ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 20% |
| persoană | 40% |
| persoană | 20% |
| persoană | 20% |
| 4 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 299.458 RON | 35.937 RON | 3.814 RON | — | 84.822 RON | 81.008 RON | 1 |
| 2023 | 164.136 RON | 44.832 RON | 170.133 RON | — | 215.205 RON | 45.072 RON | 1 |
| 2022 | 299.387 RON | 180.080 RON | 2.741 RON | 627 RON | 182.434 RON | 180.320 RON | 1 |
| 2021 | 137.266 RON | 105.469 RON | 37.483 RON | 1.253 RON | 141.939 RON | 105.709 RON | 1 |
| 2020 | 294.435 RON | 112.383 RON | 2.303 RON | 1.880 RON | 113.046 RON | 112.623 RON | 2 |
| 2019 | 226.151 RON | 173.033 RON | 21.266 RON | 2.506 RON | 188.398 RON | 169.638 RON | 2 |
| 2018 | — | -3.634 RON | 14.463 RON | 3.133 RON | 7.936 RON | -3.394 RON | 0 |
| 2017 | 215.175 RON | 127.852 RON | 52 RON | 3.760 RON | 124.384 RON | 128.092 RON | 2 |
| 2016 | 216.273 RON | 107.592 RON | 3.375 RON | 4.335 RON | 106.872 RON | 107.832 RON | 2 |
| 2015 | 219.110 RON | 116.349 RON | 9.744 RON | 4.960 RON | 228.740 RON | 223.956 RON | 1 |
| 2014 | 211.210 RON | 188.800 RON | 2.401 RON | 454 RON | 109.563 RON | 107.616 RON | 1 |
| 2013 | 209.541 RON | -81.384 RON | 52.801 RON | 485 RON | -28.868 RON | -81.184 RON | — |
| 2012 | 0 RON | 0 RON | 200 RON | 0 RON | 400 RON | 200 RON | — |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 299.458 RON | 164.136 RON | 299.387 RON | 137.266 RON | 294.435 RON | 226.151 RON | — | 215.175 RON | 216.273 RON | 219.110 RON | 211.210 RON | 209.541 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 585.103 RON | 287.326 RON | 567.376 RON | 282.976 RON | 542.190 RON | 456.129 RON | 354 RON | 256.079 RON | 294.690 RON | 288.480 RON | 211.289 RON | 212.761 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 538.646 RON | 240.847 RON | 384.302 RON | 177.014 RON | 426.858 RON | 279.145 RON | 3.977 RON | 126.038 RON | 184.908 RON | 165.533 RON | 16.060 RON | 287.762 RON | 0 RON |
| Profit brut | 46.457 RON | 46.479 RON | 183.074 RON | 105.962 RON | 115.332 RON | 176.984 RON | 0 RON | 130.041 RON | 109.782 RON | 122.947 RON | 195.229 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.623 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 75.001 RON | 0 RON |
| Profit net | 35.937 RON | 44.832 RON | 180.080 RON | 105.469 RON | 112.383 RON | 173.033 RON | 0 RON | 127.852 RON | 107.592 RON | 116.349 RON | 188.800 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.634 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 81.384 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | 627 RON | 1.253 RON | 1.880 RON | 2.506 RON | 3.133 RON | 3.760 RON | 4.335 RON | 4.960 RON | 454 RON | 485 RON | 0 RON |
| Active circulante | 84.822 RON | 215.205 RON | 182.434 RON | 141.939 RON | 113.046 RON | 188.398 RON | 7.936 RON | 124.384 RON | 106.872 RON | 228.740 RON | 109.563 RON | -28.868 RON | 400 RON |
| Stocuri | 460 RON | 63.608 RON | 51.435 RON | 64.701 RON | 0 RON | 36.562 RON | 2.630 RON | 2.630 RON | 520 RON | 3.231 RON | 3.476 RON | -30.286 RON | 0 RON |
| Creante | 3.429 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON |
| Casa si conturi la banci | 80.933 RON | 151.597 RON | 130.999 RON | 77.238 RON | 113.046 RON | 151.836 RON | 5.306 RON | 121.754 RON | 106.352 RON | 225.509 RON | 106.087 RON | 1.418 RON | 400 RON |
| Datorii totale | 3.814 RON | 170.133 RON | 2.741 RON | 37.483 RON | 2.303 RON | 21.266 RON | 14.463 RON | 52 RON | 3.375 RON | 9.744 RON | 2.401 RON | 52.801 RON | 200 RON |
| Capitaluri proprii | 81.008 RON | 45.072 RON | 180.320 RON | 105.709 RON | 112.623 RON | 169.638 RON | -3.394 RON | 128.092 RON | 107.832 RON | 223.956 RON | 107.616 RON | -81.184 RON | 200 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 500 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
500 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 03:08).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.