ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 84.000 RON | 44.708 RON | 17.189 RON | — | 152.383 RON | 135.194 RON | — |
| 2022 | 86.175 RON | 47.284 RON | 2.925 RON | — | 93.411 RON | 90.486 RON | — |
| 2021 | 63.000 RON | 31.600 RON | 3.513 RON | — | 126.715 RON | 123.202 RON | — |
| 2020 | 95.941 RON | 58.553 RON | 2.410 RON | — | 121.512 RON | 119.102 RON | — |
| 2019 | 24.115 RON | 23.312 RON | 723 RON | — | 87.772 RON | 87.049 RON | — |
| 2018 | 3.500 RON | 3.195 RON | 1.959 RON | — | 90.196 RON | 88.237 RON | — |
| 2017 | 2.600 RON | -725 RON | 6.101 RON | — | 111.143 RON | 105.042 RON | 1 |
| 2016 | 53.870 RON | 37.825 RON | 5.540 RON | — | 110.508 RON | 104.968 RON | 1 |
| 2015 | 23.135 RON | -30.725 RON | 2.514 RON | — | 69.657 RON | 67.143 RON | 1 |
| 2014 | 70.720 RON | 24.007 RON | 3.252 RON | — | 101.120 RON | 97.868 RON | 1 |
| 2013 | 56.300 RON | 47.795 RON | 7.502 RON | 509 RON | 80.854 RON | 73.861 RON | 1 |
| 2012 | 29.000 RON | 25.866 RON | 1.951 RON | 509 RON | 27.508 RON | 26.066 RON | 1 |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 84.000 RON | 86.175 RON | 63.000 RON | 95.941 RON | 24.115 RON | 3.500 RON | 2.600 RON | 53.870 RON | 23.135 RON | 70.720 RON | 56.300 RON | 29.000 RON |
| Venituri totale | 84.000 RON | 86.175 RON | 63.000 RON | 95.942 RON | 24.115 RON | 3.500 RON | 2.600 RON | 53.870 RON | 23.135 RON | 70.720 RON | 56.301 RON | 29.000 RON |
| Cheltuieli totale | 29.195 RON | 35.975 RON | 29.509 RON | 34.721 RON | 80 RON | 200 RON | 3.247 RON | 14.429 RON | 53.166 RON | 44.591 RON | 6.817 RON | 2.264 RON |
| Profit brut | 54.805 RON | 50.200 RON | 33.491 RON | 61.221 RON | 24.035 RON | 3.300 RON | 0 RON | 39.441 RON | 0 RON | 26.129 RON | 49.484 RON | 26.736 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 647 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 44.708 RON | 47.284 RON | 31.600 RON | 58.553 RON | 23.312 RON | 3.195 RON | 0 RON | 37.825 RON | 0 RON | 24.007 RON | 47.795 RON | 25.866 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 725 RON | 0 RON | 30.725 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 509 RON | 509 RON |
| Active circulante | 152.383 RON | 93.411 RON | 126.715 RON | 121.512 RON | 87.772 RON | 90.196 RON | 111.143 RON | 110.508 RON | 69.657 RON | 101.120 RON | 80.854 RON | 27.508 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | 8 RON | — | 2.100 RON | — |
| Creante | 137.000 RON | 38.000 RON | 96.000 RON | 95.600 RON | 68.600 RON | — | 21.384 RON | 22.884 RON | 1.784 RON | — | 3.500 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 15.383 RON | 55.411 RON | 30.715 RON | 25.912 RON | 19.172 RON | 90.196 RON | 89.759 RON | — | 67.865 RON | 101.120 RON | 75.254 RON | 27.508 RON |
| Datorii totale | 17.189 RON | 2.925 RON | 3.513 RON | 2.410 RON | 723 RON | 1.959 RON | 6.101 RON | 5.540 RON | 2.514 RON | 3.252 RON | 7.502 RON | 1.951 RON |
| Capitaluri proprii | 135.194 RON | 90.486 RON | 123.202 RON | 119.102 RON | 87.049 RON | 88.237 RON | 105.042 RON | 104.968 RON | 67.143 RON | 97.868 RON | 73.861 RON | 26.066 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
4 contracte atribuite, in valoare de 105.615 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 34.321 lei.
Achizitii directe
1 contract
34.320 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
71.295 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 15:41).