ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
sectorul 5, spațiu închis în suprafață de 176 mp din cadrul depozitelor situate în str. Doina nr. 17A
sector 3, Hala de producție și birouri P+1, suprafață totală de 126 mp (26 mp birouri și 100 mp hală)
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.317.802 RON | 134.288 RON | 315.929 RON | 1.116.440 RON | 92.600 RON | 901.633 RON | 4 |
| 2024 | 1.787.436 RON | 127.904 RON | 277.740 RON | 1.047.358 RON | 272.282 RON | 1.071.624 RON | 4 |
| 2023 | 1.740.016 RON | 81.649 RON | 494.730 RON | 990.375 RON | 420.499 RON | 943.720 RON | 5 |
| 2022 | 2.138.891 RON | 181.636 RON | 450.807 RON | 985.408 RON | 308.035 RON | 862.071 RON | 6 |
| 2021 | 2.098.105 RON | 112.095 RON | 642.615 RON | 949.077 RON | 366.813 RON | 680.436 RON | 6 |
| 2020 | 1.227.365 RON | 295.203 RON | 709.808 RON | 684.569 RON | 553.333 RON | 530.142 RON | 4 |
| 2019 | 1.372.350 RON | 4.694 RON | 721.748 RON | 680.919 RON | 274.307 RON | 234.938 RON | 7 |
| 2018 | 964.222 RON | 105.952 RON | 325.496 RON | 254.673 RON | 352.654 RON | 282.877 RON | 6 |
| 2017 | 879.625 RON | 137.783 RON | 176.070 RON | 80.666 RON | 270.368 RON | 176.925 RON | — |
| 2016 | 724.723 RON | 83.744 RON | 176.824 RON | 138.583 RON | 233.982 RON | 197.037 RON | 6 |
| 2015 | 1.023.081 RON | 49.199 RON | 264.862 RON | 167.733 RON | 362.151 RON | 265.150 RON | 7 |
| 2014 | 1.129.333 RON | 173.799 RON | 263.539 RON | 69.734 RON | 423.289 RON | 229.867 RON | 5 |
| 2013 | 672.666 RON | 33.737 RON | 362.927 RON | 87.251 RON | 331.097 RON | 56.068 RON | 3 |
| 2012 | 38.710 RON | 22.131 RON | 104.504 RON | 83.484 RON | 41.696 RON | 22.331 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.317.802 RON | 1.787.436 RON | 1.740.016 RON | 2.138.891 RON | 2.098.105 RON | 1.227.365 RON | 1.372.350 RON | 964.222 RON | 879.625 RON | 724.723 RON | 1.023.081 RON | 1.129.333 RON | 672.666 RON | 38.710 RON |
| Venituri totale | 1.352.723 RON | 1.792.369 RON | 1.815.361 RON | 1.987.906 RON | 2.262.514 RON | 1.241.213 RON | 1.825.189 RON | 964.245 RON | 870.164 RON | 745.117 RON | 1.025.370 RON | 1.129.580 RON | 673.369 RON | 39.514 RON |
| Cheltuieli totale | 1.192.862 RON | 1.617.561 RON | 1.718.162 RON | 1.788.500 RON | 2.131.854 RON | 934.552 RON | 1.806.701 RON | 848.650 RON | 723.660 RON | 641.563 RON | 962.404 RON | 943.018 RON | 630.808 RON | 16.198 RON |
| Profit brut | 159.861 RON | 174.808 RON | 97.199 RON | 199.406 RON | 130.660 RON | 306.661 RON | 18.488 RON | 115.595 RON | 146.504 RON | 103.554 RON | 62.966 RON | 186.562 RON | 42.561 RON | 23.316 RON |
| Profit net | 134.288 RON | 127.904 RON | 81.649 RON | 181.636 RON | 112.095 RON | 295.203 RON | 4.694 RON | 105.952 RON | 137.783 RON | 83.744 RON | 49.199 RON | 173.799 RON | 33.737 RON | 22.131 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.116.440 RON | 1.047.358 RON | 990.375 RON | 985.408 RON | 949.077 RON | 684.569 RON | 680.919 RON | 254.673 RON | 80.666 RON | 138.583 RON | 167.733 RON | 69.734 RON | 87.251 RON | 83.484 RON |
| Active circulante | 92.600 RON | 272.282 RON | 420.499 RON | 308.035 RON | 366.813 RON | 553.333 RON | 274.307 RON | 352.654 RON | 270.368 RON | 233.982 RON | 362.151 RON | 423.289 RON | 331.097 RON | 41.696 RON |
| Stocuri | 108.441 RON | 142.037 RON | 291.087 RON | 180.683 RON | 234.110 RON | 176.438 RON | 67.586 RON | 113.586 RON | 32.657 RON | 56.937 RON | 30.174 RON | 35.817 RON | 12.809 RON | — |
| Creante | 56.398 RON | 127.199 RON | 104.520 RON | 100.428 RON | 129.533 RON | 316.443 RON | 194.088 RON | 183.806 RON | 227.192 RON | 133.140 RON | 210.188 RON | 345.992 RON | 256.370 RON | 355 RON |
| Casa si conturi la banci | -72.239 RON | 3.046 RON | 24.892 RON | 26.924 RON | 3.170 RON | 60.452 RON | 12.633 RON | 55.262 RON | 10.519 RON | 43.905 RON | 121.789 RON | 41.480 RON | 61.918 RON | 41.341 RON |
| Cheltuieli in avans | 8.522 RON | 29.724 RON | 27.576 RON | 19.435 RON | 7.161 RON | 2.048 RON | 1.460 RON | 1.046 RON | 1.961 RON | 1.296 RON | 128 RON | 383 RON | 647 RON | 1.655 RON |
| Datorii totale | 315.929 RON | 277.740 RON | 494.730 RON | 450.807 RON | 642.615 RON | 709.808 RON | 721.748 RON | 325.496 RON | 176.070 RON | 176.824 RON | 264.862 RON | 263.539 RON | 362.927 RON | 104.504 RON |
| Capitaluri proprii | 901.633 RON | 1.071.624 RON | 943.720 RON | 862.071 RON | 680.436 RON | 530.142 RON | 234.938 RON | 282.877 RON | 176.925 RON | 197.037 RON | 265.150 RON | 229.867 RON | 56.068 RON | 22.331 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 5 | 6 | 6 | 4 | 7 | 6 | — | 6 | 7 | 5 | 3 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.