Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 RON | 0 RON | — | 54.169 RON | 54.169 RON | — |
| 2024 | — | -150.819 RON | 0 RON | — | 54.169 RON | 54.169 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2026
ANAF · 30.06.2026
| — |
| 2023 | — | -13.624 RON | 7.347 RON | 10.169 RON | 202.166 RON | 204.988 RON | — |
| 2022 | 2.985 RON | -33.604 RON | 337.580 RON | 23.793 RON | 556.046 RON | 242.259 RON | 0 |
| 2021 | 879.284 RON | 802.954 RON | 7.327 RON | 37.443 RON | 776.247 RON | 806.363 RON | 1 |
| 2020 | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2019 | 145.480 RON | 104.255 RON | 35.871 RON | — | 191.741 RON | 155.870 RON | 1 |
| 2018 | 39.138 RON | 15.558 RON | 4.520 RON | — | 83.884 RON | 79.364 RON | 1 |
| 2017 | 18.685 RON | 10.575 RON | 0 RON | — | 63.807 RON | 63.807 RON | 1 |
| 2016 | 11.596 RON | -21.500 RON | 1.681 RON | — | 54.913 RON | 53.232 RON | 1 |
| 2015 | 53.625 RON | 2.144 RON | 1.321 RON | 7.800 RON | 93.252 RON | 99.731 RON | 1 |
| 2014 | 79.281 RON | 25.796 RON | 6.002 RON | 16.200 RON | 87.390 RON | 97.588 RON | 1 |
| 2013 | 121.732 RON | 40.518 RON | 1.063 RON | 24.600 RON | 48.255 RON | 71.792 RON | 1 |
| 2012 | 32.508 RON | 31.074 RON | 2.623 RON | 2.192 RON | 31.705 RON | 31.274 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | 2.985 RON | 879.284 RON | — | 145.480 RON | 39.138 RON | 18.685 RON | 11.596 RON | 53.625 RON | 79.281 RON | 121.732 RON | 32.508 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 3.072 RON | 0 RON | 2.985 RON | 879.284 RON | 0 RON | 145.504 RON | 39.138 RON | 18.685 RON | 11.596 RON | 53.720 RON | 79.281 RON | 121.732 RON | 32.508 RON |
| Cheltuieli totale | — | 153.891 RON | 13.624 RON | 36.500 RON | 67.328 RON | — | 39.794 RON | 22.905 RON | 7.549 RON | 32.748 RON | 49.964 RON | 51.107 RON | 77.562 RON | 459 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 811.956 RON | 0 RON | 105.710 RON | 16.233 RON | 11.136 RON | 0 RON | 3.756 RON | 28.174 RON | 44.170 RON | 32.049 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 150.819 RON | 13.624 RON | 33.515 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 21.152 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 802.954 RON | 0 RON | 104.255 RON | 15.558 RON | 10.575 RON | 0 RON | 2.144 RON | 25.796 RON | 40.518 RON | 31.074 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 150.819 RON | 13.624 RON | 33.604 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 21.500 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | 10.169 RON | 23.793 RON | 37.443 RON | — | — | — | — | — | 7.800 RON | 16.200 RON | 24.600 RON | 2.192 RON |
| Active circulante | 54.169 RON | 54.169 RON | 202.166 RON | 556.046 RON | 776.247 RON | — | 191.741 RON | 83.884 RON | 63.807 RON | 54.913 RON | 93.252 RON | 87.390 RON | 48.255 RON | 31.705 RON |
| Stocuri | — | — | 26.574 RON | 26.574 RON | 27.465 RON | — | 2.179 RON | 2.169 RON | 2.170 RON | 2.170 RON | 2.170 RON | 1.790 RON | 1.272 RON | — |
| Creante | 54.169 RON | 54.169 RON | 157.787 RON | 392.133 RON | 469.813 RON | — | 144.374 RON | 14.379 RON | 6.801 RON | 3.488 RON | 2.991 RON | 1.863 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | — | — | 17.805 RON | 137.339 RON | 278.969 RON | — | 45.188 RON | 67.336 RON | 54.836 RON | 49.255 RON | 88.091 RON | 83.737 RON | 46.983 RON | 31.705 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 7.347 RON | 337.580 RON | 7.327 RON | 0 RON | 35.871 RON | 4.520 RON | 0 RON | 1.681 RON | 1.321 RON | 6.002 RON | 1.063 RON | 2.623 RON |
| Capitaluri proprii | 54.169 RON | 54.169 RON | 204.988 RON | 242.259 RON | 806.363 RON | 0 RON | 155.870 RON | 79.364 RON | 63.807 RON | 53.232 RON | 99.731 RON | 97.588 RON | 71.792 RON | 31.274 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 0 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
2 contracte atribuite, in valoare de 132.299 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
132.299 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 156 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 22:15).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.