ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
HOTĂRĂŞTE: Respinge cererea de chemare în judecată, având ca obiect „opoziţie dizolvare”, formulată de reclamanta Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău în contradictoriu cu pârâţii S.C. CCC Bonsai Intermediere S.R.L. ?i Ciobotaru Petru-Cristian, ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare, cale de atac ce se va depune la Tribunalul Bacău, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată în condiţiile art. 402 teza a II-a Cod procedură civilă, azi 26.05.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 |
| 2023 | 70.308 RON | 8.023 RON | 0 RON | — | 297.453 RON | 297.453 RON | 1 |
| 2022 | 190.103 RON | 104.379 RON | 16.285 RON | 0 RON | 305.715 RON | 289.430 RON | 1 |
| 2021 | 121.588 RON | 24.246 RON | 13.245 RON | 0 RON | 222.542 RON | 209.297 RON | 1 |
| 2020 | 109.527 RON | 13.242 RON | 8.023 RON | 0 RON | 206.316 RON | 198.293 RON | 1 |
| 2019 | 214.767 RON | 8.306 RON | 11.761 RON | 1.804 RON | 203.314 RON | 193.357 RON | 3 |
| 2018 | 273.070 RON | 79.192 RON | 5.302 RON | 1.804 RON | 267.741 RON | 264.243 RON | 2 |
| 2017 | 217.665 RON | 116.949 RON | 7.199 RON | 4.898 RON | 187.352 RON | 185.051 RON | 3 |
| 2016 | 78.213 RON | 10.309 RON | 22.435 RON | 7.991 RON | 82.546 RON | 68.102 RON | 2 |
| 2015 | 48.132 RON | -1.949 RON | 12.456 RON | 11.377 RON | 58.872 RON | 57.793 RON | — |
| 2014 | 61.583 RON | 21.948 RON | 48.860 RON | 43.276 RON | 65.326 RON | 59.742 RON | 0 |
| 2013 | 41.587 RON | 38.499 RON | 1.138 RON | — | 38.932 RON | 37.794 RON | — |
| 2012 | 0 RON | -904 RON | 2.232 RON | — | 1.528 RON | -704 RON | — |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 70.308 RON | 190.103 RON | 121.588 RON | 109.527 RON | 214.767 RON | 273.070 RON | 217.665 RON | 78.213 RON | 48.132 RON | 61.583 RON | 41.587 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 70.308 RON | 190.103 RON | 121.588 RON | 109.527 RON | 221.898 RON | 275.611 RON | 217.665 RON | 78.981 RON | 63.642 RON | 61.736 RON | 41.587 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | — | 61.668 RON | 83.823 RON | 96.126 RON | 95.363 RON | 211.373 RON | 193.662 RON | 98.541 RON | 66.772 RON | 63.681 RON | 37.936 RON | 1.841 RON | 904 RON |
| Profit brut | 0 RON | 8.640 RON | 106.280 RON | 25.462 RON | 14.164 RON | 10.525 RON | 81.949 RON | 119.124 RON | 12.209 RON | 0 RON | 23.800 RON | 39.746 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 904 RON |
| Profit net | 0 RON | 8.023 RON | 104.379 RON | 24.246 RON | 13.242 RON | 8.306 RON | 79.192 RON | 116.949 RON | 10.309 RON | 0 RON | 21.948 RON | 38.499 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.949 RON | 0 RON | 0 RON | 904 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.804 RON | 1.804 RON | 4.898 RON | 7.991 RON | 11.377 RON | 43.276 RON | — | — |
| Active circulante | 0 RON | 297.453 RON | 305.715 RON | 222.542 RON | 206.316 RON | 203.314 RON | 267.741 RON | 187.352 RON | 82.546 RON | 58.872 RON | 65.326 RON | 38.932 RON | 1.528 RON |
| Stocuri | — | 0 RON | 8.460 RON | 5.656 RON | 9.923 RON | 4.174 RON | 57.622 RON | 55.753 RON | 8.517 RON | 0 RON | 17.876 RON | 7.624 RON | 1.232 RON |
| Creante | 0 RON | 42.803 RON | 48.912 RON | 71.942 RON | 89.260 RON | 99.220 RON | 104.500 RON | 87.169 RON | 45.428 RON | 9.336 RON | 8.375 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | — | 254.650 RON | 248.343 RON | 144.944 RON | 107.133 RON | 99.920 RON | 105.619 RON | 44.430 RON | 28.601 RON | 49.536 RON | 39.075 RON | 31.308 RON | 296 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 16.285 RON | 13.245 RON | 8.023 RON | 11.761 RON | 5.302 RON | 7.199 RON | 22.435 RON | 12.456 RON | 48.860 RON | 1.138 RON | 2.232 RON |
| Capitaluri proprii | 0 RON | 297.453 RON | 289.430 RON | 209.297 RON | 198.293 RON | 193.357 RON | 264.243 RON | 185.051 RON | 68.102 RON | 57.793 RON | 59.742 RON | 37.794 RON | -704 RON |
| Capital subscris varsat | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 | 2 | — | 0 | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.