Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 576.608 RON | 555.855 RON | 251.261 RON | 35.301 RON | 438.723 RON | 222.763 RON | 0 |
| 2017 | 2.182.890 RON | 267.733 RON | 350.354 RON | 446.449 RON | 913.951 RON |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 576.608 RON |
| 1.010.046 RON |
| 0 |
| 2016 | 1.553.543 RON | 212.282 RON | 328.990 RON | 497.319 RON | 593.279 RON | 761.608 RON | — |
| 2015 | 1.699.785 RON | 542.708 RON | 397.942 RON | 597.724 RON | 777.964 RON | 977.746 RON | 5 |
| 2014 | 1.619.779 RON | 627.141 RON | 267.771 RON | 313.169 RON | 660.213 RON | 705.611 RON | — |
| 2013 | 947.907 RON | 209.222 RON | 174.922 RON | 14.509 RON | 369.835 RON | 209.422 RON | 2 |
| 2.182.890 RON |
| 1.553.543 RON |
| 1.699.785 RON |
| 1.619.779 RON |
| 947.907 RON |
| Venituri totale | 2.045.055 RON | 2.182.894 RON | 1.555.065 RON | 1.702.217 RON | 1.623.210 RON | 948.345 RON |
| Cheltuieli totale | 1.435.233 RON | 1.895.280 RON | 1.302.513 RON | 1.029.406 RON | 876.766 RON | 702.087 RON |
| Profit brut | 609.822 RON | 287.614 RON | 252.552 RON | 672.811 RON | 746.444 RON | 246.258 RON |
| Profit net | 555.855 RON | 267.733 RON | 212.282 RON | 542.708 RON | 627.141 RON | 209.222 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 35.301 RON | 446.449 RON | 497.319 RON | 597.724 RON | 313.169 RON | 14.509 RON |
| Active circulante | 438.723 RON | 913.951 RON | 593.279 RON | 777.964 RON | 660.213 RON | 369.835 RON |
| Stocuri | 1.903 RON | 4.332 RON | 3.934 RON | 3.934 RON | 3.760 RON | — |
| Creante | 344.330 RON | 686.753 RON | 380.702 RON | 589.326 RON | 386.085 RON | 321.636 RON |
| Casa si conturi la banci | 92.490 RON | 222.866 RON | 208.643 RON | 184.704 RON | 270.368 RON | 48.199 RON |
| Datorii totale | 251.261 RON | 350.354 RON | 328.990 RON | 397.942 RON | 267.771 RON | 174.922 RON |
| Capitaluri proprii | 222.763 RON | 1.010.046 RON | 761.608 RON | 977.746 RON | 705.611 RON | 209.422 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 0 | — | 5 | — | 2 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorfostă | 55% |
| persoană | 45% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.