DARMA AURAN GROUP S.R.L.
- J40/13870/2012BUCURESTIdin 23.11.2012
- J2020002724238ILFOVdin 09.07.2020in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă | 90% |
| persoană | 10% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 103.035 RON | 16.072 RON | 57.379 RON | 0 RON | 31.974 RON | -25.405 RON | 1 |
| 2024 | 108.381 RON | -4.314 RON | 54.069 RON | — | 12.592 RON | -41.477 RON | 1 |
| 2023 | 114.730 RON | -6.011 RON | 63.048 RON | — | 25.885 RON | -37.163 RON | 1 |
| 2022 | 103.485 RON | -16.967 RON | 46.950 RON | — | 15.798 RON | -31.152 RON | 2 |
| 2021 | 108.986 RON | -5.401 RON | 37.363 RON | — | 23.178 RON | -14.185 RON | 2 |
| 2020 | 7.331 RON | -6.922 RON | 17.604 RON | — | 8.820 RON | -8.784 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 103.035 RON | 108.381 RON | 114.730 RON | 103.485 RON | 108.986 RON | 7.331 RON |
| Venituri totale | 103.035 RON | 108.503 RON | 114.730 RON | 103.749 RON | 109.954 RON | 7.331 RON |
| Cheltuieli totale | 85.915 RON | 111.700 RON | 119.557 RON | 119.678 RON | 114.524 RON | 14.177 RON |
| Profit brut | 17.120 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 3.197 RON | 4.827 RON | 15.929 RON | 4.570 RON | 6.846 RON |
| Profit net | 16.072 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 4.314 RON | 6.011 RON | 16.967 RON | 5.401 RON | 6.922 RON |
| Active circulante | 31.974 RON | 12.592 RON | 25.885 RON | 15.798 RON | 23.178 RON | 8.820 RON |
| Stocuri | 6.368 RON | 1.924 RON | 12.701 RON | 7.184 RON | 14.406 RON | 7.646 RON |
| Creante | 1.362 RON | 1.506 RON | 7.730 RON | 3.239 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 24.244 RON | 9.162 RON | 5.454 RON | 5.375 RON | 8.772 RON | 1.174 RON |
| Datorii totale | 57.379 RON | 54.069 RON | 63.048 RON | 46.950 RON | 37.363 RON | 17.604 RON |
| Capitaluri proprii | -25.405 RON | -41.477 RON | -37.163 RON | -31.152 RON | -14.185 RON | -8.784 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |