GT FERRI'S SRL
- GT FERRIS SRLdocumentat pana in 2020
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
mun. Baia Mare
Secția de sucuri de la C.V.P.P.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14.900 RON | 5.015 RON | 240 RON | 0 RON | 88.873 RON | 88.633 RON | 0 |
| 2024 | 10.151 RON | 5.210 RON | 581 RON | — | 151.199 RON | 150.618 RON | — |
| 2023 | 12.000 RON | 9.133 RON | 638 RON | — | 146.045 RON | 145.407 RON | — |
| 2022 | 8.650 RON | 5.878 RON | 796 RON | — | 137.071 RON | 136.275 RON | — |
| 2021 | 26.382 RON | 3.018 RON | 781 RON | — | 131.178 RON | 130.397 RON | — |
| 2020 | 29.986 RON | 18.900 RON | 6.990 RON | — | 134.369 RON | 127.379 RON | — |
| 2019 | 19.020 RON | 16.392 RON | 161 RON | — | 108.641 RON | 108.480 RON | — |
| 2018 | 16.700 RON | 13.076 RON | 196 RON | — | 92.284 RON | 92.088 RON | — |
| 2017 | 17.000 RON | 7.704 RON | 110 RON | — | 79.122 RON | 79.012 RON | — |
| 2016 | 19.129 RON | 16.032 RON | 79 RON | — | 71.387 RON | 71.308 RON | — |
| 2015 | 17.480 RON | 13.727 RON | 169 RON | — | 55.444 RON | 55.275 RON | — |
| 2014 | 8.096 RON | 1.410 RON | 1.113 RON | — | 42.661 RON | 41.548 RON | 0 |
| 2013 | 5.250 RON | -347 RON | 0 RON | — | 40.139 RON | 40.139 RON | — |
| 2012 | 7.975 RON | 1.224 RON | 608 RON | — | 41.093 RON | 40.485 RON | — |
| 2011 | 6.735 RON | 3.648 RON | 541 RON | 2.402 RON | 37.400 RON | 39.261 RON | — |
| 2010 | 7.500 RON | 4.506 RON | 99 RON | 2.744 RON | 32.967 RON | 35.612 RON | — |
| 2009 | 4.850 RON | 647 RON | 550 RON | 3.421 RON | 28.234 RON | 31.105 RON | — |
| 2008 | 8.447 RON | 4.720 RON | 175 RON | 4.047 RON | 26.587 RON | 30.459 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 14.900 RON | 10.151 RON | 12.000 RON | 8.650 RON | 26.382 RON | 29.986 RON | 19.020 RON | 16.700 RON | 17.000 RON | 19.129 RON | 17.480 RON | 8.096 RON | 5.250 RON | 7.975 RON | 6.735 RON | 7.500 RON | 4.850 RON | 8.447 RON |
| Venituri totale | 14.900 RON | 10.151 RON | 12.000 RON | 8.650 RON | 26.382 RON | 29.986 RON | 19.020 RON | 16.700 RON | 17.000 RON | 19.129 RON | 17.480 RON | 8.096 RON | 5.250 RON | 7.975 RON | 6.735 RON | 7.500 RON | 4.850 RON | 8.447 RON |
| Cheltuieli totale | 8.935 RON | 3.839 RON | 2.506 RON | 2.512 RON | 22.572 RON | 10.186 RON | 2.057 RON | 3.122 RON | 8.785 RON | 2.522 RON | 3.229 RON | 6.443 RON | 5.429 RON | 6.163 RON | 2.392 RON | 1.245 RON | 2.736 RON | 2.826 RON |
| Profit brut | 5.965 RON | 6.312 RON | 9.494 RON | 6.138 RON | 3.810 RON | 19.800 RON | 16.963 RON | 13.578 RON | 8.215 RON | 16.607 RON | 14.251 RON | 1.653 RON | 0 RON | 1.812 RON | 4.343 RON | 6.255 RON | 2.114 RON | 5.621 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 179 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 5.015 RON | 5.210 RON | 9.133 RON | 5.878 RON | 3.018 RON | 18.900 RON | 16.392 RON | 13.076 RON | 7.704 RON | 16.032 RON | 13.727 RON | 1.410 RON | 0 RON | 1.224 RON | 3.648 RON | 4.506 RON | 647 RON | 4.720 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 347 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.402 RON | 2.744 RON | 3.421 RON | 4.047 RON |
| Active circulante | 88.873 RON | 151.199 RON | 146.045 RON | 137.071 RON | 131.178 RON | 134.369 RON | 108.641 RON | 92.284 RON | 79.122 RON | 71.387 RON | 55.444 RON | 42.661 RON | 40.139 RON | 41.093 RON | 37.400 RON | 32.967 RON | 28.234 RON | 26.587 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | 18.232 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 39.500 RON | 106.500 RON | 67.000 RON | 67.000 RON | 67.000 RON | 67.000 RON | 67.000 RON | 67.000 RON | 37.000 RON | 33.000 RON | 33.000 RON | 33.000 RON | 33.000 RON | 33.000 RON | 33.000 RON | 25.019 RON | 25.057 RON | 20.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 49.373 RON | 44.699 RON | 79.045 RON | 70.071 RON | 64.178 RON | 49.137 RON | 41.641 RON | 25.284 RON | 42.122 RON | 38.387 RON | 22.444 RON | 9.661 RON | 7.139 RON | 8.093 RON | 4.400 RON | 7.948 RON | 3.177 RON | 6.587 RON |
| Datorii totale | 240 RON | 581 RON | 638 RON | 796 RON | 781 RON | 6.990 RON | 161 RON | 196 RON | 110 RON | 79 RON | 169 RON | 1.113 RON | 0 RON | 608 RON | 541 RON | 99 RON | 550 RON | 175 RON |
| Capitaluri proprii | 88.633 RON | 150.618 RON | 145.407 RON | 136.275 RON | 130.397 RON | 127.379 RON | 108.480 RON | 92.088 RON | 79.012 RON | 71.308 RON | 55.275 RON | 41.548 RON | 40.139 RON | 40.485 RON | 39.261 RON | 35.612 RON | 31.105 RON | 30.459 RON |
| Capital subscris varsat | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON |