CRAMA DIN DEAL S.R.L.
- VARGA AGROVIN SRLdocumentat 2018 – 2019
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge cererea de reexaminare, ca neîntemeiată formulată de petenta Crama din Deal SRL. Definitivă. Pronunţată azi, 13.11.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei.
Anulează cererea de chemare în judecată. Cu drept de cerere de reexaminare în termen de 15 zile de la comunicare pentru reclamantă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefă, astăzi, 24.07.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 75.946 RON | 8.117 RON | 73.067 RON | 363.672 RON | 197.484 RON | 273.146 RON | 1 |
| 2024 | 87.315 RON | 2.753 RON | 19.111 RON | 384.422 RON | 125.856 RON | 265.028 RON | 1 |
| 2023 | 202.989 RON | 71.825 RON | 51.012 RON | 403.626 RON | 150.587 RON | 262.275 RON | 2 |
| 2022 | 112.413 RON | 35.971 RON | 71.902 RON | 423.447 RON | 99.153 RON | 190.450 RON | 2 |
| 2021 | 137.890 RON | 69.780 RON | 87.308 RON | 408.746 RON | 90.613 RON | 154.479 RON | 2 |
| 2020 | 67.874 RON | 9.377 RON | 146.622 RON | 382.923 RON | 105.460 RON | 84.100 RON | 1 |
| 2019 | 42.301 RON | 5.418 RON | 18.845 RON | 23.961 RON | 69.607 RON | 74.723 RON | 1 |
| 2018 | 81.001 RON | 22.817 RON | 23.844 RON | 3.463 RON | 87.951 RON | 69.305 RON | 1 |
| 2017 | 40.433 RON | 5.291 RON | 16.088 RON | 638 RON | 61.938 RON | 46.488 RON | 1 |
| 2016 | 51.740 RON | 40.957 RON | 17.801 RON | 1.915 RON | 57.083 RON | 41.197 RON | 0 |
| 2015 | 79.181 RON | 49.245 RON | 15.364 RON | 3.191 RON | 85.363 RON | 73.190 RON | 0 |
| 2014 | 51.418 RON | 23.705 RON | 6.224 RON | 4.468 RON | 25.701 RON | 23.945 RON | 0 |
| 2013 | 120.478 RON | 47.594 RON | 475 RON | — | 48.269 RON | 47.794 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 75.946 RON | 87.315 RON | 202.989 RON | 112.413 RON | 137.890 RON | 67.874 RON | 42.301 RON | 81.001 RON | 40.433 RON | 51.740 RON | 79.181 RON | 51.418 RON | 120.478 RON |
| Venituri totale | 167.009 RON | 191.789 RON | 224.406 RON | 164.719 RON | 155.817 RON | 335.257 RON | 90.096 RON | 103.715 RON | 66.134 RON | 73.258 RON | 84.867 RON | 57.515 RON | 123.083 RON |
| Cheltuieli totale | 157.527 RON | 188.602 RON | 150.835 RON | 127.789 RON | 84.495 RON | 325.619 RON | 84.254 RON | 80.095 RON | 60.439 RON | 30.749 RON | 33.247 RON | 32.266 RON | 71.874 RON |
| Profit brut | 9.482 RON | 3.187 RON | 73.571 RON | 36.930 RON | 71.322 RON | 9.638 RON | 5.842 RON | 23.620 RON | 5.695 RON | 42.509 RON | 51.620 RON | 25.249 RON | 51.209 RON |
| Profit net | 8.117 RON | 2.753 RON | 71.825 RON | 35.971 RON | 69.780 RON | 9.377 RON | 5.418 RON | 22.817 RON | 5.291 RON | 40.957 RON | 49.245 RON | 23.705 RON | 47.594 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 363.672 RON | 384.422 RON | 403.626 RON | 423.447 RON | 408.746 RON | 382.923 RON | 23.961 RON | 3.463 RON | 638 RON | 1.915 RON | 3.191 RON | 4.468 RON | — |
| Active circulante | 197.484 RON | 125.856 RON | 150.587 RON | 99.153 RON | 90.613 RON | 105.460 RON | 69.607 RON | 87.951 RON | 61.938 RON | 57.083 RON | 85.363 RON | 25.701 RON | 48.269 RON |
| Stocuri | 127.523 RON | 70.108 RON | 58.950 RON | 72.330 RON | 53.733 RON | 51.544 RON | 53.419 RON | 25.714 RON | 15.318 RON | 1.616 RON | 181 RON | 181 RON | 2.247 RON |
| Creante | 23.169 RON | 28.447 RON | 74.517 RON | 25.049 RON | 32.995 RON | 42.673 RON | 9.025 RON | 45.823 RON | 32.855 RON | 46.939 RON | 24.239 RON | 0 RON | 11.700 RON |
| Casa si conturi la banci | 46.792 RON | 27.301 RON | 17.120 RON | 1.774 RON | 3.885 RON | 11.243 RON | 7.163 RON | 16.414 RON | 13.765 RON | 8.528 RON | 60.943 RON | 25.520 RON | 34.322 RON |
| Cheltuieli in avans | 924 RON | 2.616 RON | 716 RON | 735 RON | 180 RON | 91 RON | 0 RON | 1.735 RON | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 73.067 RON | 19.111 RON | 51.012 RON | 71.902 RON | 87.308 RON | 146.622 RON | 18.845 RON | 23.844 RON | 16.088 RON | 17.801 RON | 15.364 RON | 6.224 RON | 475 RON |
| Venituri in avans | 215.867 RON | 228.755 RON | 241.642 RON | 260.983 RON | 257.752 RON | 257.752 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 273.146 RON | 265.028 RON | 262.275 RON | 190.450 RON | 154.479 RON | 84.100 RON | 74.723 RON | 69.305 RON | 46.488 RON | 41.197 RON | 73.190 RON | 23.945 RON | 47.794 RON |
| Capital subscris varsat | 800 RON | 800 RON | 800 RON | 800 RON | 800 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.