ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 10% |
| firmă | 10% |
| firmă | 10% |
| firmă | 10% |
| firmă | 10% |
| firmă | 10% |
| firmă | 10% |
| firmă | 10% |
| firmă | 10% |
| firmă | 10% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 10 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Venituri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.463.049 RON | 172.869 RON | 423.030 RON | 5.659.835 RON | 294.151 RON | 798.013 RON | 1 |
| 2024 | 525.704 RON | 502.684 RON | 19.174 RON | — | 644.318 RON | 625.144 RON | 1 |
| 2023 | 20.618 RON | 20.091 RON | 0 RON | — | 153.898 RON | 153.898 RON | — |
| 2022 | 11.560 RON | 11.347 RON | — | — | — | 133.807 RON | — |
| 2021 | 17.297 RON | 14.683 RON | — | — | — | 122.461 RON | — |
| 2020 | 17.143 RON | 13.073 RON | — | — | — | 107.778 RON | — |
| 2019 | 33.809 RON | 31.144 RON | — | — | — | 94.705 RON | — |
| 2018 | 16.151 RON | 12.800 RON | — | — | — | 63.562 RON | — |
| 2017 | 1.556 RON | -5.580 RON | — | — | — | — | — |
| 2016 | 52.305 RON | 25.001 RON | — | — | — | — | — |
| 2015 | 35.007 RON | -40.276 RON | — | — | — | — | — |
| 2014 | 190.993 RON | 57.398 RON | — | — | — | 71.616 RON | — |
| 2013 | 78.946 RON | 4.218 RON | — | — | — | 14.218 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 128.957 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | 1.463.049 RON | 525.704 RON | 20.618 RON | 11.560 RON | 17.297 RON | 17.143 RON | 33.809 RON | 16.151 RON | 1.556 RON | 52.305 RON | 35.007 RON | 190.993 RON | 78.946 RON |
| Cheltuieli totale | 1.276.049 RON | 23.020 RON | 527 RON | 213 RON | 2.614 RON | 4.070 RON | 2.665 RON | 3.351 RON | 7.136 RON | 27.304 RON | 75.283 RON | 133.595 RON | 74.728 RON |
| Profit brut | 187.000 RON | 502.684 RON | 20.091 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Profit net | 172.869 RON | 502.684 RON | 20.091 RON | 11.347 RON | 14.683 RON | 13.073 RON | 31.144 RON | 12.800 RON | — | 25.001 RON | — | 57.398 RON | 4.218 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | 5.580 RON | — | 40.276 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 5.659.835 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 294.151 RON | 644.318 RON | 153.898 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Stocuri | 38.413 RON | 3.876 RON | 3.876 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 237.851 RON | 279 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 17.887 RON | 640.163 RON | 150.022 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 423.030 RON | 19.174 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Venituri in avans | 4.732.943 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 798.013 RON | 625.144 RON | 153.898 RON | 133.807 RON | 122.461 RON | 107.778 RON | 94.705 RON | 63.562 RON | — | — | — | 71.616 RON | 14.218 RON |
| Capital subscris varsat | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Sursa mai publică 8 linii din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să le numească. Nu le afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.