| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 8.817 RON | -13.411 RON | 13.571 RON | — | 165.429 RON | 151.858 RON | 1 |
| 2019 | 158.893 RON | 50.109 RON | 17.419 RON | 2.356 RON | 180.332 RON |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 8.817 RON | 158.893 RON | 194.339 RON |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 165.269 RON |
| 1 |
| 2018 | 194.339 RON | 31.476 RON | 20.277 RON | 3.854 RON | 131.583 RON | 115.160 RON | 1 |
| 2017 | 185.092 RON | 62.725 RON | 11.457 RON | 4.399 RON | 90.741 RON | 83.683 RON | 1 |
| 2016 | 112.025 RON | 20.758 RON | 16.236 RON | 3.750 RON | 33.444 RON | 20.958 RON | 1 |
| 185.092 RON |
| 112.025 RON |
| Venituri totale | 11.592 RON | 158.893 RON | 200.099 RON | 193.151 RON | 113.287 RON |
| Cheltuieli totale | 24.909 RON | 107.196 RON | 166.680 RON | 128.541 RON | 90.288 RON |
| Profit brut | 0 RON | 51.697 RON | 33.419 RON | 64.610 RON | 22.999 RON |
| Pierdere bruta | 13.317 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 50.109 RON | 31.476 RON | 62.725 RON | 20.758 RON |
| Pierdere neta | 13.411 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 2.356 RON | 3.854 RON | 4.399 RON | 3.750 RON |
| Active circulante | 165.429 RON | 180.332 RON | 131.583 RON | 90.741 RON | 33.444 RON |
| Creante | 24.488 RON | 34.488 RON | 20.591 RON | 35.263 RON | 11.663 RON |
| Casa si conturi la banci | 140.941 RON | 145.844 RON | 110.992 RON | 55.478 RON | 21.781 RON |
| Datorii totale | 13.571 RON | 17.419 RON | 20.277 RON | 11.457 RON | 16.236 RON |
| Capitaluri proprii | 151.858 RON | 165.269 RON | 115.160 RON | 83.683 RON | 20.958 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.