ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
ap. 1
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.904.038 RON | 289.276 RON | 424.687 RON | 251.469 RON | 1.480.016 RON | 1.306.798 RON | 10 |
| 2024 | 1.784.758 RON | 216.025 RON | 404.453 RON | 341.548 RON | 1.080.427 RON | 1.017.522 RON | 10 |
| 2023 | 1.906.694 RON | 486.703 RON | 454.923 RON | 231.890 RON | 1.024.530 RON | 801.497 RON | 11 |
| 2022 | 1.398.070 RON | 61.168 RON | 263.669 RON | 101.960 RON | 476.504 RON | 314.795 RON | 11 |
| 2021 | 1.176.300 RON | 5.186 RON | 262.778 RON | 127.655 RON | 388.749 RON | 253.626 RON | 11 |
| 2020 | 1.137.502 RON | 199.652 RON | 272.712 RON | 178.797 RON | 342.355 RON | 248.440 RON | 9 |
| 2019 | 1.125.224 RON | 2.284 RON | 223.808 RON | 52.536 RON | 210.260 RON | 38.988 RON | 13 |
| 2018 | 478.952 RON | -35.915 RON | 73.314 RON | 28.026 RON | 83.393 RON | 38.105 RON | 14 |
| 2017 | 347.520 RON | 28.530 RON | 25.509 RON | 27.100 RON | 72.429 RON | 74.020 RON | 5 |
| 2015 | 216.999 RON | 14.977 RON | 34.215 RON | 297 RON | 77.711 RON | 42.006 RON | 4 |
| 2014 | 134.077 RON | 9.898 RON | 21.484 RON | 1.009 RON | 48.958 RON | 27.029 RON | 2 |
| 2013 | 61.285 RON | 17.336 RON | 11.158 RON | 1.722 RON | 26.478 RON | 17.131 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.904.038 RON | 1.784.758 RON | 1.906.694 RON | 1.398.070 RON | 1.176.300 RON | 1.137.502 RON | 1.125.224 RON | 478.952 RON | 347.520 RON | 216.999 RON | 134.077 RON | 61.285 RON |
| Venituri totale | 1.948.039 RON | 1.816.378 RON | 1.927.822 RON | 1.404.334 RON | 1.177.262 RON | 1.195.039 RON | 1.134.017 RON | 480.374 RON | 347.520 RON | 223.673 RON | 134.405 RON | 61.486 RON |
| Cheltuieli totale | 1.584.930 RON | 1.545.862 RON | 1.421.875 RON | 1.330.496 RON | 1.160.897 RON | 983.437 RON | 1.120.393 RON | 511.485 RON | 315.515 RON | 202.166 RON | 120.475 RON | 42.305 RON |
| Profit brut | 363.109 RON | 270.516 RON | 505.947 RON | 73.838 RON | 16.365 RON | 211.602 RON | 13.624 RON | 0 RON | 32.005 RON | 21.507 RON | 13.930 RON | 19.181 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 31.111 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 289.276 RON | 216.025 RON | 486.703 RON | 61.168 RON | 5.186 RON | 199.652 RON | 2.284 RON | 0 RON | 28.530 RON | 14.977 RON | 9.898 RON | 17.336 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 35.915 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 251.469 RON | 341.548 RON | 231.890 RON | 101.960 RON | 127.655 RON | 178.797 RON | 52.536 RON | 28.026 RON | 27.100 RON | 297 RON | 1.009 RON | 1.722 RON |
| Active circulante | 1.480.016 RON | 1.080.427 RON | 1.024.530 RON | 476.504 RON | 388.749 RON | 342.355 RON | 210.260 RON | 83.393 RON | 72.429 RON | 77.711 RON | 48.958 RON | 26.478 RON |
| Stocuri | 4.627 RON | 9.589 RON | 6.936 RON | 3.400 RON | 5.079 RON | 2.165 RON | 1.075 RON | 963 RON | 11.250 RON | 26.192 RON | 19 RON | 218 RON |
| Creante | 277.754 RON | 245.848 RON | 384.274 RON | 168.706 RON | 125.617 RON | 113.176 RON | 109.922 RON | 59.341 RON | 30.944 RON | 33.989 RON | 11.164 RON | 4.348 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.197.635 RON | 824.990 RON | 633.320 RON | 304.398 RON | 258.053 RON | 227.014 RON | 99.263 RON | 23.089 RON | 30.235 RON | 14.530 RON | 24.700 RON | 14.268 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | 203 RON | 209 RON | 131 RON |
| Datorii totale | 424.687 RON | 404.453 RON | 454.923 RON | 263.669 RON | 262.778 RON | 272.712 RON | 223.808 RON | 73.314 RON | 25.509 RON | 34.215 RON | 21.484 RON | 11.158 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | 1.990 RON | 1.663 RON | 42 RON |
| Capitaluri proprii | 1.306.798 RON | 1.017.522 RON | 801.497 RON | 314.795 RON | 253.626 RON | 248.440 RON | 38.988 RON | 38.105 RON | 74.020 RON | 42.006 RON | 27.029 RON | 17.131 RON |
| Capital subscris varsat | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 10 | 10 | 11 | 11 | 11 | 9 | 13 | 14 | 5 | 4 | 2 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
396 de contracte atribuite, in valoare de 533.008 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 513.374 lei.
Achizitii directe
378 de contracte
512.996 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
18 contracte
20.012 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 22:19).