OPHTAMAX REFRACTIVE S.R.L.
- J29/1734/2012PRAHOVAdin 08.11.2012
- J40/12614/2013BUCURESTIdin 11.10.2013
- J2022000102294PRAHOVAdin 13.01.2022in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
parter, biroul nr. 4
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.075.504 RON | 2.131.949 RON | 667.563 RON | 147.794 RON | 2.642.554 RON | 2.132.189 RON | 6 |
| 2024 | 6.483.662 RON | 2.309.937 RON | 1.293.776 RON | 466.334 RON | 3.127.861 RON | 2.310.177 RON | 4 |
| 2023 | 4.900.379 RON | 1.583.217 RON | 1.628.317 RON | 516.721 RON | 2.685.385 RON | 1.583.457 RON | 4 |
| 2022 | 4.887.986 RON | 1.797.204 RON | 1.413.763 RON | 653.242 RON | 2.547.889 RON | 1.797.444 RON | 5 |
| 2021 | 3.508.901 RON | 1.490.833 RON | 522.025 RON | 743.120 RON | 1.262.016 RON | 1.491.073 RON | 4 |
| 2020 | 1.685.416 RON | 522.249 RON | 366.632 RON | 321.487 RON | 670.490 RON | 632.001 RON | 4 |
| 2019 | 1.829.547 RON | 467.406 RON | 490.872 RON | 427.832 RON | 962.857 RON | 905.577 RON | 3 |
| 2018 | 1.455.047 RON | 437.931 RON | 888.796 RON | 506.382 RON | 815.982 RON | 438.171 RON | 3 |
| 2017 | 2.332.527 RON | 1.063.749 RON | 361.693 RON | 626.063 RON | 793.574 RON | 1.063.987 RON | 3 |
| 2016 | 1.525.338 RON | 467.956 RON | 290.027 RON | 533.151 RON | 421.227 RON | 669.191 RON | 4 |
| 2015 | 794.800 RON | 198.707 RON | 130.639 RON | 470.937 RON | 235.336 RON | 575.634 RON | 3 |
| 2014 | 656.914 RON | 254.897 RON | 409.843 RON | 552.917 RON | 233.854 RON | 376.928 RON | 2 |
| 2013 | 424.158 RON | 124.575 RON | 537.096 RON | 462.439 RON | 196.687 RON | 122.030 RON | 2 |
| 2012 | 8.073 RON | -2.745 RON | 175.614 RON | 158.984 RON | 14.085 RON | -2.545 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 7.075.504 RON | 6.483.662 RON | 4.900.379 RON | 4.887.986 RON | 3.508.901 RON | 1.685.416 RON | 1.829.547 RON | 1.455.047 RON | 2.332.527 RON | 1.525.338 RON | 794.800 RON | 656.914 RON | 424.158 RON | 8.073 RON |
| Venituri totale | 7.259.386 RON | 6.565.289 RON | 4.904.558 RON | 4.888.100 RON | 3.572.951 RON | 1.703.859 RON | 1.841.723 RON | 1.458.153 RON | 2.337.878 RON | 1.525.455 RON | 795.569 RON | 656.914 RON | 424.283 RON | 8.073 RON |
| Cheltuieli totale | 4.838.524 RON | 3.821.107 RON | 3.024.728 RON | 3.045.103 RON | 2.051.772 RON | 1.167.727 RON | 1.358.272 RON | 1.005.988 RON | 1.238.355 RON | 965.392 RON | 561.047 RON | 355.340 RON | 274.047 RON | 10.818 RON |
| Profit brut | 2.420.862 RON | 2.744.182 RON | 1.879.830 RON | 1.842.997 RON | 1.521.179 RON | 536.132 RON | 483.451 RON | 452.165 RON | 1.099.523 RON | 560.063 RON | 234.522 RON | 301.574 RON | 150.236 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 2.745 RON |
| Profit net | 2.131.949 RON | 2.309.937 RON | 1.583.217 RON | 1.797.204 RON | 1.490.833 RON | 522.249 RON | 467.406 RON | 437.931 RON | 1.063.749 RON | 467.956 RON | 198.707 RON | 254.897 RON | 124.575 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.745 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 147.794 RON | 466.334 RON | 516.721 RON | 653.242 RON | 743.120 RON | 321.487 RON | 427.832 RON | 506.382 RON | 626.063 RON | 533.151 RON | 470.937 RON | 552.917 RON | 462.439 RON | 158.984 RON |
| Active circulante | 2.642.554 RON | 3.127.861 RON | 2.685.385 RON | 2.547.889 RON | 1.262.016 RON | 670.490 RON | 962.857 RON | 815.982 RON | 793.574 RON | 421.227 RON | 235.336 RON | 233.854 RON | 196.687 RON | 14.085 RON |
| Stocuri | 562.176 RON | 602.717 RON | 448.469 RON | 408.001 RON | 385.889 RON | 268.080 RON | 222.331 RON | 255.272 RON | 217.296 RON | 238.083 RON | 182.547 RON | 152.426 RON | 63.157 RON | 11.563 RON |
| Creante | 1.595.353 RON | 1.800.448 RON | 1.120.790 RON | 1.732.950 RON | 61.427 RON | 45.614 RON | 14.750 RON | 13.396 RON | 13.153 RON | 10.432 RON | 28.553 RON | 59.556 RON | 101.198 RON | 1.023 RON |
| Casa si conturi la banci | 485.025 RON | 724.696 RON | 1.116.126 RON | 406.938 RON | 814.700 RON | 356.796 RON | 725.776 RON | 547.314 RON | 563.125 RON | 172.712 RON | 24.236 RON | 21.872 RON | 32.332 RON | 1.499 RON |
| Cheltuieli in avans | 9.404 RON | 9.758 RON | 9.668 RON | 10.076 RON | 7.962 RON | 6.656 RON | 5.760 RON | 4.603 RON | 6.043 RON | 4.840 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 667.563 RON | 1.293.776 RON | 1.628.317 RON | 1.413.763 RON | 522.025 RON | 366.632 RON | 490.872 RON | 888.796 RON | 361.693 RON | 290.027 RON | 130.639 RON | 409.843 RON | 537.096 RON | 175.614 RON |
| Capitaluri proprii | 2.132.189 RON | 2.310.177 RON | 1.583.457 RON | 1.797.444 RON | 1.491.073 RON | 632.001 RON | 905.577 RON | 438.171 RON | 1.063.987 RON | 669.191 RON | 575.634 RON | 376.928 RON | 122.030 RON | -2.545 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.