ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 70% |
| firmă | 30% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | — | -2.250 RON | 520.777 RON | — | 356.509 RON | -164.268 RON | — |
| 2016 | 0 RON | -3.701 RON | 518.527 RON | 0 RON | 356.509 RON | -162.018 RON | 0 |
| 2015 | 0 RON | -12.821 RON | 514.825 RON | 0 RON | 356.508 RON | -158.317 RON | 0 |
| 2014 | 0 RON | -102.234 RON | 502.041 RON | — | 356.545 RON | -145.496 RON | 1 |
| 2013 | 343.111 RON | 186 RON | 412.799 RON | — | 360.578 RON | -43.262 RON | 2 |
| 2012 | 0 RON | -45.448 RON | 133.396 RON | 2.377 RON | 63.842 RON | -43.448 RON | 2 |
| Indicator | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 343.111 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 15.267 RON | 0 RON | 13.650 RON | 347.404 RON | 2 RON |
| Cheltuieli totale | 2.250 RON | 18.968 RON | 12.821 RON | 115.884 RON | 347.218 RON | 45.450 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 186 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 2.250 RON | 3.701 RON | — | 102.234 RON | 0 RON | 45.448 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 186 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 2.250 RON | 3.701 RON | 12.821 RON | 102.234 RON | 0 RON | 45.448 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 2.377 RON |
| Active circulante | 356.509 RON | 356.509 RON | 356.508 RON | 356.545 RON | 360.578 RON | 63.842 RON |
| Creante | 354.208 RON | 354.208 RON | 354.208 RON | 354.208 RON | 359.807 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 2.301 RON | 2.301 RON | 2.300 RON | 2.337 RON | 771 RON | 63.842 RON |
| Cheltuieli in avans | — | 0 RON | 0 RON | — | 8.959 RON | 23.729 RON |
| Datorii totale | 520.777 RON | 518.527 RON | 514.825 RON | 502.041 RON | 412.799 RON | 133.396 RON |
| Capitaluri proprii | -164.268 RON | -162.018 RON | -158.317 RON | -145.496 RON | -43.262 RON | -43.448 RON |
| Capital subscris varsat | 2.000 RON | 2.000 RON | — | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.