GUARA TREND SRL
- GUABV PRIM - S.R.L.documentat pana in 2014
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 8.482.446 RON | 945.466 RON | 2.338.181 RON | 352.995 RON | 2.930.892 RON | 945.706 RON | 77 |
| 2015 | 7.786.001 RON | 842.381 RON | 2.142.457 RON | 403.178 RON | 2.958.929 RON | 1.219.650 RON | 93 |
| 2014 | 1.319.651 RON | 290.631 RON | 2.628.462 RON | 14.635 RON | 2.991.096 RON | 377.269 RON | 93 |
| 2013 | 216.908 RON | 86.435 RON | 3.385 RON | — | 90.020 RON | 86.635 RON | — |
| Indicator | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 8.482.446 RON | 7.786.001 RON | 1.319.651 RON | 216.908 RON |
| Venituri totale | 12.705.286 RON | 11.602.034 RON | 1.803.428 RON | 216.909 RON |
| Cheltuieli totale | 11.607.101 RON | 10.611.350 RON | 1.457.380 RON | 123.967 RON |
| Profit brut | 1.098.185 RON | 990.684 RON | 346.048 RON | 92.942 RON |
| Profit net | 945.466 RON | 842.381 RON | 290.631 RON | 86.435 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 352.995 RON | 403.178 RON | 14.635 RON | — |
| Active circulante | 2.930.892 RON | 2.958.929 RON | 2.991.096 RON | 90.020 RON |
| Stocuri | 1.661.365 RON | 1.714.512 RON | 1.859.494 RON | 68.294 RON |
| Creante | 592.017 RON | 698.884 RON | 472.400 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 677.510 RON | 545.533 RON | 659.202 RON | 21.726 RON |
| Datorii totale | 2.338.181 RON | 2.142.457 RON | 2.628.462 RON | 3.385 RON |
| Capitaluri proprii | 945.706 RON | 1.219.650 RON | 377.269 RON | 86.635 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 77 | 93 | 93 | — |