 2 |
| 2012 | 2.560 RON | -5.044 RON | 68.990 RON | 49.529 RON | 14.617 RON | -4.844 RON | 1 |
| 110.122 RON |
| 2.560 RON |
| Venituri totale | 5.766 RON | 8.003 RON | 56.983 RON | 126.251 RON | 2.560 RON |
| Cheltuieli totale | 7.649 RON | 14.414 RON | 52.980 RON | 147.258 RON | 7.527 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 4.003 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 1.883 RON | — | 0 RON | 21.007 RON | 4.967 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 2.413 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 2.004 RON | 6.651 RON | 0 RON | 24.794 RON | 5.044 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 51.842 RON | 51.933 RON | 23.174 RON | 22.916 RON | 49.529 RON |
| Active circulante | 6.735 RON | 10.187 RON | 5.158 RON | 23.177 RON | 14.617 RON |
| Stocuri | 1.296 RON | 4.078 RON | 4.677 RON | 21.956 RON | 11.034 RON |
| Creante | 5.301 RON | 5.909 RON | 281 RON | 1.021 RON | 2.717 RON |
| Casa si conturi la banci | 138 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 866 RON |
| Datorii totale | 91.740 RON | 93.279 RON | 52.840 RON | 73.013 RON | 68.990 RON |
| Capitaluri proprii | -33.163 RON | -31.159 RON | -24.508 RON | -26.920 RON | -4.844 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.