Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 16.755 RON | -11.333 RON | 16.500 RON | — | 262 RON | -16.238 RON | 2 |
| 2012 | 10.531 RON | -5.105 RON | 18.707 RON | 499 RON | 13.303 RON |
| Indicator | 2013 | 2012 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 16.755 RON | 10.531 RON |
| Venituri totale | 16.755 RON | 10.531 RON |
| -4.905 RON |
| 2 |
| Cheltuieli totale | 27.665 RON | 15.636 RON |
| Pierdere bruta | 10.910 RON | 5.105 RON |
| Pierdere neta | 11.333 RON | 5.105 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 499 RON |
| Active circulante | 262 RON | 13.303 RON |
| Stocuri | — | 12.955 RON |
| Creante | — | 69 RON |
| Casa si conturi la banci | 262 RON | 279 RON |
| Datorii totale | 16.500 RON | 18.707 RON |
| Capitaluri proprii | -16.238 RON | -4.905 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.