ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 80% |
| persoană | 20% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14.000 RON | -154.661 RON | 68.431 RON | 12.081 RON | 441.859 RON | 385.688 RON | 1 |
| 2024 | 261.054 RON | 54.276 RON | 10.596 RON | 39.683 RON | 511.085 RON | 540.349 RON | 1 |
| 2023 | 241.500 RON | 10.619 RON | 27.558 RON | 49.632 RON | 463.578 RON | 486.072 RON | 2 |
| 2022 | 207.000 RON | 13.262 RON | 19.659 RON | 30.766 RON | 464.168 RON | 475.453 RON | 2 |
| 2021 | 280.306 RON | 3.082 RON | 20.211 RON | 79.834 RON | 429.436 RON | 489.191 RON | 2 |
| 2020 | 276.738 RON | 1.574 RON | 29.420 RON | 363.957 RON | 294.883 RON | 486.109 RON | 2 |
| 2019 | 316.180 RON | 64.255 RON | 5.284 RON | 605.801 RON | 197.721 RON | 511.535 RON | 2 |
| 2018 | 602.100 RON | 378.540 RON | 791.436 RON | 898.330 RON | 1.164.175 RON | 447.280 RON | 1 |
| 2017 | 109.537 RON | 3.461 RON | 15.555 RON | 29.688 RON | 54.357 RON | 68.740 RON | 1 |
| 2016 | 158.099 RON | 9.844 RON | 43.542 RON | 53.438 RON | 87.065 RON | 102.279 RON | 1 |
| 2015 | 67.100 RON | 1.901 RON | 607 RON | 77.188 RON | 195.604 RON | 272.435 RON | 1 |
| 2014 | 66.185 RON | 10.839 RON | 7.644 RON | — | 278.178 RON | 270.534 RON | 1 |
| 2013 | 78.800 RON | 48.499 RON | 13.230 RON | — | 270.244 RON | 259.695 RON | 1 |
| 2012 | 220.000 RON | 210.996 RON | 59.820 RON | — | 271.016 RON | 211.196 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 14.000 RON | 261.054 RON | 241.500 RON | 207.000 RON | 280.306 RON | 276.738 RON | 316.180 RON | 602.100 RON | 109.537 RON | 158.099 RON | 67.100 RON | 66.185 RON | 78.800 RON | 220.000 RON |
| Venituri totale | 14.003 RON | 261.094 RON | 241.534 RON | 207.006 RON | 423.741 RON | 420.182 RON | 497.238 RON | 605.064 RON | 109.540 RON | 158.104 RON | 67.327 RON | 67.107 RON | 86.769 RON | 221.042 RON |
| Cheltuieli totale | 168.664 RON | 197.330 RON | 228.669 RON | 191.715 RON | 418.051 RON | 415.990 RON | 429.778 RON | 220.503 RON | 104.984 RON | 145.098 RON | 63.406 RON | 54.255 RON | 35.666 RON | 3.415 RON |
| Profit brut | 0 RON | 63.764 RON | 12.865 RON | 15.291 RON | 5.690 RON | 4.192 RON | 67.460 RON | 384.561 RON | 4.556 RON | 13.006 RON | 3.921 RON | 12.852 RON | 51.103 RON | 217.627 RON |
| Pierdere bruta | 154.661 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 54.276 RON | 10.619 RON | 13.262 RON | 3.082 RON | 1.574 RON | 64.255 RON | 378.540 RON | 3.461 RON | 9.844 RON | 1.901 RON | 10.839 RON | 48.499 RON | 210.996 RON |
| Pierdere neta | 154.661 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 12.081 RON | 39.683 RON | 49.632 RON | 30.766 RON | 79.834 RON | 363.957 RON | 605.801 RON | 898.330 RON | 29.688 RON | 53.438 RON | 77.188 RON | — | — | — |
| Active circulante | 441.859 RON | 511.085 RON | 463.578 RON | 464.168 RON | 429.436 RON | 294.883 RON | 197.721 RON | 1.164.175 RON | 54.357 RON | 87.065 RON | 195.604 RON | 278.178 RON | 270.244 RON | 271.016 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 12.490 RON | — | — | — | — |
| Creante | 440.635 RON | 476.265 RON | 451.605 RON | 361.075 RON | 409.673 RON | 234.150 RON | 81.410 RON | 1.151.888 RON | — | 2.698 RON | 26.066 RON | 218.585 RON | 80.555 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 1.224 RON | 34.820 RON | 11.973 RON | 103.093 RON | 19.763 RON | 60.733 RON | 116.311 RON | 12.287 RON | 54.357 RON | 71.877 RON | 169.538 RON | 59.593 RON | 39.689 RON | 21.016 RON |
| Cheltuieli in avans | 179 RON | 177 RON | 420 RON | 178 RON | 132 RON | 113 RON | 146 RON | 235 RON | 250 RON | 5.318 RON | 250 RON | — | 2.681 RON | — |
| Datorii totale | 68.431 RON | 10.596 RON | 27.558 RON | 19.659 RON | 20.211 RON | 29.420 RON | 5.284 RON | 791.436 RON | 15.555 RON | 43.542 RON | 607 RON | 7.644 RON | 13.230 RON | 59.820 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | 143.424 RON | 286.849 RON | 824.024 RON | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 385.688 RON | 540.349 RON | 486.072 RON | 475.453 RON | 489.191 RON | 486.109 RON | 511.535 RON | 447.280 RON | 68.740 RON | 102.279 RON | 272.435 RON | 270.534 RON | 259.695 RON | 211.196 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
17 contracte atribuite, in valoare de 159.939 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 28.171 lei.
Achizitii directe
15 contracte
28.156 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
131.783 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 16:30).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SACUI 11814659 | 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
PROBICONS SRLCUI 14471008 | 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
ECODESIGN SRLCUI 17042167 | 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.