ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28.132 RON | -29.620 RON | 5.685 RON | 0 RON | 150.323 RON | 144.638 RON | 1 |
| 2024 | 30.138 RON | -99.682 RON | 3.973 RON | — | 178.230 RON | 174.257 RON | 1 |
| 2023 | 413.916 RON | 13.557 RON | 44.809 RON | — | 318.750 RON | 273.941 RON | 2 |
| 2022 | 331.237 RON | 127.261 RON | 39.393 RON | — | 315.617 RON | 276.224 RON | 1 |
| 2021 | 171.282 RON | -187.238 RON | 11.349 RON | 4.202 RON | 156.110 RON | 148.963 RON | 4 |
| 2020 | 367.980 RON | 7.969 RON | 12.700 RON | 4.202 RON | 344.700 RON | 336.202 RON | 5 |
| 2019 | 552.614 RON | 27.783 RON | 54.176 RON | 9.144 RON | 371.274 RON | 326.242 RON | 6 |
| 2018 | 481.817 RON | 132.140 RON | 98.366 RON | 4.202 RON | 394.842 RON | 300.678 RON | 5 |
| 2017 | 435.253 RON | 175.733 RON | 80.258 RON | — | 248.796 RON | 168.538 RON | 4 |
| 2016 | 212.438 RON | 31.736 RON | 37.766 RON | — | 30.570 RON | -7.196 RON | 1 |
| 2015 | 89.977 RON | 11.352 RON | 56.960 RON | — | 18.028 RON | -38.932 RON | 1 |
| 2014 | 48.517 RON | -17.939 RON | 44.873 RON | — | 30.931 RON | -13.942 RON | 1 |
| 2013 | 21.132 RON | -201 RON | 10.726 RON | — | 19.738 RON | 9.012 RON | 2 |
| 2012 | 56.508 RON | 9.013 RON | 7.673 RON | 2.419 RON | 14.467 RON | 9.213 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 28.132 RON | 30.138 RON | 413.916 RON | 331.237 RON | 171.282 RON | 367.980 RON | 552.614 RON | 481.817 RON | 435.253 RON | 212.438 RON | 89.977 RON | 48.517 RON | 21.132 RON | 56.508 RON |
| Venituri totale | 28.132 RON | 30.138 RON | 413.916 RON | 331.237 RON | 177.956 RON | 368.003 RON | 552.647 RON | 481.905 RON | 435.263 RON | 212.438 RON | 89.977 RON | 48.538 RON | 21.213 RON | 56.508 RON |
| Cheltuieli totale | 57.478 RON | 129.519 RON | 396.220 RON | 200.664 RON | 363.414 RON | 356.642 RON | 519.338 RON | 344.947 RON | 255.178 RON | 176.838 RON | 75.926 RON | 65.022 RON | 20.778 RON | 45.779 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 17.696 RON | 130.573 RON | 0 RON | 11.361 RON | 33.309 RON | 136.958 RON | 180.085 RON | 35.600 RON | 14.051 RON | 0 RON | 435 RON | 10.729 RON |
| Pierdere bruta | 29.346 RON | 99.381 RON | 0 RON | 0 RON | 185.458 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 16.484 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 13.557 RON | 127.261 RON | 0 RON | 7.969 RON | 27.783 RON | 132.140 RON | 175.733 RON | 31.736 RON | 11.352 RON | 0 RON | 0 RON | 9.013 RON |
| Pierdere neta | 29.620 RON | 99.682 RON | 0 RON | 0 RON | 187.238 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.939 RON | 201 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | 4.202 RON | 4.202 RON | 9.144 RON | 4.202 RON | — | — | — | — | — | 2.419 RON |
| Active circulante | 150.323 RON | 178.230 RON | 318.750 RON | 315.617 RON | 156.110 RON | 344.700 RON | 371.274 RON | 394.842 RON | 248.796 RON | 30.570 RON | 18.028 RON | 30.931 RON | 19.738 RON | 14.467 RON |
| Stocuri | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | -2.312 RON | -2.312 RON | — | 15.906 RON | — | — | 3.294 RON | 0 RON | 15.638 RON | — |
| Creante | 93.642 RON | 96.297 RON | 19.429 RON | 0 RON | 6.411 RON | 4.193 RON | 48.428 RON | 71.772 RON | 37.183 RON | 24.742 RON | 71 RON | 28.897 RON | 426 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 56.681 RON | 81.933 RON | 299.321 RON | 315.617 RON | 152.011 RON | 342.819 RON | 322.846 RON | 307.164 RON | 211.613 RON | 5.828 RON | 14.663 RON | 2.034 RON | 3.674 RON | 14.467 RON |
| Datorii totale | 5.685 RON | 3.973 RON | 44.809 RON | 39.393 RON | 11.349 RON | 12.700 RON | 54.176 RON | 98.366 RON | 80.258 RON | 37.766 RON | 56.960 RON | 44.873 RON | 10.726 RON | 7.673 RON |
| Capitaluri proprii | 144.638 RON | 174.257 RON | 273.941 RON | 276.224 RON | 148.963 RON | 336.202 RON | 326.242 RON | 300.678 RON | 168.538 RON | -7.196 RON | -38.932 RON | -13.942 RON | 9.012 RON | 9.213 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | 6 | 5 | 4 | 1 | 1 | 1 | 2 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
3.730 de contracte atribuite, in valoare de 2.695.500 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 2.400.505 lei.
Achizitii directe
3.727 de contracte
2.396.778 lei
Licitatii publice
1 contract
241.171 lei
Achizitii offline
2 contracte
57.550 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.028 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 04:22).