ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Ia act de renun?area la judecata cererii formulate de: - Creditorul INVESTCAPITAL LTD, prin reprezentant conven?ional GĂN?OI, FURCULI?Ă ?I ASOCIA?II S.P.A.R.L., în contradictoriu cu - ter?ul poprit K. R. CONSTRUCT S.R.L., . - debitorul B. I., Ia act de faptul că nu s-au solicitat cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare, apel ce se va depune la Judecătoria Târgu-Mure?. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor de către grefa instan?ei, azi, 27.10.2023.
Amână pronunţarea
Fata de Hotararea nr. 4/20.06.2023 a Adunarii Generale a Judecatorilor din cadrul Judecatoriei Tg-Mures
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14.227.537 RON | 1.802.492 RON | 4.928.814 RON | 3.589.550 RON | 4.768.395 RON | 2.815.780 RON | 18 |
| 2024 | 8.816.517 RON | 654.195 RON | 4.232.475 RON | 3.328.364 RON | 3.144.285 RON | 1.513.288 RON | 15 |
| 2023 | 9.384.615 RON | 846.087 RON | 2.934.761 RON | 2.412.695 RON | 2.867.673 RON | 1.559.094 RON | 15 |
| 2022 | 4.887.731 RON | 592.607 RON | 2.434.773 RON | 1.446.299 RON | 2.590.117 RON | 713.007 RON | 9 |
| 2021 | 4.539.205 RON | 430.366 RON | 1.139.520 RON | 277.030 RON | 1.579.902 RON | 720.400 RON | 10 |
| 2020 | 3.267.356 RON | 65.858 RON | 1.546.134 RON | 366.017 RON | 1.467.498 RON | 290.033 RON | 8 |
| 2019 | 2.591.917 RON | 48.930 RON | 1.124.911 RON | 416.707 RON | 928.604 RON | 224.176 RON | 7 |
| 2018 | 2.354.423 RON | 314.761 RON | 853.611 RON | 263.388 RON | 762.651 RON | 175.246 RON | 4 |
| 2017 | 1.173.502 RON | -7.358 RON | 675.621 RON | 165.068 RON | 368.166 RON | -139.516 RON | 5 |
| 2016 | 409.355 RON | 26.166 RON | 623.413 RON | 109.158 RON | 382.097 RON | -132.158 RON | 2 |
| 2015 | — | -313 RON | 517.341 RON | — | 359.017 RON | -158.324 RON | — |
| 2014 | 0 RON | -1.321 RON | 516.591 RON | — | 358.579 RON | -158.012 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -251.959 RON | 515.601 RON | 403 RON | 358.507 RON | -156.691 RON | — |
| 2012 | 1.500 RON | -24.462 RON | 587.060 RON | 321.305 RON | 360.906 RON | 95.269 RON | — |
| 2011 | 45.000 RON | -5.014 RON | 574.739 RON | 327.237 RON | 367.114 RON | 119.730 RON | — |
| 2010 | 18.000 RON | -16.184 RON | 477.465 RON | 218.381 RON | 271.721 RON | 12.637 RON | — |
| 2009 | 23.254 RON | -24.487 RON | 448.076 RON | 208.729 RON | 268.167 RON | 28.820 RON | — |
| 2008 | 116.498 RON | -13.607 RON | 408.748 RON | 182.789 RON | 279.266 RON | 53.307 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 14.227.537 RON | 8.816.517 RON | 9.384.615 RON | 4.887.731 RON | 4.539.205 RON | 3.267.356 RON | 2.591.917 RON | 2.354.423 RON | 1.173.502 RON | 409.355 RON | — | 0 RON | 0 RON | 1.500 RON | 45.000 RON | 18.000 RON | 23.254 RON | 116.498 RON |
| Venituri totale | 14.403.151 RON | 9.068.361 RON | 9.475.101 RON | 4.876.959 RON | 4.576.678 RON | 3.291.007 RON | 2.665.523 RON | 2.397.518 RON | 1.175.033 RON | 409.355 RON | 4 RON | 8 RON | 129.039 RON | 1.500 RON | 56.790 RON | 41.950 RON | 98.235 RON | 119.813 RON |
| Cheltuieli totale | 12.359.145 RON | 8.324.186 RON | 8.533.161 RON | 4.238.710 RON | 4.109.239 RON | 3.198.206 RON | 2.590.228 RON | 2.058.862 RON | 1.170.592 RON | 377.277 RON | 317 RON | 1.329 RON | 377.126 RON | 25.962 RON | 61.804 RON | 54.909 RON | 119.855 RON | 133.420 RON |
