ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
sectorul 4, în Parcul Orăşelul Copiilor, spaţiul comercial „CASTEL“ · Parcul Orăşelul Copiilor, sectorul 4
sect. 4
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 25% |
| persoanăfostă nu mai e administrator | 25% |
| 2 deținători în act | 50% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 375.782 RON | 64.089 RON | 270.619 RON | 34 RON | 67.421 RON | -203.164 RON | 2 |
| 2024 | 275.582 RON | -61.231 RON | 328.286 RON | 34 RON | 60.999 RON | -267.253 RON | 2 |
| 2023 | 176.998 RON | -126.071 RON | 254.131 RON | 34 RON | 48.075 RON | -206.022 RON | 2 |
| 2022 | 539.293 RON | 177.189 RON | 136.773 RON | 34 RON | 56.788 RON | -79.951 RON | 2 |
| 2021 | 194.911 RON | -92.598 RON | 281.499 RON | 3 RON | 24.356 RON | -257.140 RON | 2 |
| 2020 | 104.846 RON | -91.864 RON | 193.651 RON | 3 RON | 29.106 RON | -164.542 RON | 2 |
| 2019 | 86.789 RON | -103.157 RON | 99.105 RON | — | 26.427 RON | -72.678 RON | 1 |
| 2018 | 130.574 RON | 24.812 RON | 2.509 RON | — | 32.787 RON | 30.278 RON | 2 |
| 2017 | 111.118 RON | 25.227 RON | 13.738 RON | — | 39.205 RON | 25.467 RON | 2 |
| 2016 | 70.401 RON | 9.356 RON | 13.819 RON | — | 23.439 RON | 9.620 RON | — |
| 2015 | 63.302 RON | 13.974 RON | 11.115 RON | — | 11.380 RON | 265 RON | 2 |
| 2014 | 35.403 RON | -6.657 RON | 21.731 RON | 0 RON | 8.022 RON | -13.709 RON | 3 |
| 2013 | 10.790 RON | -7.252 RON | 24.918 RON | 0 RON | 17.866 RON | -7.052 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 375.782 RON | 275.582 RON | 176.998 RON | 539.293 RON | 194.911 RON | 104.846 RON | 86.789 RON | 130.574 RON | 111.118 RON | 70.401 RON | 63.302 RON | 35.403 RON | 10.790 RON |
| Venituri totale | 375.782 RON | 275.556 RON | 176.998 RON | 539.293 RON | 194.911 RON | 109.963 RON | 86.789 RON | 130.574 RON | 111.118 RON | 70.401 RON | 63.302 RON | 35.403 RON | 10.790 RON |
| Cheltuieli totale | 304.685 RON | 334.000 RON | 301.299 RON | 356.623 RON | 285.501 RON | 200.837 RON | 189.035 RON | 104.456 RON | 84.779 RON | 59.872 RON | 47.429 RON | 40.998 RON | 17.718 RON |
| Profit brut | 71.097 RON | 0 RON | 0 RON | 182.670 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 26.118 RON | 26.339 RON | 10.529 RON | 15.873 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 58.444 RON | 124.301 RON | 0 RON | 90.590 RON | 90.874 RON | 102.246 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 5.595 RON | 6.928 RON |
| Profit net | 64.089 RON | 0 RON | 0 RON | 177.189 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 24.812 RON | 25.227 RON | 9.356 RON | 13.974 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 61.231 RON | 126.071 RON | 0 RON | 92.598 RON | 91.864 RON | 103.157 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.657 RON | 7.252 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 34 RON | 34 RON | 34 RON | 34 RON | 3 RON | 3 RON | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 67.421 RON | 60.999 RON | 48.075 RON | 56.788 RON | 24.356 RON | 29.106 RON | 26.427 RON | 32.787 RON | 39.205 RON | 23.439 RON | 11.380 RON | 8.022 RON | 17.866 RON |
| Stocuri | 37.412 RON | 8.747 RON | 13.796 RON | 6.719 RON | 24.487 RON | 26.759 RON | 25.626 RON | 18.919 RON | 25.993 RON | 19.961 RON | 7.999 RON | 6.697 RON | 13.128 RON |
| Creante | 35.381 RON | 30.487 RON | 14.202 RON | 1.143 RON | 437 RON | 437 RON | 437 RON | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON |
| Casa si conturi la banci | -5.372 RON | 21.765 RON | 20.077 RON | 48.926 RON | -568 RON | 1.910 RON | 364 RON | 13.868 RON | 13.212 RON | 3.478 RON | 3.381 RON | 1.325 RON | 4.738 RON |
| Datorii totale | 270.619 RON | 328.286 RON | 254.131 RON | 136.773 RON | 281.499 RON | 193.651 RON | 99.105 RON | 2.509 RON | 13.738 RON | 13.819 RON | 11.115 RON | 21.731 RON | 24.918 RON |
| Capitaluri proprii | -203.164 RON | -267.253 RON | -206.022 RON | -79.951 RON | -257.140 RON | -164.542 RON | -72.678 RON | 30.278 RON | 25.467 RON | 9.620 RON | 265 RON | -13.709 RON | -7.052 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | — | 2 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.