ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanănu mai e administrator | 50% |
| persoanăfostă | 50% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.696.273 RON | 2.188.132 RON | 2.199.502 RON | 4.167 RON | 6.816.191 RON | 4.620.856 RON | 2 |
| 2024 | 1.701.085 RON | 1.332.375 RON | 429.738 RON | 4.461 RON | 3.613.545 RON | 3.188.268 RON | 2 |
| 2023 | 1.447.172 RON | 1.022.277 RON | 1.138.611 RON | — | 3.130.002 RON | 1.991.391 RON | 1 |
| 2022 | 867.190 RON | 504.118 RON | 756.361 RON | 425 RON | 1.893.597 RON | 1.137.661 RON | 2 |
| 2021 | 720.180 RON | 405.359 RON | 449.774 RON | 849 RON | 1.353.523 RON | 904.598 RON | 2 |
| 2020 | 650.835 RON | 427.819 RON | 234.720 RON | 1.274 RON | 1.164.198 RON | 930.752 RON | 1 |
| 2019 | 657.028 RON | 455.386 RON | 208.790 RON | 1.698 RON | 1.446.790 RON | 1.239.698 RON | 2 |
| 2018 | 930.998 RON | 686.624 RON | 592.029 RON | 2.125 RON | 1.725.827 RON | 1.135.923 RON | 2 |
| 2017 | 576.095 RON | 448.953 RON | 1.037.694 RON | 2.550 RON | 1.484.443 RON | 449.299 RON | 1 |
| 2016 | 359.550 RON | 253.793 RON | 618.247 RON | — | 872.352 RON | 254.105 RON | 2 |
| 2015 | 246.597 RON | 205.421 RON | 71.968 RON | — | 678.480 RON | 606.512 RON | 2 |
| 2014 | 275.933 RON | 249.404 RON | 13.193 RON | — | 414.284 RON | 401.091 RON | 1 |
| 2013 | 181.701 RON | 153.797 RON | 706.687 RON | — | 858.375 RON | 151.688 RON | 1 |
| 2012 | 39 RON | -2.309 RON | 105.738 RON | 722 RON | 102.907 RON | -2.109 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.696.273 RON | 1.701.085 RON | 1.447.172 RON | 867.190 RON | 720.180 RON | 650.835 RON | 657.028 RON | 930.998 RON | 576.095 RON | 359.550 RON | 246.597 RON | 275.933 RON | 181.701 RON | 39 RON |
| Venituri totale | 3.697.804 RON | 1.701.085 RON | 1.447.172 RON | 867.190 RON | 720.180 RON | 653.292 RON | 657.028 RON | 930.998 RON | 576.095 RON | 385.544 RON | 246.600 RON | 275.933 RON | 181.701 RON | 39 RON |
| Cheltuieli totale | 1.165.219 RON | 317.677 RON | 410.423 RON | 355.701 RON | 307.763 RON | 221.076 RON | 195.072 RON | 235.061 RON | 109.859 RON | 120.185 RON | 33.781 RON | 18.250 RON | 22.476 RON | 2.347 RON |
| Profit brut | 2.532.585 RON | 1.383.408 RON | 1.036.749 RON | 511.489 RON | 412.417 RON | 432.216 RON | 461.956 RON | 695.937 RON | 466.236 RON | 265.359 RON | 212.819 RON | 257.683 RON | 159.225 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 2.308 RON |
| Profit net | 2.188.132 RON | 1.332.375 RON | 1.022.277 RON | 504.118 RON | 405.359 RON | 427.819 RON | 455.386 RON | 686.624 RON | 448.953 RON | 253.793 RON | 205.421 RON | 249.404 RON | 153.797 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.309 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.167 RON | 4.461 RON | — | 425 RON | 849 RON | 1.274 RON | 1.698 RON | 2.125 RON | 2.550 RON | — | — | — | — | 722 RON |
| Active circulante | 6.816.191 RON | 3.613.545 RON | 3.130.002 RON | 1.893.597 RON | 1.353.523 RON | 1.164.198 RON | 1.446.790 RON | 1.725.827 RON | 1.484.443 RON | 872.352 RON | 678.480 RON | 414.284 RON | 858.375 RON | 102.907 RON |
| Stocuri | 527.350 RON | 469.374 RON | 360.002 RON | 252.764 RON | 226.733 RON | 216.766 RON | 144.427 RON | 89.408 RON | 77.340 RON | 54.808 RON | 124.578 RON | 46.219 RON | 2.499 RON | 1.182 RON |
| Creante | 6.243.291 RON | 3.090.403 RON | 2.727.577 RON | 1.590.392 RON | 1.051.119 RON | 927.673 RON | 1.255.917 RON | 1.515.946 RON | 1.292.134 RON | 762.984 RON | 517.121 RON | 354.815 RON | 786.311 RON | 90.349 RON |
| Casa si conturi la banci | 45.550 RON | 53.768 RON | 42.423 RON | 50.441 RON | 75.671 RON | 19.759 RON | 46.446 RON | 120.473 RON | 114.969 RON | 54.560 RON | 36.781 RON | 13.250 RON | 69.565 RON | 11.376 RON |
| Datorii totale | 2.199.502 RON | 429.738 RON | 1.138.611 RON | 756.361 RON | 449.774 RON | 234.720 RON | 208.790 RON | 592.029 RON | 1.037.694 RON | 618.247 RON | 71.968 RON | 13.193 RON | 706.687 RON | 105.738 RON |
| Capitaluri proprii | 4.620.856 RON | 3.188.268 RON | 1.991.391 RON | 1.137.661 RON | 904.598 RON | 930.752 RON | 1.239.698 RON | 1.135.923 RON | 449.299 RON | 254.105 RON | 606.512 RON | 401.091 RON | 151.688 RON | -2.109 RON |
| Capital subscris varsat | 440 RON | 430 RON | 430 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.