| Profit brut | 2.044.006 RON | 744.175 RON | 941.940 RON | 638.249 RON | 467.439 RON | 92.801 RON | 75.295 RON | 338.656 RON | 4.441 RON | 32.078 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 1.321 RON | 248.087 RON | 24.462 RON | 5.014 RON | 12.959 RON | 21.620 RON | 13.607 RON |
| Profit net | 1.802.492 RON | 654.195 RON | 846.087 RON | 592.607 RON | 430.366 RON | 65.858 RON | 48.930 RON | 314.761 RON | 0 RON | 26.166 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.358 RON | 0 RON | 313 RON | 1.321 RON | 251.959 RON | 24.462 RON | 5.014 RON | 16.184 RON | 24.487 RON | 13.607 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.589.550 RON | 3.328.364 RON | 2.412.695 RON | 1.446.299 RON | 277.030 RON | 366.017 RON | 416.707 RON | 263.388 RON | 165.068 RON | 109.158 RON | — | — | 403 RON | 321.305 RON | 327.237 RON | 218.381 RON | 208.729 RON | 182.789 RON |
| Active circulante | 4.768.395 RON | 3.144.285 RON | 2.867.673 RON | 2.590.117 RON | 1.579.902 RON | 1.467.498 RON | 928.604 RON | 762.651 RON | 368.166 RON | 382.097 RON | 359.017 RON | 358.579 RON | 358.507 RON | 360.906 RON | 367.114 RON | 271.721 RON | 268.167 RON | 279.266 RON |
| Stocuri | 1.510.263 RON | 571.832 RON | 1.034.769 RON | 2.241.917 RON | 707.033 RON | 830.641 RON | 352.362 RON | 103.269 RON | 86.772 RON | 135.137 RON | 196.835 RON | 196.835 RON | 196.835 RON | 196.841 RON | 196.835 RON | 96.250 RON | 96.248 RON | 96.250 RON |
| Creante | 2.412.677 RON | 1.881.530 RON | 1.307.197 RON | 315.046 RON | 452.188 RON | 357.208 RON | 414.734 RON | 542.324 RON | 227.654 RON | 196.297 RON | 161.328 RON | 161.328 RON | 161.164 RON | 163.189 RON | 161.433 RON | 170.173 RON | 169.866 RON | 168.753 RON |
| Casa si conturi la banci | 845.455 RON | 690.923 RON | 525.707 RON | 33.154 RON | 420.681 RON | 279.649 RON | 161.508 RON | 117.058 RON | 53.740 RON | 50.663 RON | 854 RON | 416 RON | 508 RON | 876 RON | 8.846 RON | 5.298 RON | 2.053 RON | 14.263 RON |
| Cheltuieli in avans | 18.284 RON | 6.688 RON | 5.875 RON | 3.537 RON | 2.988 RON | 2.652 RON | 3.776 RON | 2.818 RON | 2.871 RON | — | — | — | — | 118 RON | 118 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 4.928.814 RON | 4.232.475 RON | 2.934.761 RON | 2.434.773 RON | 1.139.520 RON | 1.546.134 RON | 1.124.911 RON | 853.611 RON | 675.621 RON | 623.413 RON | 517.341 RON | 516.591 RON | 515.601 RON | 587.060 RON | 574.739 RON | 477.465 RON | 448.076 RON | 408.748 RON |
| Venituri in avans | 631.635 RON | 733.574 RON | 792.388 RON | 892.173 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 2.815.780 RON | 1.513.288 RON | 1.559.094 RON | 713.007 RON | 720.400 RON | 290.033 RON | 224.176 RON | 175.246 RON | -139.516 RON | -132.158 RON | -158.324 RON | -158.012 RON | -156.691 RON | 95.269 RON | 119.730 RON | 12.637 RON | 28.820 RON | 53.307 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 18 | 15 | 15 | 9 | 10 | 8 | 7 | 4 | 5 | 2 | — | — | — | — | — | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
47 de contracte atribuite, in valoare de 1.689.140 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 367.009 lei.
Achizitii directe
20 de contracte
366.989 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
27 de contracte
1.322.151 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 17:11).