ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38.240 RON | 1.247 RON | 27.884 RON | 221 RON | 1.417 RON | -26.246 RON | 0 |
| 2024 | — | -50.812 RON | 28.112 RON | 806 RON | 398 RON | -27.493 RON | 1 |
| 2023 | 109.504 RON | -21.665 RON | 7.124 RON | 4.719 RON | 27.312 RON | 23.319 RON | 1 |
| 2022 | 96.148 RON | 6.612 RON | 1.505 RON | 2.868 RON | 56.051 RON | 54.767 RON | — |
| 2021 | — | -19.113 RON | 0 RON | 221 RON | 71.933 RON | 72.154 RON | — |
| 2020 | 28.927 RON | -17.522 RON | 0 RON | 221 RON | 91.046 RON | 91.267 RON | — |
| 2019 | 88.670 RON | 34.406 RON | 1.224 RON | 2.743 RON | 107.270 RON | 108.789 RON | 1 |
| 2018 | 80.722 RON | 9.528 RON | 835 RON | 6.110 RON | 69.108 RON | 74.383 RON | — |
| 2017 | 161.923 RON | 63.937 RON | 4.811 RON | 9.476 RON | 60.189 RON | 64.854 RON | 1 |
| 2016 | 150.155 RON | 66.673 RON | -498 RON | 221 RON | 66.198 RON | 66.917 RON | 0 |
| 2015 | 93.251 RON | 36.957 RON | 354 RON | 221 RON | 86.377 RON | 86.244 RON | 1 |
| 2014 | 153.987 RON | 34.800 RON | 2.656 RON | — | 51.944 RON | 49.288 RON | 1 |
| 2013 | 78.456 RON | 14.560 RON | 1.285 RON | — | 16.157 RON | 14.872 RON | 1 |
| 2012 | 29.022 RON | 112 RON | 1.585 RON | 526 RON | 1.371 RON | 312 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 38.240 RON | — | 109.504 RON | 96.148 RON | — | 28.927 RON | 88.670 RON | 80.722 RON | 161.923 RON | 150.155 RON | 93.251 RON | 153.987 RON | 78.456 RON | 29.022 RON |
| Venituri totale | 38.826 RON | 1.003 RON | 110.574 RON | 103.181 RON | 0 RON | 28.928 RON | 88.672 RON | 80.724 RON | 161.924 RON | 150.158 RON | 93.252 RON | 153.988 RON | 78.457 RON | 29.022 RON |
| Cheltuieli totale | 36.606 RON | 51.815 RON | 131.144 RON | 95.607 RON | 19.113 RON | 45.582 RON | 51.607 RON | 68.774 RON | 93.130 RON | 79.008 RON | 53.498 RON | 114.918 RON | 61.923 RON | 28.865 RON |
| Profit brut | 2.220 RON | 0 RON | 0 RON | 7.574 RON | 0 RON | 0 RON | 37.065 RON | 11.950 RON | 68.794 RON | 71.150 RON | 39.754 RON | 39.070 RON | 16.534 RON | 157 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 50.812 RON | 20.570 RON | 0 RON | 19.113 RON | 16.654 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 1.247 RON | 0 RON | 0 RON | 6.612 RON | 0 RON | 0 RON | 34.406 RON | 9.528 RON | 63.937 RON | 66.673 RON | 36.957 RON | 34.800 RON | 14.560 RON | 112 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 50.812 RON | 21.665 RON | 0 RON | 19.113 RON | 17.522 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 221 RON | 806 RON | 4.719 RON | 2.868 RON | 221 RON | 221 RON | 2.743 RON | 6.110 RON | 9.476 RON | 221 RON | 221 RON | — | — | 526 RON |
| Active circulante | 1.417 RON | 398 RON | 27.312 RON | 56.051 RON | 71.933 RON | 91.046 RON | 107.270 RON | 69.108 RON | 60.189 RON | 66.198 RON | 86.377 RON | 51.944 RON | 16.157 RON | 1.371 RON |
| Creante | 1.107 RON | — | 0 RON | 690 RON | 180 RON | 674 RON | 560 RON | — | 460 RON | 1.054 RON | 2.030 RON | 820 RON | 2.634 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 310 RON | 398 RON | 27.312 RON | 55.361 RON | 71.753 RON | 90.372 RON | 106.710 RON | 69.108 RON | 59.729 RON | 65.144 RON | 84.347 RON | 51.124 RON | 13.523 RON | 1.371 RON |
| Datorii totale | 27.884 RON | 28.112 RON | 7.124 RON | 1.505 RON | 0 RON | 0 RON | 1.224 RON | 835 RON | 4.811 RON | -498 RON | 354 RON | 2.656 RON | 1.285 RON | 1.585 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | 585 RON | 1.588 RON | 2.647 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -26.246 RON | -27.493 RON | 23.319 RON | 54.767 RON | 72.154 RON | 91.267 RON | 108.789 RON | 74.383 RON | 64.854 RON | 66.917 RON | 86.244 RON | 49.288 RON | 14.872 RON | 312 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
139 de contracte atribuite, in valoare de 204.612 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 195.604 lei.
Achizitii directe
130 de contracte
195.474 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
9 contracte
9.138 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 09:59).