SIMTEL INDUSTRIAL CONTROL SRL
- MANGALIA SOLAR - S.R.L.documentat pana in 2015
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Afisate primele 49. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 98,88% |
| persoană | 1,12% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -6.299 RON | 868.200 RON | 968.008 RON | 132.472 RON | 232.280 RON | 0 |
| 2024 | — | -89.685 RON | 6.510 RON | 65.860 RON | 179.228 RON | 238.578 RON | — |
| 2023 | — | -23.997 RON | 211.063 RON | 65.860 RON | 473.466 RON | 328.263 RON | — |
| 2022 | — | -31.140 RON | 187.503 RON | 66.297 RON | 473.466 RON | 352.260 RON | 1 |
| 2021 | — | -31.767 RON | 158.036 RON | 66.952 RON | 474.484 RON | 383.400 RON | 1 |
| 2020 | — | -30.651 RON | 126.698 RON | 67.606 RON | 474.259 RON | 415.167 RON | 1 |
| 2019 | — | -32.232 RON | 95.572 RON | 68.261 RON | 473.129 RON | 445.818 RON | 1 |
| 2018 | 299.640 RON | 269.716 RON | 69.827 RON | 68.916 RON | 478.961 RON | 478.050 RON | 1 |
| 2017 | 176.838 RON | 148.951 RON | 67.842 RON | 69.571 RON | 206.605 RON | 208.334 RON | 1 |
| 2016 | 23.560 RON | -2.576 RON | 58.186 RON | 70.751 RON | 46.818 RON | 59.383 RON | 1 |
| 2015 | 37.984 RON | 17.352 RON | 43.912 RON | 71.406 RON | 34.466 RON | 61.960 RON | 1 |
| 2014 | 0 RON | -1.890 RON | 24.341 RON | 66.385 RON | 1.764 RON | 43.808 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -22.000 RON | 21.341 RON | 66.385 RON | 654 RON | 45.698 RON | — |
| 2012 | 0 RON | -2.302 RON | 68.800 RON | 66.385 RON | 70.113 RON | 67.698 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 299.640 RON | 176.838 RON | 23.560 RON | 37.984 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 3 RON | 32.016 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 299.640 RON | 176.838 RON | 23.560 RON | 37.984 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 6.302 RON | 121.701 RON | 23.997 RON | 31.140 RON | 31.767 RON | 30.651 RON | 32.232 RON | 26.928 RON | 26.119 RON | 25.664 RON | 19.492 RON | 1.890 RON | 22.000 RON | 2.302 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 272.712 RON | 150.719 RON | 0 RON | 18.492 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 6.299 RON | 89.685 RON | 23.997 RON | 31.140 RON | 31.767 RON | 30.651 RON | 32.232 RON | 0 RON | 0 RON | 2.104 RON | — | 1.890 RON | 22.000 RON | 2.302 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 269.716 RON | 148.951 RON | 0 RON | 17.352 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 6.299 RON | 89.685 RON | 23.997 RON | 31.140 RON | 31.767 RON | 30.651 RON | 32.232 RON | 0 RON | 0 RON | 2.576 RON | 0 RON | 1.890 RON | 22.000 RON | 2.302 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 968.008 RON | 65.860 RON | 65.860 RON | 66.297 RON | 66.952 RON | 67.606 RON | 68.261 RON | 68.916 RON | 69.571 RON | 70.751 RON | 71.406 RON | 66.385 RON | 66.385 RON | 66.385 RON |
| Active circulante | 132.472 RON | 179.228 RON | 473.466 RON | 473.466 RON | 474.484 RON | 474.259 RON | 473.129 RON | 478.961 RON | 206.605 RON | 46.818 RON | 34.466 RON | 1.764 RON | 654 RON | 70.113 RON |
| Creante | 130.668 RON | 179.228 RON | 473.413 RON | 473.413 RON | 473.413 RON | 473.149 RON | 473.149 RON | 476.500 RON | 192.122 RON | 15.284 RON | 34.141 RON | — | — | 50 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.804 RON | — | 53 RON | 53 RON | 1.071 RON | 1.110 RON | -20 RON | 2.461 RON | 14.483 RON | 31.534 RON | 325 RON | 1.764 RON | 654 RON | 70.063 RON |
| Datorii totale | 868.200 RON | 6.510 RON | 211.063 RON | 187.503 RON | 158.036 RON | 126.698 RON | 95.572 RON | 69.827 RON | 67.842 RON | 58.186 RON | 43.912 RON | 24.341 RON | 21.341 RON | 68.800 RON |
| Capitaluri proprii | 232.280 RON | 238.578 RON | 328.263 RON | 352.260 RON | 383.400 RON | 415.167 RON | 445.818 RON | 478.050 RON | 208.334 RON | 59.383 RON | 61.960 RON | 43.808 RON | 45.698 RON | 67.698 RON |
| Capital subscris varsat | 70.800 RON | 70.800 RON | 70.800 RON | 70.800 RON | 70.800 RON | 70.800 RON | 70.800 RON | 70.800 RON | 70.800 RON | 70.800 RON | — | 70.000 RON | 70.000 RON | 70.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.