VENMAN INDUSTRY S.R.L.
- GRANTZ FOOD S.R.L.documentat pana in 2019
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
bloc G45, scara B, ap. 3
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorrevocat în acte, listat în registru | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea de valoare redusă formulată de reclamanta DIGI ROMÂNIA S.A. (FOSTĂ RCS & RDS S.A.)-PRIN CONSILIER JURIDIC GHEORGHIU CRISTIAN, în contradictoriu cu pârâtul VENMAN INDUSTRY S.R.L. Obligă pe pârâtă la plata în favoarea reclamantei a sumei de 2315,31 lei, reprezentând penalităţi de întârziere, contravaloare clauză penală echipamente şi clauză penală reduceri acordate. Obligă pe pârâtă la plata în favoarea reclamantei a sumei de 200 de lei, cu titlu de cheltuieli de judecată, constând în taxă judiciară de timbru. Executorie de drept. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare, cererea de apel urmând a fi depusă la Judecătoria Suceava. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 11.11.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 116.442 RON | -46.832 RON | 491.213 RON | 227 RON | 743.032 RON | 252.046 RON | 1 |
| 2024 | 419.363 RON | 33.906 RON | 319.348 RON | 996 RON | 617.230 RON | 298.878 RON | 1 |
| 2023 | 808.325 RON | 104.430 RON | 348.909 RON | 3.892 RON | 609.989 RON | 264.972 RON | 1 |
| 2022 | 796.941 RON | 130.270 RON | 334.969 RON | 6.788 RON | 488.722 RON | 160.541 RON | 1 |
| 2021 | 186.732 RON | 9.989 RON | 1.055.232 RON | 7.300 RON | 1.078.203 RON | 30.271 RON | 1 |
| 2020 | 386.390 RON | 78.172 RON | 452.203 RON | 0 RON | 472.485 RON | 20.282 RON | 0 |
| 2019 | 0 RON | 0 RON | 76.151 RON | 6.011 RON | 12.250 RON | -57.890 RON | 0 |
| 2014 | 0 RON | 0 RON | 76.151 RON | 6.011 RON | 12.250 RON | -57.890 RON | 1 |
| 2013 | 33.146 RON | -57.474 RON | 76.151 RON | 6.011 RON | 12.250 RON | -57.890 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 116.442 RON | 419.363 RON | 808.325 RON | 796.941 RON | 186.732 RON | 386.390 RON | 0 RON | 0 RON | 33.146 RON |
| Venituri totale | 116.828 RON | 419.364 RON | 809.258 RON | 796.941 RON | 186.807 RON | 388.000 RON | 0 RON | 0 RON | 33.701 RON |
| Cheltuieli totale | 163.660 RON | 378.615 RON | 697.947 RON | 659.658 RON | 175.174 RON | 306.138 RON | 0 RON | — | 89.736 RON |
| Profit brut | 0 RON | 40.749 RON | 111.311 RON | 137.283 RON | 11.633 RON | 81.862 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 46.832 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 56.035 RON |
| Profit net | 0 RON | 33.906 RON | 104.430 RON | 130.270 RON | 9.989 RON | 78.172 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 46.832 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 57.474 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 227 RON | 996 RON | 3.892 RON | 6.788 RON | 7.300 RON | 0 RON | 6.011 RON | 6.011 RON | 6.011 RON |
| Active circulante | 743.032 RON | 617.230 RON | 609.989 RON | 488.722 RON | 1.078.203 RON | 472.485 RON | 12.250 RON | 12.250 RON | 12.250 RON |
| Stocuri | 539.001 RON | 389.260 RON | 436.568 RON | 436.980 RON | 616.371 RON | 109.509 RON | 11.503 RON | 11.503 RON | 11.503 RON |
| Creante | 191.251 RON | 204.295 RON | 139.162 RON | 43.563 RON | 461.334 RON | 360.492 RON | 0 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 12.780 RON | 23.675 RON | 34.259 RON | 8.179 RON | 498 RON | 2.484 RON | 747 RON | 747 RON | 747 RON |
| Datorii totale | 491.213 RON | 319.348 RON | 348.909 RON | 334.969 RON | 1.055.232 RON | 452.203 RON | 76.151 RON | 76.151 RON | 76.151 RON |
| Capitaluri proprii | 252.046 RON | 298.878 RON | 264.972 RON | 160.541 RON | 30.271 RON | 20.282 RON | -57.890 RON | -57.890 RON | -57.890 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 |