ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 294.000 RON | 28.361 RON | 33.816 RON | 88.965 RON | 46.723 RON | 101.872 RON | 3 |
| 2024 | 278.000 RON | 9.689 RON | 98.768 RON | 139.803 RON | 31.295 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 294.000 RON | 278.000 RON | 246.000 RON |
| 73.511 RON |
| 2 |
| 2023 | 246.000 RON | 63.582 RON | 159.690 RON | 190.640 RON | 31.675 RON | 63.822 RON | — |
| 2022 | 239.500 RON | 86.073 RON | 66.542 RON | 44.055 RON | 108.800 RON | 86.313 RON | 3 |
| 2021 | 98.300 RON | 19.158 RON | 28.979 RON | — | 48.337 RON | 19.358 RON | 2 |
| 239.500 RON |
| 98.300 RON |
| Venituri totale | 295.895 RON | 278.257 RON | 246.213 RON | 239.500 RON | 98.300 RON |
| Cheltuieli totale | 264.971 RON | 266.205 RON | 180.294 RON | 151.152 RON | 78.257 RON |
| Profit brut | 30.924 RON | 12.052 RON | 65.919 RON | 88.348 RON | 20.043 RON |
| Profit net | 28.361 RON | 9.689 RON | 63.582 RON | 86.073 RON | 19.158 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 88.965 RON | 139.803 RON | 190.640 RON | 44.055 RON | — |
| Active circulante | 46.723 RON | 31.295 RON | 31.675 RON | 108.800 RON | 48.337 RON |
| Creante | 244 RON | 24.744 RON | 244 RON | 73.413 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 46.479 RON | 6.551 RON | 31.431 RON | 35.387 RON | 48.337 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 1.181 RON | 1.197 RON | — | — |
| Datorii totale | 33.816 RON | 98.768 RON | 159.690 RON | 66.542 RON | 28.979 RON |
| Capitaluri proprii | 101.872 RON | 73.511 RON | 63.822 RON | 86.313 RON | 19.358 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 2 | — | 3 | 2 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 5% |
| persoană | 95% |
| 2 deținători în act |
| 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.