ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -1.300 RON | 1.509 RON | 0 RON | 40.626 RON | 39.117 RON | 0 |
| 2024 | 13.450 RON | -3.621 RON | 209 RON | — | 40.626 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 40.417 RON |
| 1 |
| 2023 | — | -43.969 RON | 220.911 RON | — | 264.949 RON | 44.038 RON | 1 |
| 2022 | 64.650 RON | 13.978 RON | 244.627 RON | — | 332.634 RON | 88.007 RON | 1 |
| 2021 | 25.600 RON | 6.810 RON | 238.478 RON | 0 RON | 312.507 RON | 74.029 RON | 1 |
| 2020 | 4.500 RON | -25.180 RON | 238.305 RON | — | 305.524 RON | 67.219 RON | 1 |
| 2019 | 28.275 RON | 3.026 RON | 229.443 RON | — | 321.842 RON | 92.399 RON | 1 |
| 2018 | 42.460 RON | 25.527 RON | 224.806 RON | — | 314.179 RON | 89.373 RON | 1 |
| 2017 | 137.000 RON | 63.646 RON | 220.635 RON | — | 284.481 RON | 63.846 RON | 1 |
| 2016 | 156.075 RON | 113.508 RON | 99.445 RON | — | 213.153 RON | 113.708 RON | 1 |
| 2015 | 119.660 RON | 84.850 RON | 99.010 RON | — | 99.210 RON | 200 RON | 1 |
| 2014 | 19.874 RON | 12.516 RON | 1.237 RON | — | 9.944 RON | 8.707 RON | 1 |
| 2013 | 0 RON | -4.009 RON | 4.757 RON | — | 948 RON | -3.809 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 13.450 RON | — | 64.650 RON | 25.600 RON | 4.500 RON | 28.275 RON | 42.460 RON | 137.000 RON | 156.075 RON | 119.660 RON | 19.874 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 13.450 RON | 0 RON | 64.650 RON | 25.600 RON | 4.500 RON | 28.275 RON | 42.460 RON | 137.000 RON | 156.075 RON | 119.660 RON | 19.874 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 1.300 RON | 16.936 RON | 43.969 RON | 50.185 RON | 18.539 RON | 29.635 RON | 24.966 RON | 15.659 RON | 71.634 RON | 38.213 RON | 31.220 RON | 6.762 RON | 4.009 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14.465 RON | 7.061 RON | 0 RON | 3.309 RON | 26.801 RON | 65.366 RON | 117.862 RON | 88.440 RON | 13.112 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 1.300 RON | 3.486 RON | 43.969 RON | 0 RON | 0 RON | 25.135 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 4.009 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.978 RON | 6.810 RON | 0 RON | 3.026 RON | 25.527 RON | 63.646 RON | 113.508 RON | 84.850 RON | 12.516 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 1.300 RON | 3.621 RON | 43.969 RON | 0 RON | 0 RON | 25.180 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.009 RON |
| Active circulante | 40.626 RON | 40.626 RON | 264.949 RON | 332.634 RON | 312.507 RON | 305.524 RON | 321.842 RON | 314.179 RON | 284.481 RON | 213.153 RON | 99.210 RON | 9.944 RON | 948 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | 41.171 RON | 37.713 RON | 37.713 RON | 36.674 RON | 25.380 RON | — | — | — | — | — |
| Creante | 0 RON | — | — | — | 11.725 RON | 11.725 RON | 11.725 RON | 8.500 RON | 11.500 RON | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 40.626 RON | 40.626 RON | 264.949 RON | 291.463 RON | 263.069 RON | 256.086 RON | 273.443 RON | 280.299 RON | 272.981 RON | 213.153 RON | 99.210 RON | 9.944 RON | 948 RON |
| Datorii totale | 1.509 RON | 209 RON | 220.911 RON | 244.627 RON | 238.478 RON | 238.305 RON | 229.443 RON | 224.806 RON | 220.635 RON | 99.445 RON | 99.010 RON | 1.237 RON | 4.757 RON |
| Capitaluri proprii | 39.117 RON | 40.417 RON | 44.038 RON | 88.007 RON | 74.029 RON | 67.219 RON | 92.399 RON | 89.373 RON | 63.846 RON | 113.708 RON | 200 RON | 8.707 RON | -3.809 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.