ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge pana la numar, deci cheia ar aduna toata strada.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea formulată de reclamanta A I SRL, în contradictoriu cu pârâta A SRL, având ca obiect cerere de valoare redusă. Obligă pârâta să plătească reclamantei suma de 1691,72 lei, reprezentând debit principal restant, precum ?i dobânda legală aferentă, de la data scaden?ei ?i până la data plă?ii efective. Obligă pârâta să plătească reclamantei suma de 100 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată, constând în cuantumul taxei judiciare de timbru. Executorie. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Satu Mare. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 07.04.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 62.477 RON | 553 RON | 66.292 RON | 4.716 RON | 73.163 RON | 11.587 RON | 1 |
| 2024 | 43.415 RON | -48.173 RON | 75.468 RON | 5.413 RON | 81.090 RON | 11.035 RON | 1 |
| 2023 | 33.892 RON | 208 RON | 60.434 RON | 6.110 RON | 108.232 RON | 59.208 RON | 1 |
| 2022 | 60.733 RON | 13.614 RON | 63.391 RON | 6.857 RON | 115.788 RON | 59.254 RON | 1 |
| 2021 | 38.542 RON | 706 RON | 65.896 RON | 8.145 RON | 103.310 RON | 45.559 RON | 1 |
| 2020 | 53.413 RON | 875 RON | 71.659 RON | 3.685 RON | 112.827 RON | 44.853 RON | 1 |
| 2019 | 32.346 RON | 409 RON | 75.503 RON | 4.277 RON | 115.204 RON | 43.978 RON | 1 |
| 2018 | 62.954 RON | 448 RON | 35.130 RON | 5.951 RON | 72.748 RON | 43.569 RON | 2 |
| 2017 | 29.815 RON | 1.077 RON | 27.950 RON | 8.167 RON | 62.904 RON | 43.121 RON | 1 |
| 2016 | 47.718 RON | 3.687 RON | 9.080 RON | 6.783 RON | 44.341 RON | 42.044 RON | 1 |
| 2015 | 48.700 RON | 789 RON | 7.818 RON | 13.219 RON | 32.956 RON | 38.357 RON | 1 |
| 2014 | 72.483 RON | 16.341 RON | 16.574 RON | 18.166 RON | 35.977 RON | 37.569 RON | 1 |
| 2013 | 48.828 RON | 20.674 RON | 19.555 RON | 16.362 RON | 24.421 RON | 21.228 RON | 2 |
| 2012 | 5.880 RON | 354 RON | 30.110 RON | 22.138 RON | 8.526 RON | 554 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 62.477 RON | 43.415 RON | 33.892 RON | 60.733 RON | 38.542 RON | 53.413 RON | 32.346 RON | 62.954 RON | 29.815 RON | 47.718 RON | 48.700 RON | 72.483 RON | 48.828 RON | 5.880 RON |
| Venituri totale | 83.896 RON | 33.815 RON | 43.492 RON | 70.412 RON | 38.542 RON | 53.438 RON | 32.346 RON | 73.186 RON | 29.815 RON | 47.718 RON | 48.737 RON | 73.123 RON | 48.830 RON | 5.880 RON |
| Cheltuieli totale | 83.208 RON | 81.988 RON | 42.945 RON | 55.582 RON | 36.679 RON | 51.061 RON | 31.294 RON | 72.109 RON | 28.128 RON | 42.600 RON | 46.486 RON | 54.607 RON | 26.691 RON | 5.462 RON |
| Profit brut | 688 RON | 0 RON | 547 RON | 14.830 RON | 1.863 RON | 2.377 RON | 1.052 RON | 1.077 RON | 1.687 RON | 5.118 RON | 2.251 RON | 18.516 RON | 22.139 RON | 418 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 48.173 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 553 RON | 0 RON | 208 RON | 13.614 RON | 706 RON | 875 RON | 409 RON | 448 RON | 1.077 RON | 3.687 RON | 789 RON | 16.341 RON | 20.674 RON | 354 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 48.173 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.716 RON | 5.413 RON | 6.110 RON | 6.857 RON | 8.145 RON | 3.685 RON | 4.277 RON | 5.951 RON | 8.167 RON | 6.783 RON | 13.219 RON | 18.166 RON | 16.362 RON | 22.138 RON |
| Active circulante | 73.163 RON | 81.090 RON | 108.232 RON | 115.788 RON | 103.310 RON | 112.827 RON | 115.204 RON | 72.748 RON | 62.904 RON | 44.341 RON | 32.956 RON | 35.977 RON | 24.421 RON | 8.526 RON |
| Stocuri | 41.684 RON | 7.569 RON | 36.189 RON | 28.538 RON | 27.802 RON | 27.149 RON | 48.803 RON | 57.545 RON | 52.776 RON | 27.199 RON | 18.179 RON | 10.413 RON | 11.352 RON | 8.093 RON |
| Creante | 16.171 RON | 72.335 RON | 58.144 RON | 70.309 RON | 70.632 RON | 72.288 RON | 64.832 RON | 11.472 RON | 9.095 RON | 11.124 RON | 9.258 RON | 3.746 RON | 4.980 RON | 242 RON |
| Casa si conturi la banci | 15.308 RON | 1.186 RON | 13.899 RON | 16.941 RON | 4.876 RON | 13.390 RON | 1.569 RON | 3.731 RON | 1.033 RON | 6.018 RON | 5.519 RON | 21.818 RON | 8.089 RON | 191 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 5.300 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 66.292 RON | 75.468 RON | 60.434 RON | 63.391 RON | 65.896 RON | 71.659 RON | 75.503 RON | 35.130 RON | 27.950 RON | 9.080 RON | 7.818 RON | 16.574 RON | 19.555 RON | 30.110 RON |
| Capitaluri proprii | 11.587 RON | 11.035 RON | 59.208 RON | 59.254 RON | 45.559 RON | 44.853 RON | 43.978 RON | 43.569 RON | 43.121 RON | 42.044 RON | 38.357 RON | 37.569 RON | 21.228 RON | 554 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
8 contracte atribuite, in valoare de 27.775 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
8 contracte
27.775 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 20:23).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.