ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 102.500 RON | 23.586 RON | 821.839 RON | 3.160 RON | 58.683 RON | -759.996 RON | 1 |
| 2024 | 66.735 RON | -117.409 RON | 816.440 RON | 3.827 RON | 29.031 RON | -783.582 RON | 1 |
| 2023 | 12.587 RON | -49.475 RON | 803.822 RON | 4.843 RON | 132.806 RON | -666.173 RON | 1 |
| 2022 | 667 RON | -30.787 RON | 755.799 RON | 5.510 RON | 133.591 RON | -616.698 RON | — |
| 2021 | 18.145 RON | -21.718 RON | 731.628 RON | 6.178 RON | 139.539 RON | -585.911 RON | — |
| 2020 | 373.177 RON | 29.707 RON | 720.817 RON | 14.280 RON | 142.344 RON | -564.193 RON | 1 |
| 2019 | 33.129 RON | -80.654 RON | 755.609 RON | 23.059 RON | 138.650 RON | -593.900 RON | 2 |
| 2018 | 48.327 RON | -75.851 RON | 673.942 RON | 32.361 RON | 128.335 RON | -513.246 RON | 2 |
| 2017 | 60.165 RON | -63.503 RON | 620.227 RON | 42.119 RON | 140.713 RON | -437.395 RON | 2 |
| 2016 | 54.713 RON | -64.985 RON | 556.583 RON | 51.876 RON | 130.814 RON | -373.893 RON | 2 |
| 2015 | 74.390 RON | -57.019 RON | 430.799 RON | 3.901 RON | 117.990 RON | -308.908 RON | 2 |
| 2014 | 36.916 RON | -59.223 RON | 358.455 RON | 3.902 RON | 102.665 RON | -251.888 RON | 2 |
| 2013 | 157.519 RON | 355 RON | 287.179 RON | 3.901 RON | 90.613 RON | -192.665 RON | 3 |
| 2012 | 110.054 RON | -32.367 RON | 309.600 RON | 5.912 RON | 110.667 RON | -193.021 RON | 3 |
| 2011 | 66.667 RON | -69.011 RON | 237.695 RON | 2.398 RON | 74.643 RON | -160.654 RON | 3 |
| 2010 | 86.053 RON | -18.164 RON | 176.946 RON | 349 RON | 84.955 RON | -91.642 RON | 3 |
| 2009 | 56.421 RON | -35.402 RON | 154.612 RON | 349 RON | 80.784 RON | -73.479 RON | 2 |
| 2008 | 78.528 RON | -20.993 RON | 135.058 RON | 349 RON | 96.632 RON | -38.077 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 102.500 RON | 66.735 RON | 12.587 RON | 667 RON | 18.145 RON | 373.177 RON | 33.129 RON | 48.327 RON | 60.165 RON | 54.713 RON | 74.390 RON | 36.916 RON | 157.519 RON | 110.054 RON | 66.667 RON | 86.053 RON | 56.421 RON | 78.528 RON |
| Venituri totale | 115.914 RON | 66.735 RON | 12.587 RON | 667 RON | 18.145 RON | 373.177 RON | 33.129 RON | 48.327 RON | 64.593 RON | 54.723 RON | 74.390 RON | 36.939 RON | 157.587 RON | 111.064 RON | 72.848 RON | 86.976 RON | 56.683 RON | 78.534 RON |
| Cheltuieli totale | 87.819 RON | 183.477 RON | 61.937 RON | 31.454 RON | 39.319 RON | 339.679 RON | 113.452 RON | 123.695 RON | 127.480 RON | 119.161 RON | 129.177 RON | 95.054 RON | 152.646 RON | 143.431 RON | 141.859 RON | 101.915 RON | 89.218 RON | 99.527 RON |
| Profit brut | 28.095 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 33.498 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.941 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 116.742 RON | 49.350 RON | 30.787 RON | 21.174 RON | 0 RON | 80.323 RON | 75.368 RON | 62.887 RON | 64.438 RON | — | 58.115 RON | 0 RON | 32.367 RON | 69.011 RON | 14.939 RON | 32.535 RON | 20.993 RON |
| Profit net | 23.586 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 29.707 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 355 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 117.409 RON | 49.475 RON | 30.787 RON | 21.718 RON | 0 RON | 80.654 RON | 75.851 RON | 63.503 RON | 64.985 RON | 57.019 RON | 59.223 RON | 0 RON | 32.367 RON | 69.011 RON | 18.164 RON | 35.402 RON | 20.993 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.160 RON | 3.827 RON | 4.843 RON | 5.510 RON | 6.178 RON | 14.280 RON | 23.059 RON | 32.361 RON | 42.119 RON | 51.876 RON | 3.901 RON | 3.902 RON | 3.901 RON | 5.912 RON | 2.398 RON | 349 RON | 349 RON | 349 RON |
| Active circulante | 58.683 RON | 29.031 RON | 132.806 RON | 133.591 RON | 139.539 RON | 142.344 RON | 138.650 RON | 128.335 RON | 140.713 RON | 130.814 RON | 117.990 RON | 102.665 RON | 90.613 RON | 110.667 RON | 74.643 RON | 84.955 RON | 80.784 RON | 96.632 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 124.121 RON | 126.339 RON | 124.972 RON | 127.116 RON | 107.613 RON | 107.802 RON | 98.256 RON | 89.850 RON | 84.587 RON | 85.583 RON | 78.224 RON | 84.813 RON | 68.182 RON | 70.530 RON | 73.287 RON | 73.590 RON |
| Creante | 55.681 RON | 24.686 RON | 5.805 RON | 6.794 RON | 12.035 RON | 14.708 RON | 27.171 RON | 20.373 RON | 41.805 RON | 39.659 RON | 32.279 RON | 16.177 RON | 8.073 RON | 24.241 RON | 4.841 RON | 8.161 RON | 7.075 RON | 18.322 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.002 RON | 4.345 RON | 2.880 RON | 458 RON | 2.532 RON | 520 RON | 3.866 RON | 160 RON | 652 RON | 1.305 RON | 1.124 RON | 905 RON | 4.316 RON | 1.613 RON | 1.620 RON | 6.264 RON | 422 RON | 4.720 RON |
| Datorii totale | 821.839 RON | 816.440 RON | 803.822 RON | 755.799 RON | 731.628 RON | 720.817 RON | 755.609 RON | 673.942 RON | 620.227 RON | 556.583 RON | 430.799 RON | 358.455 RON | 287.179 RON | 309.600 RON | 237.695 RON | 176.946 RON | 154.612 RON | 135.058 RON |
| Capitaluri proprii | -759.996 RON | -783.582 RON | -666.173 RON | -616.698 RON | -585.911 RON | -564.193 RON | -593.900 RON | -513.246 RON | -437.395 RON | -373.893 RON | -308.908 RON | -251.888 RON | -192.665 RON | -193.021 RON | -160.654 RON | -91.642 RON | -73.479 RON | -38.077 RON |
| Capital subscris varsat | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | — | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 23.790 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
23.790 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 16:59).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.