ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
oraşul Voluntari, Complex de depozite, spaţiul de depozitare M36
satul Fundeni, comuna Dobroeşti, hala 136
satul Fundeni, Complexul Comercial Dragonul Roşu 3 extindere, Spaţiul Comercial nr. 26-27-28-29-52-53-54-55
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.609.256 RON | 464.579 RON | 2.113.207 RON | 161.291 RON | 2.937.918 RON | 1.060.631 RON | 3 |
| 2024 | 3.088.751 RON | 621.639 RON | 1.493.374 RON | 232.048 RON | 2.003.080 RON | 1.038.273 RON | 3 |
| 2023 | 1.805.243 RON | 539.513 RON | 724.192 RON | 214.793 RON | 1.555.395 RON | 1.045.996 RON | 3 |
| 2022 | 1.156.053 RON | 324.955 RON | 492.765 RON | 253.079 RON | 1.034.716 RON | 886.230 RON | 3 |
| 2021 | 931.323 RON | 268.125 RON | 731.328 RON | 331.458 RON | 1.033.131 RON | 719.170 RON | 2 |
| 2020 | 748.013 RON | 233.611 RON | 735.805 RON | 409.838 RON | 770.886 RON | 451.045 RON | 3 |
| 2019 | 563.217 RON | 159.210 RON | 509.913 RON | 109.383 RON | 617.964 RON | 217.434 RON | 3 |
| 2018 | 555.695 RON | 56.280 RON | 225.753 RON | — | 283.977 RON | 58.224 RON | 2 |
| 2017 | 352.408 RON | -3.104 RON | 514.223 RON | — | 516.167 RON | 1.944 RON | 1 |
| 2016 | 190.583 RON | -2.239 RON | 428.197 RON | — | 433.245 RON | 5.048 RON | 1 |
| 2015 | 192.880 RON | 9.433 RON | 296.770 RON | — | 304.057 RON | 7.287 RON | 1 |
| 2014 | 233.376 RON | 5.349 RON | 122.571 RON | — | 120.425 RON | -2.146 RON | 1 |
| 2013 | 644.218 RON | -8.495 RON | 143.115 RON | 57 RON | 135.563 RON | -7.495 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.609.256 RON | 3.088.751 RON | 1.805.243 RON | 1.156.053 RON | 931.323 RON | 748.013 RON | 563.217 RON | 555.695 RON | 352.408 RON | 190.583 RON | 192.880 RON | 233.376 RON | 644.218 RON |
| Venituri totale | 2.656.080 RON | 3.133.635 RON | 1.806.362 RON | 1.156.361 RON | 937.275 RON | 748.077 RON | 569.187 RON | 556.280 RON | 353.020 RON | 190.583 RON | 192.924 RON | 233.398 RON | 644.228 RON |
| Cheltuieli totale | 2.071.088 RON | 2.418.825 RON | 1.248.797 RON | 819.845 RON | 659.780 RON | 507.388 RON | 404.345 RON | 494.443 RON | 352.599 RON | 189.011 RON | 177.704 RON | 226.209 RON | 652.723 RON |
| Profit brut | 584.992 RON | 714.810 RON | 557.565 RON | 336.516 RON | 277.495 RON | 240.689 RON | 164.842 RON | 61.837 RON | 421 RON | 1.572 RON | 15.220 RON | 7.189 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 8.495 RON |
| Profit net | 464.579 RON | 621.639 RON | 539.513 RON | 324.955 RON | 268.125 RON | 233.611 RON | 159.210 RON | 56.280 RON | 0 RON | 0 RON | 9.433 RON | 5.349 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.104 RON | 2.239 RON | 0 RON | 0 RON | 8.495 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 161.291 RON | 232.048 RON | 214.793 RON | 253.079 RON | 331.458 RON | 409.838 RON | 109.383 RON | — | — | — | — | — | 57 RON |
| Active circulante | 2.937.918 RON | 2.003.080 RON | 1.555.395 RON | 1.034.716 RON | 1.033.131 RON | 770.886 RON | 617.964 RON | 283.977 RON | 516.167 RON | 433.245 RON | 304.057 RON | 120.425 RON | 135.563 RON |
| Stocuri | 1.974.932 RON | 1.135.894 RON | 1.035.419 RON | 688.271 RON | 844.878 RON | 676.803 RON | 544.252 RON | 189.302 RON | 301.506 RON | 422.000 RON | 269.912 RON | 68.323 RON | 42.552 RON |
| Creante | 496.132 RON | 407.843 RON | 166.494 RON | 89.113 RON | 43.055 RON | 46.275 RON | 23.028 RON | 21.508 RON | 12.775 RON | 2.040 RON | 2.039 RON | 1.656 RON | 77.220 RON |
| Casa si conturi la banci | 466.854 RON | 459.343 RON | 353.482 RON | 257.332 RON | 145.198 RON | 47.808 RON | 50.684 RON | 73.167 RON | 201.886 RON | 9.205 RON | 32.106 RON | 50.446 RON | 15.791 RON |
| Cheltuieli in avans | 74.629 RON | 296.519 RON | — | 91.200 RON | 85.909 RON | 6.126 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 2.113.207 RON | 1.493.374 RON | 724.192 RON | 492.765 RON | 731.328 RON | 735.805 RON | 509.913 RON | 225.753 RON | 514.223 RON | 428.197 RON | 296.770 RON | 122.571 RON | 143.115 RON |
| Capitaluri proprii | 1.060.631 RON | 1.038.273 RON | 1.045.996 RON | 886.230 RON | 719.170 RON | 451.045 RON | 217.434 RON | 58.224 RON | 1.944 RON | 5.048 RON | 7.287 RON | -2.146 RON | -7.495 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.